Oferta

Środy z Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 kwietnia 2009
Środy z Orange

Przykro mi, że dalej nie mogę dać Wam informacji, na którą najbardziej czekacie, ale póki co jak zapowiadałem kilkanaście dni temu, ruszamy z akcją Środy z Orange - start 22 kwietnia. Teraz więcej szczegółów. Od jutra wystarczy wysłać sms o treści FILM na numer 241, aby otrzymać unikalny kod, który pokazany w kasie każdego z kin Cinema City i Orange Imax upoważni do kupienia dwóch biletów w cenie jednego. Koszt sms według taryfy wewnątrzsieciowej, czy bardzo tani. Nie będzie żadnych premium sms. Akcja jest dla wszystkich bez wyjątku klientów Orange niezależnie od oferty prepaid, postpaid, czy mix. Z promocji można skorzystać tylko raz w tygodniu. Dziś wieczorem na specjalnym pokazie filmowym akcję zaprezentujemy dziennikarzom, a od poniedziałku pojawią się reklamy w TV i kinach. Na blogu spot można zobaczyć już teraz. Zapraszam też na stronę www.orangefilm.pl.

rama500.jpg

Ruszyły Środy z Orange. Wyślij sms na numer 241 z treścią FILM. Dostaniesz dwa bilety w cenie jednego


Oferta

Lepiej później, ale dobrze

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 kwietnia 2009
Lepiej później, ale dobrze

Przecieki i spekulacje, które pojawiły na temat nowej oferty prepaid odsłaniały częściowo nad czym pracujemy. Data 16 kwietnia stała się magiczna. Niestety to nie ten termin, a nad ofertą dalej pracujemy. Lepiej zrobić coś później, ale dobrze. Właśnie dowiedziałem się, że pakiety, które miały być od jutra wyłączone na razie zostają. Na koniec proszę o jeszcze trochę cierpliwości, bo najważniejszy jest efekt końcowy. Spodziewam się, że zaraz wyleje się na mnie sporo krytyki i niezadowolenia, ale taki już smutny los rzecznika :-(


Oferta

Święta bez komórki i netu?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 kwietnia 2009
Święta bez komórki i netu?

Święta przed nami i wreszcie będzie można trochę odpocząć. Skupić się na innych sprawach niż telefony, nowe oferty, promocje i decyzje regulatora. Jestem ciekawy, czy w naszych czasach w ogóle jest jeszcze możliwe, aby przez kilka dni nie używać komórek, czy nie wchodzić do Internetu? Patrząc po naszych statystykach raczej niekoniecznie. Życzę wszystkim komentującym i odwiedzającym mój blog spokojnych Świąt. Pozdrawiam i do wtorku.

Scroll to Top