Reklama

Milion klientów w Orange Love w nowej kampanii (22)

Stella Widomska

11 stycznia 2019

Milion klientów w Orange Love w nowej kampanii
22

Milion naszych klientów lubi bardzo różne rzeczy. A nasza nowa kampania jest o tym, że zbliża ich świetna rozrywka w pakiecie Orange Love. Spot od dziś w telewizji. Jego kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, produkcją M5, postprodukcją Delapost, za dźwięk odpowiada Lunapark, a media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Mikołaj Łebkowski, który realizował zdjęcia m.in. do Planety Singli 2 i seriali Twarzą w Twarz i Prawo Agaty.

Udostępnij: Milion klientów w Orange Love w nowej kampanii
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Gwiazda. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Mateusz 12:14 11-01-2019
  Pytanie z innej beczki. Kto został laureatem konkursu "Ekipa Orange"? W ciągu 10 dni roboczych miały się pojawić zwycięskie filmy na stronie, a do tej pory ich nie ma. Dostałem maila, że mnie się nie udało (na plus, że ktoś się pofatygował). Mnie jednak interesują zwycięzcy, chciałbym zobaczyć ich pracę, sprawdzić co oni mieli, a czego ja nie zaprezentowałem.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Stella Widomska 14:02 11-01-2019
   @Mateusz, już sprawdzam dlaczego na stronie nie ma jeszcze tych informacji. Dziękuję za czujność. A akcję wygrali Ula Woźniakowska i Michał Dudziński. Tu możesz zobaczyć ich materiały konkursowe: https://youtu.be/shaMyhZkz28 https://youtu.be/brEP87U-IBA
   Odpowiedz
   • komentarz
    Mateusz 15:18 11-01-2019
    Jako uczestnik czuję ogromne zażenowanie. Do Ekipy Orange wybraliście blogerów modowych. Myślałem, że Wasz blog dotyczy przede wszystkim technologii. Do tego byłem przekonany, że konkurs jest skierowany do zwykłych ludzi, którzy mają swoje pasje, a jednocześnie dobrze sobie radzą w social mediach. Wy z kolei postawiliście na gotowy "produkt". W końcu Michał i Ula świetnie sobie radzą na Instagramie, mają w sumie 180 tysięcy obserwujących. Mało tego, Michał i Ula są przyjaciółmi, ale to pewnie zbieg okoliczności. W konkursie było kilka fajnych zgłoszeń od zwykłych użytkowników, którzy chyba jak ja pomyśleli, że jest to szansa na rozwój. Ostatecznie zamiast jak sami napisaliście "warto pokazać prawdziwych ludzi" Wy postawiliście na karykaturę życia z Instagrama.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Mateusz 14:45 16-01-2019
    Czy planujecie w jakiś sposób ustosunkować się do mojego komentarza? Zawsze byłem pod wrażeniem jak niejednokrotnie byliście pod odstrzałem wkurzonych uczestników innych konkursów. Nie baliście się podjąć dyskusji.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 11:59 17-01-2019
     Mateusz, konkurs jak każdy tego typu opiera się na w gruncie rzeczy subiektywnej opinii jury, opierającej się na zapisach regulaminu. Nie był to konkurs blogowy, lecz organizowany w naszych mediach społecznościowych. Kanały te siłą rzeczy mają nieco inny profil niż blog. Blog jest skierowany do mniejszej grupy, skupionej właśnie w około oferty czy aspektów technicznych działania naszej sieci. Nasz Facebook, Twitter czy Instagram obserwuje dużo większa rzesza fanów (liczona w przypadku Facebooka w milionach). Pamiętaj też proszę, ze dla większości smartfon to przede wszystkim przedmiot użytkowy, element stroju i mody, a nie 6 anten wbudowanych w ramkę, bateria 3400 mAh, 16 rdzeniowy procesor i kilka kości RAM na płytce o grubości 7 mm. Osoba, dla której technologia nie jest priorytetem może tak samo ciekawie opowiadać o urządzeniach, usługach i wielu innych aspektach działania firmy co pasjonat technologii.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Mateusz 13:28 17-01-2019
