Oferta

Przez całe lato z internetem za 6 zł

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 czerwca 2015
Przez całe lato z internetem za 6 zł

W tym roku z wakacyjnym pakietem internetowym 6 GB za 6 zł na 60 dni startujemy wcześniej. Jestem pewny, że ponownie stanie się hitem, dzięki któremu swobodnie będziecie surfować przez całe lato. Dobrych promocji nie zmieniamy więc tylko przypomnę, że pakietu możecie korzystać w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Aby aktywować wystarczy wysłać SMS-a o treści AKT6 na numer 260 (koszt zgodny z taryfą, jaką macie). Pakiet jest dostępny w wersji jednorazowej, możecie kupić jego dowolną ilość i nie wyklucza się z innymi promocjami w Orange na kartę, w tym z pakietami internetowymi. Oferta dostępna do 31 sierpnia.

90509c6a8072f83a38c7830c2c1daebb8d7


Oferta

Testujemy LG G4

Michał Rosiak Michał Rosiak
12 czerwca 2015
Testujemy LG G4

Muszę Wam przyznać, że nie miałem jeszcze w ręku - a liczba przetestowanych przez mnie telefonów zbliża się do stu - smartfonu, który wywoływałby od pierwszej sekundy takie poczucie ekskluzywności. Ręcznie przygotowywane skórzane plecki, że tak pozwolę sobie na popularne ostatnio powiedzonko, "robią robotę". Aż żal mi go oddawać po testach :(

To oczywiście nie wszystko, bowiem telefon ma nie tylko wyglądać, ale przede wszystkim dobrze działać. Obejrzyjcie test LG G4 w wersji brown leather, którą przez pewien czas będziemy mieć tylko my.


Rozrywka

OWF2015 – to już dzisiaj

Kasia Barys Kasia Barys
12 czerwca 2015
OWF2015 – to już dzisiaj

Fenomenalni wykonawcy, energetyczna muzyka i zabawa do późnych godzin wieczornych - nie tylko podczas koncertów - to kwintesencja Orange Warsaw Festival - jednego z największych festiwali miejskich zarówno w Polsce, jak i w tej części Europy. Zabierz ze sobą swoich znajomych i baw się jak dziecko na OWF 2015! Startujemy już dzisiaj. Dobrej zabawy nie zabraknie, dopisze też pogoda. Będzie świetnie! Musisz tam być koniecznie.

 

Scroll to Top