Oferta

Przejdź do Orange Flex dla Firm i skorzystaj z darmowej, księgowości online

Kasia Barys Kasia Barys
19 marca 2021
Przejdź do Orange Flex dla Firm i skorzystaj z darmowej, księgowości online

Małe, jednoosobowe firmy potrzebują zrozumienia w prowadzeniu biznesu. Elastyczność to dla wielu freelancerów gwarancja bezpieczeństwa w prowadzeniu usług. Każdy obecny klient Orange Flex, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą może zmienić typ swojego konta na Orange Flex dla Firm i tym samym otrzymywać faktury.

W aplikacji Flex w zakładce Mój profil wystarczy zmienić typ konta z „Flex dla Ciebie” na „Flex dla Firm”. Należy podać NIP swojej działalności gospodarczej, wtedy Flex zweryfikuje dane z rejestrem CEiDG i po chwili zmieni typ konta. A w przypadku gdy działalność zostanie zawieszona lub firma zamknięta zawsze można przejść z Orange Flex dla Firm z powrotem do Orange Flex dla Ciebie. Klient może dokonać zmiany typu konta raz na 30 dni Warunkiem zmiany typu konta we Flex jest wypłacenie Środków Premium, w Ofercie Rodzinnej również-  z kont wszystkich członków.

Jesteś już w Orange Flex? Masz swoją firmę?

Zmiana typu konta Flex z indywidualnego na biznesowe lub odwrotnie nie powoduje żadnych zmian w ofercie. Wybrany Plan, czy usługi dodatkowe lub pakiety będą wciąż działały. Zasada jest prosta – to co klient miał na poprzednim typie konta zostaje przepisane na nowy typ konta. Natomiast zmiana typu konta ma wpływ na fakturowanie. Po zmianie na Flex dla Firm klient zaczynie otrzymywać faktury za każdą płatność po zmianie typu konta.

Księgowość online za 0 zł przez 3 miesiące

Mali przedsiębiorcy często wykonują wiele zadań naraz i mają dużo na głowie. Orange Flex dla Firm przygotował dla nich dostęp do księgowości online za 0 zł przez 3 miesiące. Z każdym Planem komórkowym otrzymają za darmo dostęp do Comarch ERP XT - aplikacji do zarządzania małą firmą. Aby móc skorzystać z oferty wystarczy być członkiem Klubu Flex i odebrać kod promocyjny w aplikacji. Aplikacja Comarch ERP XT pomoże przy wystawianiu faktur oraz prowadzeniu uproszczonej (KPiR) lub pełnej księgowości. Aplikacja posiada m.in takie moduły jak Magazyn oraz POS, które przydadzą się przy sprzedaży. System umożliwi też obsługę RODO oraz wysyłkę dokumentów, takich jak JPK czy PIT. Comarch ERP XT jest dostępny przez przeglądarkę internetową, smartfona (Android oraz iOS) czy tablet. Po skończeniu 3-miesięcznego darmowego okresu można dalej korzystać z niego wybierając te funkcje, które są potrzebne i tylko za nie zapłacić. Więcej o aplikacji w linku Comarch ERP XT

Więcej informacji o ofercie Comarch tutaj

Orange Flex dla freelancerów i mikrofirm

Orange Flex dla Firm to najbardziej elastyczna oferta sieci w aplikacji dla freelancerów czy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. To oferta bez zobowiązań, nie ma długoterminowych umów, bo działa na zasadzie subskrypcji. Do wyboru są cztery Plany komórkowe już od 25 zł z VAT miesięcznie za 15 GB. W każdym Planie Twoja firma dostaje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Social Pass, czyli popularne social media bez limitu danych jest gwarantowany w każdym Planie. Po każdej płatności przedsiębiorcy otrzymują e-fakturę, a dodatkowo do swojego konta w ramach mogą dodać do pięciu numerów już od 15 zł miesięcznie za każdy.

 

 

 

 

Komentarze

Cesja
Cesja 13:34 19-03-2021

A kiedy możliwość cesji we Flex?

Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 21:00 20-03-2021

Flex is the best ?

Odpowiedz

Zielony Operator

Wyłączyliśmy ostatniego „kopciucha”

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
19 marca 2021
Wyłączyliśmy ostatniego „kopciucha”

Sierakowice to malownicze miasteczko na obrzeżach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. To tu, od 1986 roku w budynku techniczno-mieszkalnym należącym do Orange Polska, pracowała ostatnia kotłownia węglowa. Właśnie ją wyłączyliśmy, a to oznacza kolejne 120 ton emisji CO2 mniej w ciągu roku, nie wspominając o innych zanieczyszczeniach z procesu spalania, które nie trafią do atmosfery. Przeliczając to roczny ślad węglowy 10 przeciętnych osób w Polsce. Każde takie działanie ma znaczenie i zbliża nas do osiągnięcia neutralności klimatycznej.

Wykreślamy węgiel z emisji bezpośrednich

Wyłączenie ostatniej kotłowni na węgiel oznacza, że w naszych bezpośrednich emisjach gazów cieplarnianych - monitorowanych i raportowanych zgodnie z protokołem GHG (z ang. GreenHouse Gas) w ramach tzw. zakresu 1 - przestanie się pojawiać pozycja „węgiel”.