      Piotrze, będę szczery. Nie kupuję tego tłumaczenia. Już sam fakt, że musiałem się o nie prosić i czekać kilka dni pokazuje, że coś jest na rzeczy. Domyślam się, że ciężko jest odpowiadać w takiej sytuacji. Pytanie brzmi, co ten konkurs miał na celu? Jeśli chcieliście wyłonić osoby, które dobrze wyglądają, świetnie prezentują przed kamerą, mają gadane, a do tego z powodzeniem prowadzą swoje social media (np. minimum 30k obserwujących), to wystarczyło o tym napisać. Jednak Wasz news ma mocno inny wydźwięk. Przede wszystkim sami napisaliście "Że owszem aktorzy z castingu fajna sprawa, ale może czasem warto pokazać prawdziwych ludzi.", po czym zatrudniacie zawodowego aktora. Gdym wiedział, że macie taki a nie inne wymagania to nie traciłbym czasu na to. Pewnie nie tylko ja. W dodatku Ula to przyjaciółka Michała. Ja naprawdę nie wierzę w takie zbieg okoliczności. "Osoba, dla której technologia nie jest priorytetem..." te osoby w żaden sposób nie nawiązują do technologii, czy to w zgłoszeniu czy w swoich social mediach, ale Wy Waszym newsie kilka razy. To chyba logiczne, że uczestnicy w taki a nie inny sposób podeszli do Waszego zadania konkursowego. Wszystkie filmy, które widziałem, nawiązują w większym lub mniejszym stopniu do technologii, co dowodzi, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem lub Wy nie potraficie przekazać poprawnie informacji. Zresztą ja w swoim zgłoszeniu pokazałem, że potrafię pokazać technologię w bardziej przystępny sposób (żartobliwy), a nie tylko wyliczanie suchych danych. Nie rozumiem, dlaczego to Ty odpowiadasz na moje pytania a nie Stella Widomska, która była w Jury Konkursowym. Chyba najlepiej wie jakie były Wasze oczekiwania, wymagania, itp. PS. Nie musisz odpisywać, nie oczekuję tego PS. 2. "... organizowany w naszych mediach społecznościowych" dość słabo go wypromowaliście w mediach społecznościowych ;)
      Odpowiedz
      • komentarz
       Stella Widomska 14:24 17-01-2019
       Mateusz, ponieważ wywołałeś mnie do odpowiedzi jako członka jury, to już wyjaśniam. Konkurs promowaliśmy dosyć szeroko w social mediach i naszych własnych kanałach. Odbywał się na podstawie regulaminu, który widziałeś. Odpowiedziało na niego kilkadziesiąt osób. Wszystkie filmy obejrzeliśmy dokładnie, niektóre po kilka razy i mieliśmy wiele rozterek, żeby nie potraktować nikogo niesprawiedliwie czy nie ocenić pochopnie. Jednogłośnie zdecydowaliśmy się na Ulę i Michała, którzy wypadli naszym zdaniem najlepiej. Szukaliśmy osób ze swobodą, poczuciem humoru, zarażających energią. I tacy właśnie są nasi zwycięzcy. To, że jednym z zajęć wykonywanych przez Michała (obok np. reżyserowania castingów) jest aktorstwo nie ma naszym zdaniem znaczenia. Tym bardziej, że Michał nie jest znanym aktorem, nie zobaczysz go w telewizji czy kinie. Mówiąc wprost nie ma znanej twarzy. Oczywiście tego mu życzymy, ale na razie ciężko powiedzieć o nim, że jest celebrytą. Jak bez negatywnych emocji spojrzysz na jego zgłoszenie konkursowe, to wierzę, że zauważysz to samo co my, czyli to, czym Michał nas ujął. Twój zarzut, że Ula z Michałem się znają też nie jest wbrew regulaminowi. Co więcej, oglądając ich filmy konkursowe nie mieliśmy zupełnie tej wiedzy i nie miało to wpływu na naszą decyzję. Rozumiem, że czujesz się rozczarowany wynikiem konkursu (ja też nie lubię przegrywać), ale mogę Cię zapewnić, że Twoje zarzuty o ustawieniu i zmanipulowaniu wyników konkursu są bezpodstawne i niesprawiedliwe. Kończąc ten przydługi komentarz chciałam Ci powiedzieć, że ekipa to prawdopodobnie docelowo więcej niż para i trzymam kciuki, żeby przy kolejnym konkursie poszczęściło się właśnie Tobie. Życzę Ci miłego dnia! :-)
       Odpowiedz
       • komentarz
        Mateusz 15:21 17-01-2019
        Stella, jak sama napisałaś "szukaliśmy osób ze swobodą, poczuciem humoru, zarażających energią. I tacy właśnie są nasi zwycięzcy", to teraz spójrz na swój news z 29 listopada. Tam szukaliście innych osób. To jest największy zarzut, kłamstwo lub manipulacja - ja nie czuję rozczarowany a oszukany. Napisałem tutaj jeszcze kilka zdań, ale właśnie je skasowałem, bo niby po co mam to pisać, przecież nie przyznacie mi racji ;) Pozdrawiam. PS. Michał oczywiście nie jest znanym aktorem, ale --> http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1155754
        Odpowiedz
        • komentarz
         Stella Widomska 15:49 17-01-2019
