Rozrywka

Przeprowadzka w niezwykłym stylu

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
11 kwietnia 2012
Przeprowadzka w niezwykłym stylu

Za chwile miną dwa tygodnie, od kiedy rozpoczęliśmy przeprowadzkę Serca i Rozumu. Telewizja, radio, prasa - wszędzie ich pełno, jednak mi osobiście najbardziej podoba się ich przeprowadzka w internecie. Abstrahując od klasycznej kampanii na popularnych portalach, bardzo mocno zaangażowaliśmy się w media społecznościowe - a jeśli o tym mówimy, to nie mogło zabraknąć wirusowego spotu...

Serce i Rozum po spakowaniu wszystkich rzeczy wracają do domu, by sprawdzić czy wszystko zabrali. A tam zostają... :)

Wraz z rozpoczęciem kampanii, profil Serca i Rozumu przeszedł na nowy layout na FB. Z nowym wyglądem pojawiły się też nowe funkcje. Zrobiliśmy aplikację pozwalającą na przeglądanie podróży Serca i Rozumu po Polsce. Stworzyliśmy zakładkę, która łatwo pozwala wejść do gier z Sercem i Rozumem. Oczywiście pamiętaliśmy o aplikacji przeprowadzkowej, pozwalającej przeprowadzić Serce i Rozum po Internecie (tę polecam w szczególności!).

Pomimo oskarżenia o pobicie paparazzi, Sercu i Rozumowi udało się zostać brandem nr 1 na FB (prawie 900 tys. fanów), angażować ("mówi o tym" 150 tys. ludzi) i bawić spotami na YouTubie (ponad 13 milionów wyświetleń na kanale TP).

A co Wy sądzicie o przeprowadzce Serca i Rozumu?


Odpowiedzialny biznes

Chcesz zostać wolontariuszem Fundacji Orange?

Kasia Barys Kasia Barys
10 kwietnia 2012
Chcesz zostać wolontariuszem Fundacji Orange?

W najbliższą sobotę (14 kwietnia) redaktorzy bloga zamienią się w wolontariuszy Fundacji Orange. Będziemy malować pokój w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Pruszkowie. Stanie się on "salą doświadczania świata" m.in. dla dzieci autystycznych. Jest to specjalnie wyodrębnione pomieszczenie, wyposażone w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów. Głównym celem organizowania takiej sali jest stwarzanie możliwości odbierania nowych bodźców, wzbogacanie doświadczeń przez dzieci, które mają z tym problem. Będziemy malować ściany w kolorowe wzory. Mamy też przygotowaną wykładzinę i wygodne pufy. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć - zapraszam! Napisz tylko maila do mnie na adres: katarzyna.barys@telekomunikacja.pl. Odpowiem na pytania i podam szczegóły akcji.


Odpowiedzialny biznes

Nie mamy drużyn

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
10 kwietnia 2012
Nie mamy drużyn

W niedzielny wieczór Hiszpanie mocnym rzutem zakończyli piękną "złotą" epokę naszych szczypiornistów. Bez złudzeń, czas na budowę nowej reprezentacji.

Po tymże meczu przyznał to sam jeden z braci Lijewskich. Potrzebna jest nowa siła. Ale nie można zapomnieć w żadnym razie o tym cudownym rozdziale, który rozpoczął się podczas Mistrzostw Świata w 2007 roku. Dla wielu nieoczekiwanie (choć może oczekiwanie) srebrny medal. W tym miejscu uważam, że należy wymienić (jak i przy każdym innym razie) skład. Czapki z głów dla: Sławomira Szmala, Adama Weinera, Michała Jureckiego, Damiana Wleklaka, Karola Bieleckiego, Grzegorza Tkaczyka, Marcina Lijewskiego, Krzysztofa Lijewskiego, Mariusza Jurasika, Rafała Kuptela, Zbigniewa Kwiatkowskiego, Bartosza Jureckiego, Artura Siódmiaka, Mateusza Jachlewskiego, Patryka Kuchczyńskiego, Tomasza Tłuczyńskiego.

Od tego momentu zaczął się wielki szał na szczypiorniaka, w czym oczywiście nic złego. Z każdym następnym turniejem oczekiwania coraz to większe. Przecież od wicemistrzów świata należy wymagać. I w tym, może też nic złego, lecz jedna rzecz daje do myślenia. Czy, aby te wielkie oczekiwania nie biorą się z deficytu sukcesów w sportach drużynowych? My, kibice potrafimy wymagać. Kiedy modlimy się, analizujemy, "dwoimy", "troimy" czy polska reprezentacja kopanej (czego z całego serca jej życzę) zdoła awansować (powtórze słowo - "awansować") z grupy na najbliższych mistrzostwach Europy, bo przecież nikt z otwartą przyłbicą nie powie, że walczymy o najwyższe cele, od piłkarzy ręcznych z góry wymagało się sterfy medalowej.

Oczywiście, przed oczyma wiele pięknych meczów-retrospekcji. Ileż nerwów, kropli potu i skróconego życia przez te emocje. Dwie dogrywki z Danią... Kilka sekund z Norwegią. Jednak najbardziej, gdzieś siedzi mi ten mecz podczas igrzysk w Pekinie. Ten mecz z Islandią...

Z realnymi szansami na olimpijski medal w dyscyplinach drużynowych do Londynu pojedzie reprezentacja siatkarzy i... To jedyna drużyna, jak do tej pory, która wywalczyła kwalifikacje na igrzyska. Z szansami pozostała jeszcze siatkarska reprezentacja Pań. Tak oto wygląda sytuacja w pozostałych "drużynówkach":

Siatkówka (halowa) - Mężczyźni: Awans zdobyty w Pucharze Świata

Kobiety: majowy turniej w Ankarze

Koszykówka - Mężczyźni: kwalifikacja podczas ME - 5. miejsce w grupie (brak awansu)

Kobiety: kwalifikacja podczas ME - 2 runda mistrzostw ost. miejsce w grupie, ME odbywały się w Polsce (brak awansu)

Piłka ręczna - Mężczyźni: 3. miejsce w turnieju kwalifikacyjnym w Alicante (brak awansu)

Kobiety: brak awansu do MŚ2011, nie zostały rozstawione do żadnego turnieju kwalifikacyjnego (brak awansu)

Piłka nożna - Mężczyźni: brak awansu do ME U-21 (brak awansu)

Kobiety: brak awansu do MŚ (brak awansu)

Hokej na trawie - Mężczyźni: 3. miejsce w turnieju kwalifikacyjnym w Delhi (brak awansu)

Kobiety: 6. miejsce w turnieju kwalifikacyjnym w Delhi (brak awansu)

Scroll to Top