GHG to przyjęty w Grupie Orange międzynarodowy standard raportowania emisji gazów cieplarnianych, a w zakres pierwszy wchodzą bezpośrednie emisje wynikające ze spalania paliw lub kopalin na potrzeby własnej działalności oraz wycieki gazów z instalacji klimatyzacyjnych czy przeciwpożarowych. Mówiąc prościej źródła emisji kontrolowane przez nas bezpośrednio, czyli wszystko, co my spalamy w naszych samochodach, kotłowniach, piecach i agregatach.

Warto wiedzieć, że są jeszcze dwa zakresy. Drugi to pośrednie emisje wynikające ze zużycia przez firmę energii elektrycznej, a trzeci obejmuje emisje pośrednie poza firmą, których nie kontrolujemy, ale na które możemy mieć wpływ. To wszystko to, co dzieje się u naszych dostawców i klientów w związku z naszą działalnością. Z punktu widzenia monitorowania i raportowania najtrudniejszy, ale nie zapominamy o nim. Podejmujemy już działania także i tu, a nasz nadrzędny cel neutralności klimatycznej netto do 2040 roku obejmuje całość wszystkich trzech zakresów emisji.

Nieruchomości przyjazne środowisku

Nieruchomości w Orange Polska są drugą, co do istotności wpływu, częścią firmy odpowiedzialną za emisje CO2, powstające w wyniku zużycia energii elektrycznej, gazu, węgla i oleju. To dlatego pracujemy nad ich istotną redukcją. Inwestujemy w nowoczesne i przyjazne środowisku biura dla naszych pracowników i rezygnujemy z obiektów nieefektywnych energetycznie lub przestarzałych technologicznie.

Przyglądamy się naszym nieruchomościom pod kątem ich stanu, spełnianej funkcji i optymalizujemy ich liczbę. Nasze biura i obiekty techniczne znajdują się w całej Polsce, zlokalizowane w mniejszych i większych miejscowościach. W portfolio nieruchomości mamy jeszcze… 2086 obiektów. Dlatego stopniowo konsolidujemy powierzchnie biurowe oraz optymalizujemy przestrzeń przeznaczoną na infrastrukturę.

Nowe przyjazne pracownikom i środowisku biura mamy już w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Radomiu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu i Katowicach. Wybierając nowe biurowce, bierzemy pod uwagę posiadane przez budynek certyfikaty BREEAM lub LEAD, efektywność gospodarowania zasobami. W szczególności chodzi o wodę i energię, gdyż nowe budynki mogą pomóc zredukować ich zużycie nawet o kilkadziesiąt procent. Ponadto ważne jest zagospodarowanie terenów zielonych, sposób zarządzania segregacją odpadów komunalnych, dostęp do transportu publicznego i infrastruktura rowerowa.

Orange wyłącza ostatnią kotłownię węglową

Komentarze


Oferta

Nowości w Orange: Samsung A52 i Samsung A72

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 marca 2021
Nowości w Orange: Samsung A52 i Samsung A72

Do oferty Orange właśnie dołączyły dwa premierowe Samsungi: A52 i A72. To solidne średniopółkowe smartfony, które mają szansę stać się hitami sprzedaży jak wcześniejsze modele. Samsunga A52 mamy w wersji 5G jak i tylko z LTE. Od razu mamy dla Was szybki test.

Popularna linia Samsungów

Każde z tych urządzeń - Samsung A52 i A72 - to nowoczesne oraz designerskie smartfony, dostępne w bieli, czerni i pastelowych odcieniach. Mają wbudowaną platformę Knox, która chroni sprzęt i zapisane na nim dane, zapewniając zabezpieczenie przed włamaniami czy złośliwym oprogramowaniem. Do tego dochodzi czytnik linii papilarnych, funkcja dual sim i możliwość zwiększania pamięci.

Miłośnicy rozrywki będą zadowoleni z opcji Game Booster, wykorzystującej sztuczną inteligencję do ulepszenia wydajności gier. Filmy będzie się świetnie oglądało dzięki wyświetlaczowi Infinity-O z płynną jakością obrazu i minimalnymi parametrami ramki. Również fotografowanie powinno być przyjemniejsze i bardziej precyzyjne za sprawą 4 tylnych aparatów (plus aparatu ultraszerokokątnego - 12 MP czy specjalnego do selfie), trybu makro i funkcji Live Focus, umożliwiającej rozmycie tła i zabawę zdjęciami. Wideo wysokiej jakości, nawet przy trybie filmowania z ręki. Oba Samsungi są wygodne i proste w obsłudze.

Czym się różnią modele

Mimo licznych - podobnych lub takich samych funkcji oraz modnego, eleganckiego designu – smartfony trochę się różnią.

Samsung A52 posiada ekran wielkości 6,5’; aparat głębi 5PM. Jako dodatkową funkcję ma dźwięk w wersji Dolby Atmos, co zachwyci przy słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów, zapewniając efekt przestrzennego brzmienia.

Samsung A72 ma wyższe niektóre parametry: ekran 6.7’, aparat 8 MP, dodatkową funkcję ochronną w postaci wodoodporności. Telefon posiada bardziej wytrzymałą baterią o pojemności 5000 mAh oraz opcję szybkiego ładowania 25 W.

Komentarze

Hacker z wojanowic
Hacker z wojanowic 18:36 27-05-2024

Hmm… Gdzie sokoły. Biedactwa

Odpowiedz
Scroll to Top