         Mateusz, spojrzałam na mój wpis i nie widzę tam kłamstwa ani manipulacji (a niczego w tym opisie od 29 listopada nie zmieniałam). Napisałam tak: "Ekipa Orange to osoby (idealnie jeśli znajdziemy takie dwie), które są pozytywnie zakręcone na punkcie technologii, lubią testować, sprawdzać, opowiadać, poszukiwać, porównywać… Fajnie jeśli te osoby lubią też (z wzajemnością) Social Media, bo zwycięzcy przejmą nasze kanały w mediach społecznościowych. Czujesz zew testera? W takim razie dołącz do Ekipy Orange i zacznij bawić się najnowszymi gadżetami zawodowo!". Czy Twoim zdaniem Ula i Michał nie pasują do mojego opisu z 29 listopada? Również Cię pozdrawiam. :-)
         Odpowiedz
         • komentarz
          Mateusz 16:12 17-01-2019
          Dokładnie tak, nie pasują nawet w połowie. Gdybym wiedział co Wam konkretnie chodzi po głowie to nie zgłaszałbym się wcale lub podszedłbym do swojego zgłoszenia w inny sposób. Zresztą to nie tylko moja opinia.
          Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 13:26 11-01-2019
  Trwa montaż na moim osiedlu (Światłowód), 400m kabla do bloku i potem piony. Już się doczekać nie mogę :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Stella Widomska 14:03 11-01-2019
   @Ron, miałam podobny poziom ekscytacji, jak instalowali Światłowód na moim osiedlu. :-) Najważniejsze, że pół roku później nadal jestem zadowolona.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 14:59 11-01-2019
    "Sarkazm" ? :D Finalnie dalej nie działa, czy dopiero po pół roku była możliwość korzystać ??
    Odpowiedz
    • komentarz
     Stella Widomska 14:26 17-01-2019
     Nie, skąd? Serio się cieszyłam. I potwierdzam, że pół roku później wszystko działa bez zarzutu i nadal się cieszę. Czego życzę i Tobie. :-)
     Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek 17:07 11-01-2019
  Mam pytanie stricte techniczne: Czy do światłowodu mogę podłączyć telefon z funkcja faxu? Eksperci orange są podzieleni.
  Odpowiedz
  • komentarz
   161 02:19 13-01-2019
   Mając biznes pakiet masz tam fax2mail. Wiec raczej typowe faksowanie na voipie nie działa (?)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Krzysiek 10:35 13-01-2019
    Niestety nie mam biznes. Oferta tylko indywidualna. Czekam na kontakt pracownika Orange- może zostawi fax na zwykłej analogowej linii.
    Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 15:59 12-01-2019
  Na co wam nowe kampanie, jak psujecie dotychczasowe??? :P Nowy Rok w orange niestety sypie zmianami in MINUS dla klientów! :( 1-abonamentowcy: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-przedluzenie-umowy-rabat-dzial-utrzymania-klienta-suk-duk 2-karciarze: https://www.orange.pl/omnibook/zmiany-w-regulamie-uslugi-skarbonka?_ga=2.72269658.835232052.1546958858-805067258.1533566282# Nie wiem, kto tym kręci, ale strzelacie sobie w kolano!... :(
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 22:31 13-01-2019
   Zapraszam do branży telekomunikacyjnej. Założenie operatora wirtualnego nie jest wcale takie trudne ;-) Zawsze możesz spróbować swoich sił.
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 10:18 15-01-2019
    To nie jest odpowiedź na mój wpis... A to kolejne zmiany; ciekawe, czy też będą na niekorzyść użytkowników :/ https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-regulaminu-uslugi-elastyczny-pakiet-internetowy-z-18-stycznia-2018-roku?_ga=2.83843921.639230190.1547494121-805067258.1533566282#
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 11:44 17-01-2019
     Wbrew pozorom jest, ale zakładam, że i tak każdy zostanie przy swojej opinii.
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 16:06 17-01-2019
      Akurat opinie to wyrażam tylko ja w tych dwóch wpisach - Ty natomiast proponujesz mi założenie firmy telekomunikacyjnej... Niestety Pawle pewnie jeszcze chodziłeś do szkoły, jak ja razem z kolegami z orange i francuskiej firmy "matki" debatowaliśmy swego czasu w Warszawie nad problemami w temacie kosztów energii dla podmiotów z Grupy Kapitałowej, co po uwolnieniu rynku energii elektrycznej zaowocowało tym, że teraz sam orange ją sprzedaje. Więc proszę ustosunkuj się do moich wpisów do każdego tematu z osobna, za co będę wdzięczny ;) Ps. Jest już nowy regulamin usługi „Elastyczny Pakiet Internetowy”? - bo na poniższej stronie go nie widać :( https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-regulaminu-uslugi-elastyczny-pakiet-internetowy-z-18-stycznia-2018-roku?_ga=2.110468162.639230190.1547494121-805067258.1533566282#
      Odpowiedz

