Oferta

Przepraszamy za awarię, dostajecie za darmo weekend z mobilnym internetem! – AKTUALIZACJA

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 lipca 2016
Przepraszamy za awarię, dostajecie za darmo weekend z mobilnym internetem! – AKTUALIZACJA

Awarie zdarzają się każdemu operatorowi. Nie my pierwsi i ostatni. Wiemy, że niektórzy z Was mieli wczoraj przez kilka godzin kłopoty z rozmowami i dostępem do mobilnego netu. Dlatego chcemy Wam to zadośćuczynić i zdecydowaliśmy, że w najbliższą sobotę i niedzielę (9-10 lipca) będziecie mogli korzystać z mobilnego internetu w kraju całkowicie za darmo. Dotyczy to wszystkich klientów Orange i nju mobile, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Jeśli korzystacie z pakietów, to transmisja danych z weekendu ich nie zmniejszy. Rozliczenia dokonamy automatycznie bez konieczności kontaktu z nami. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, które mieliście w wyniku awarii.

AKTUALIZACJA: Weekendowy, darmowy mobilny internet działa. Jednak ze względu na szybkość i skalę jego wprowadzenia dla części z Was mógł nie włączyć się przed północą. Jeśli tak się stało, rachunki za internet wyzerujemy, a w prepaid pieniądze wrócą na konto. To samo dotyczy pakietów, które zostaną uzupełnione do stanu sprzed północy. Przepraszamy i miłego surfowania.

 

1903bd8bb634feaef0c2f465db692b257db


Odpowiedzialny biznes

Bezpieczne wakacje w sieci!

Monika Kulik Monika Kulik
08 lipca 2016
Bezpieczne wakacje w sieci!

Wakacje to dobry czas na naukę... o bezpieczeństwie dzieci w sieci. Nie musimy wracać do szkolnej ławki – wystarczy przyjść na piknik organizowany przez Fundację Orange i Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Jak unikać zagrożeń w sieci, chronić swoją prywatność, reagować na niebezpieczne sytuacje, zachowywać się zgodnie z zasadami netykiety – tego wszystkiego najmłodsi mogą się dowiedzieć poprzez gry i zabawy podczas naszych wakacyjnych spotkań.

Jak pokazują badania – dzieci potrzebują tej wiedzy. Z badań EU kids online wynika, że 39% osób w wieku 11-16 lat nie umie zmienić ustawień prywatności na portalach społecznościowych, a 42% nie wie, jak zablokować niechciane kontakty w komunikatorze, zaś aż 70% nie potrafi zablokować natarczywych reklam. Mamy więc sporo do nadrobienia.

Zapraszamy:

16.07  Gdańsk, Park Reagana, g. 14.00-17.00.

17.07  Starogard Gdański, Starogardzki Rynek, g. 10.00-13.00.

30.07  Olsztyn, ul. Niepodległości 85 (Stow. Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA), g. 13.00-16.00.

31.07  Iława, Parking przy Sali Sportowo-Widowiskowej, g.12.00-15.00.

Wakacyjne pikniki wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę organizujemy już od 10 lat. Do tej pory wzięło w nich udział ponad 100 000 dzieci!

Edukacyjne zestawy materiałów wysłaliśmy też do wielu lokalnych organizacji, które same organizują podobne wydarzenia. Daty i miejsca lokalnych pikników znajdziecie na stronie: www.edukacja.fdds.pl/pikniki.

Dla rodziców też mamy wakacyjne zadanie edukacyjne - internetowy kurs Bezpiecznie Tu  i Tam.

Zapraszamy na  naszą stronę  www.fundacja.orange.pl/kurs.

51cd05f0ac45769bb77aa62311cdc816c34


Oferta

Przepraszamy, mamy awarię. AKTUALIZACJA – Awaria usunięta o godz. 2.00.

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 lipca 2016
Przepraszamy, mamy awarię. AKTUALIZACJA – Awaria usunięta o godz. 2.00.

Przepraszamy, ale przytrafiła się nam awaria. Dlatego, możecie mieć kłopoty z połączeniami przez komórki oraz w mniejszym stopniu z dostępem do mobilnego internetu. Robimy wszystko, aby jak najszybciej je usunąć. Proszę o Waszą cierpliwość. Aktualne informacje będziemy przekazywać przez konta na Twitterze i Facebooku (rzecznika i firmowe).

AKTUALIZACJA. GODZ. 23.10. Dziękuję, że jesteście cierpliwi. Sytuacja stopniowo wraca do normy. Dalej mocno pracujemy nad całkowitym usunięciem awarii.

AKTUALIZACJA. Dziękuję za Waszą cierpliwość. Awaria została usunięta o godz. 2.00. Wszystkie usługi w kraju i za granicą działają poprawnie. Przepraszamy.

Scroll to Top