Odpowiedzialny biznes

Psim swędem

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
08 sierpnia 2013
Psim swędem

Psim swędem Legia awansowała do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. A jak jej nie przejdzie w nagrodę i tak zagra w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Plan mimimum wykonany, ale patrząc na to co działo sie na boisku, z taką grą mamy minimalne szanse na tą ważniejszą ligę.

Losowanie par IV rundy już jutro o 11.45 a Legia może trafić na jeden z rozstawionych klubów Dinamo Zagrzeb (Chorwacja), Celtic Glasgow (Szkocja), FC Basel (Szwajcaria),  Steauę Bukareszt (Rumunia) lub Viktorię Pilzno (Czechy). Wybitnych przeciwników nie ma. Jeśli chcemy być chociaż europejskim średniakiem, żadnego z potencjalnych rywali bać się nie powinniśmy bo potencjał mamy nie mniejszy niż jakikolwiek z tych klubów.

Dziś rewanże Śląska i Lecha. Ten pierwszy - jeśli zaliczy podobny występ jak we Wrtocławiu ma szanse na wyeliminowanie faworyzowanego zespołu z Brugii, a to byłoby już coś. Lech tymczasem musi zmyć plamę po przegranej w Wilnie. Odpadnięcia z rozgrywek na tym etapie kibice tak łatwo mogą nie wybaczyć, zwłaszcza, że w lidze Kolejorz prezentuje się na razie wybitnie słabo jak na skalę oczekiwań. Czeka nas ciekawy wieczór i zobaczymy w jakich humorach położym sie spać.


Rozrywka

Kto głosuje ten wygrywa?!

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
07 sierpnia 2013
Kto głosuje ten wygrywa?!

Ostatnio pisałam Wam o repertuarze kina pod gwiazdami, dziś chciałabym Wam przypomnieć o Plebiscycie Publiczności, w którym do wygrania jest ławeczka plenerowa Astrini Design podpisana przez gwiazdy Festiwalu: Katarzynę Figurę, Annę Przybylską, Piotr Adamczyka i Borysa Szyca oraz najnowszy Sony Xperia Tablet Z i smartfon Sony Xperia Black. Głosować możecie z każdego miejsca, w którym się właśnie znajdujecie. Wystarczy, że wejdziecie na stronę Plebiscytu Publiczności lub w mobilną aplikację na smartfony o nazwie Orange Kino Letnie dostępnej na kanale Orange w sklepach Google Play i App Store.

5959f176578b2166c2c3c0ea52e1c5baa2e


Oferta

Potrzebujesz technoporady?

Czytelnicy Bloga Czytelnicy Bloga
07 sierpnia 2013
Potrzebujesz technoporady?

Nie wiesz jak wyczyścić klawiaturę tak, aby po czyszczeniu nadal działały wszystkie klawisze? Sen z powiek spędza Ci myśl czy po powrocie z wakacji Twój ukochany tablet wciąż będzie w jednym kawałku? Zastanawiasz się jaki e-book będzie odpowiedni dla Twojego dziecka?

TechnoPoradnik to nowy cykl, który pomoże "żyć w zgodzie" z urządzeniami elektronicznymi i nie martwić się dłużej o zniszczenie, zgubienie, czy niezrozumienie ulubionego sprzętu :)

Premierowy odcinek cyklu jest poświęcony tematom wakacyjnym i skupiony na przygotowaniu wakacyjnego wyjazdu dla idealnego urlopowego kompana, którym jest... nasz tablet.

Program będzie emitowany co 2 tygodnie na Orange Ekspert. W najbliższych odcinkach zgłębimy tajniki skutecznego wyszukiwania w Google, wybierzemy telefon odpowiedni dla seniora, a z nastaniem nowej pory roku zabierzemy się za jesienne porządki w naszym laptopie. Tymczasem obejrzyjcie premierowy odcinek w tym miejscu.

Scroll to Top