Odpowiedzialny biznes

Reguły odpowiedzialnej komunikacji

Bartlomiej Roch Bartlomiej Roch
10 sierpnia 2011
Reguły odpowiedzialnej komunikacji

Z Moniką często piszemy na blogu o kwestiach odpowiedzialności. Dziś kilka słów o jednym z praktycznych rozwiązań jej dotyczących. Chodzi o „Reguły odpowiedzialnej komunikacji” czyli zbiór zasad stosowanych choćby w naszej komunikacji marketingowej. Co one dają? No, np. to, że w naszych reklamach nie znajdziecie agresji, dyskryminacji, obraźliwych treści czy wprowadzania w błąd.

Zapewniam Was, że korzystanie w komunikacji z 5 prostych zasad przynosi bardzo dobre efekty! Oto one: okazywanie szacunku, szczerość, odpowiedzialne zachowanie podczas rozmów, odpowiedzialność za środowisko, proszenie partnerów o stosowanie podobnych zasad.

Wiem, że to żadne odkrycie koła... Powyższe zasady wydają się bardziej niż oczywiste. Spójrzcie jednak wokół siebie, czy nie macie wrażenia, że nasze najbliższe otoczenie, choćby Internet, nie wygląda tak do końca? Chociażby nagminne nieprzestrzeganie netykiety czy poziom dyskusji na różnego rodzaju forach internetowych. Napiszcie co Was denerwuje. Osobiście myślę, że stosowanie tych zasad także w życiu prywatnym nikomu z nas specjalnie nie zaszkodzi! :)


Odpowiedzialny biznes

Pasje z Orange

Marek Wajda Marek Wajda
09 sierpnia 2011
Pasje z Orange

Jak wiecie co jakiś czas przedstawiam Wam pracowników Grupy TP z ciekawymi pasjami (w końcu nie samą pracą człowiek żyje; ) Wielu z nich poznaję dzięki temu, że w naszej firmie działa specjalny program Orange Passion, który ułatwia kontakt i wymianę doświadczeń. Wspierane są głównie projekty związane ze sportem, muzyką oraz filmem (czyli w obszarach w których nasza Grupa działa aktywnie od wielu lat).

W wakacje po raz pierwszy ogłoszony został konkurs, w którym nagrodami było dofinansowanie najciekawszych projektów. Zgłosiło się aż 70 osób i zespołów, wyłoniono 10 zwycięzców oraz przyznano 2 wyróżnienia. Kilku z naszych pasjonatów-laureatów już poznaliście: Elvis, sokolnik, podróżnik-pisarz czy nauczyciel chińskiego. Kolejnych poznacie już wkrótce. Dowiecie się więc m.in. o biegaczach, którzy zbierają fundusze na nieuleczalnie chore dziecko, o piłkarzu, który trenuje dzieci z biednych rodzin, zaprosimy Was na pokaz fotografii z życia ludzi na różnych kontynentach, zobaczycie premierę teledysk funkowego zespołu (który grał na Woodstocku), dowiecie się skąd ściągnąć audiobooki dla dzieci. W tworzeniu tego cyklu pomoże mi Kasia, którą już poznaliście.

O kim chcielibyście przeczytać na początek? Wśród komentujących wybierzemy 3 osoby, które otrzymują koszulkę z logo Orange Passion (które jest ilustracją tego wpisu).


Oferta

Przeniesienie numeru z większym bonusem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 sierpnia 2011
Przeniesienie numeru z większym bonusem

Kolejny raz zwiększyliśmy zachętę do przenoszenia do nas numerów prepaid. Prócz 120 zł do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, numery stacjonarne oraz na transfer danych, wydłużyliśmy do roku czas na wykorzystanie środków z doładowań (wcześniej był miesiąc). Szczegóły znajdziecie tutaj. Przypominam, że formalności jest mało, a wszystko trwa maksymalnie jeden dzień roboczy. W ostatnim pół roku przeszło do nas 61 tys. klientów, co było drugim wynikiem na rynku.

Scroll to Top