Sieć

Przepraszamy, czasowo wyłączone GG w Orange

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
01 lutego 2010
Przepraszamy, czasowo wyłączone GG w Orange

Przepraszam, ale niestety musieliśmy czasowo zawiesić usługę GG w Orange. Mamy kłopoty techniczne i jak tylko uda się nam je przezwyciężyć, usługa zostanie ponownie włączona. Kiedy dowiem się więcej albo poznam dalsze szczegóły, to oczywiście napiszę.


Odpowiedzialny biznes

Małopolska bez prądu, ale z darmowymi automatami

Izabella Szum Izabella Szum
30 stycznia 2010
Małopolska bez prądu, ale z darmowymi automatami

Od kilkunastu dni mieszkańcy zachodniej Małopolski nie mają prądu, zdarzają się też kłopoty z łącznością telefoniczną. W miejscach gdzie oblodzone linie telefoniczne uległy zniszczeniu nasze służby techniczne pracują non-stop. Tam gdzie obecnie ludzie mają kłopoty z łącznością instalujemy awaryjnie automaty telefoniczne. To bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku wypadku czy choroby.

Z tych automatów przez pierwsze 5 minut każdego połączenia można rozmawiać za darmo – niezależnie czy dzwonimy na telefon stacjonarny czy komórkowy. W gminie Jerzmanowice są 3 na budynkach: urzędu gminy, biblioteki i domu ludowego. Podobnie jest w Sułoszowej, gdzie automaty są przy poczcie i dwóch remizach strażackich. Automaty pozostaną w tych miejscach tak długo jak będą potrzebne, w razie potrzeby będziemy też instalować kolejne.


Oferta

Filemon podwaja minuty i SMS-y

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 stycznia 2010
Filemon podwaja minuty i SMS-y

Ostatnio dopytywaliście intensywnie o nowości w ofertach abonamentowych Orange mówiąc, że więcej robimy dla prepaidowców. Nie mogłem jednak puścić pary z ust o promocji ukrytej pod marketingowym kryptonimem Filemon. Teraz jestem bardziej gadatliwy i powiem, że od początku lutego startujemy z promocją „2x więcej” w ofertach Orange abonament i Orange mix. Co to oznacza? Wszyscy klienci, którzy przedłużą z nami umowy lub kupią nową aktywację z telefonem dostaną 100 proc. więcej środków w abonamencie do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i inne usługi. Konkretnie w cyfrach będzie to nawet 800 minut i 2000 SMS-ów miesięcznie. Długość przyznawania dodatkowych środków zależy od kwoty zobowiązania. Wszystko jest rozpisane w tabelce.

2901-tab.gif

Ponadto, skoro poszliśmy już w dwójki to przygotowaliśmy też fajne telefony w cenie od 2 zł. Oczywiście niezależnie od promocji „2x więcej” nadal dajemy „Prezenty na Zawsze”. Szczegóły od 1 lutego na http://www.orange.pl

2xminut.gif

Scroll to Top