Oferta

Razem po świąteczne bonusy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 grudnia 2012
Razem po świąteczne bonusy

Jeśli jesteście naszymi fanami na Facebook`u i korzystacie z oferty Orange One, Orange POP lub Nowe Orange Go, możecie zgarnąć nawet 150 SMS-ów do wszystkich sieci. Jak to zrobić? Uruchamiacie aplikację „Świąteczne Grupowe Zakupy w Orange na kartę” na Facebook`u i wybieracie przynajmniej jedną z trzech usług, którą deklarujecie zakupić do 12 grudnia br. Dalej zapisujecie numer komórki w aplikacji, a my sprawdzimy, którzy z zarejestrowanych użytkowników faktycznie dokonali zakupu wybranych usług. Jeśli będzie Was przynajmniej 500, wszyscy dostaniecie bonus między 14-19 grudnia. Szczegóły tutaj.

b2c16ed2737f1f386ab0053744f0299e9e3


Odpowiedzialny biznes

86 goli – nowy rekord Messiego

Marcin Dąbrowski Marcin Dąbrowski
10 grudnia 2012
86 goli – nowy rekord Messiego

Pecha miał Radamel Falcao, napastnik Atletico Madryt, który w ubiegły weekend zaaplikował pięć goli zespołowi Deportivo la Coruna. Jego  osiągnięcie i tak znalazło się w cieniu rekordu Messiego. Dopiero co widzieliśmy Argentyńczyka znoszonego z boiska w meczu Ligi Mistrzów, w którym wcale grać nie musiał. Świat zadrżał w obawie o jego zdrowie, tymczasem kontuzja okazała się niegroźna. Messi szybko doszedł do siebie i pobił rekord Gerda Mullera - w meczu z Betisem zdobył bramki numer 85 i 86 w tym roku kalendarzowym. O, dokładnie tak:

Oczywiście na YouTubie już bez trudu można znaleźć kompilację wszystkich tegorocznych bramek Messiego. Naprawdę warto poświęcić dla tego filmu nieco ponad 10 minut!

Zerknijcie jeszcze, jak do uczczenia nowego rekordu przygotował się Adidas. Oto zdjęcie opublikowane na twitterze przez adidas football:

0cd7dda90dc529032fd60e8da8657dbf68e


Rozrywka

Konkurs „Operacja Argo”

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
07 grudnia 2012
Konkurs „Operacja Argo”

Jutro weekend, który sądząc z aury za oknem część z Was będzie chciała spędzić w kinie. Mam propozycję, zobaczcie „Operację Argo”. To oparty na faktach thriller opowiadający o kulisach tajnej operacji uratowania Amerykanów z ogarniętego islamską rewolucją Teheranu. Od ubiegłego piątku możecie oglądać go w polskich kinach, co do wczoraj zrobiło już prawie 36 tys. kinomanów.

4 listopada 1979 r. islamscy bojownicy szturmem zajęli amerykańską ambasadę w stolicy Iranu i wzięli 52 zakładników. Ich dramat trwał 444 dni. Jednak 6 Amerykanom udało się uciec i schronić w domu kanadyjskiego ambasadora. Akcji ratunkowej tej grupki podjął się specjalista od ewakuacji z terytorium wroga - Tony Mendez z CIA.

To wszystko zdarzyło się naprawdę, a historia opowiedziana w filmie powstała na podstawie książki samego Antonio Mendeza. Dla tych, którzy najszybciej odpowiedzą na pytania, tym razem mam w kilka egzemplarzy polskiego wydania jego książki. Do dzieła.

1. W filmie Ben Affleck pojawia się w 2 rolach, jakich?

2. Zagrał tu również John Goldman, znany z roli Polaka w jednym z filmów słynnego duetu braci Coen, jakim?

3. W jakiej książce irańską rewolucję opisał Ryszard Kapuściński?

*****

Uwaga: Mam dobrą wiadomość dla tych, którym nie udało się wygrać ksiązki. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych blogerów. „Operacji Argo” możecie też szukać wypatrując informacji na aukcji charytatywnej Artura Kurasińskiego i w konkursach u: Agaty Chmielewskiej, Macieja Budzicha, Pawła Lipca, Krystiana MacKozera Kozerawskiego i Pawła Tkaczyka. Powodzenia.

Scroll to Top