Reklama

Zapraszam Cię do Ekipy Orange (13)

Stella Widomska

29 listopada 2018

Zapraszam Cię do Ekipy Orange
13

Milion naszych klientów lubi bardzo różne rzeczy. A nasza nowa kampania jest o tym, że zbliża ich świetna rozrywka w pakiecie Orange Love. Spot od dziś w telewizji. Jego kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, produkcją M5, postprodukcją Delapost, za dźwięk odpowiada Lunapark, a media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Mikołaj Łebkowski, który realizował zdjęcia m.in. do Planety Singli 2 i seriali Twarzą w Twarz i Prawo Agaty.

Udostępnij: Zapraszam Cię do Ekipy Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Flaga. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  emitelek 14:19 29-11-2018
  pablo! pablo! pablo_ck!!! Ty musisz wziąć w tym udział! :D
  Odpowiedz
  • komentarz
   Stella Widomska 15:27 29-11-2018
   No ba! Sam ostatnio u mnie w komentarzu pisał, że chętnie się u nas pojawi w reklamie. Nie wiem kiedy będzie druga taka okazja. Zapraszam. :-)
   Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 15:45 29-11-2018
   Hehe emitelek :) Spróbować mogę, ale....myślę że to stanowisko jest dla osób młodych, bez rodziny, ludzi którzy mają dużo wolnego czasu i temu się poświęcą. Ja jako młody ojciec 1 r. i 4 msc. dziecka nie ma na nic czasu ;p Nawet nie mam kiedy się dobrze wyspać ;p
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 16:19 29-11-2018
    To nie jest jako dodatkowe zajęcie, bo tak z tekstu można wnioskować, ale pełne zaangażowanie i podróże. :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 15:17 29-11-2018
  Praca na cały etar. Ale jak ciekawie wyglada. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 15:18 29-11-2018
  Obsługa FB i Twitter zdalnie z miejsca zamieszkania czy zwycięzców czeka wizyta w siedzibie Orange ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Stella Widomska 15:25 29-11-2018
   To ja od razu tłumaczę. Nie chodzi o obsługę naszych kanałów czytaną jako publikację gotowych treści, tylko wspólne przygotowywanie kontentu z udziałem zwycięzcy. Chodzi m.in. o testy sprzętu, porównania ofert, usług, aplikacji, obecność na ważnych dla nas wydarzeniach i relacjonowanie ich. Mówić wprost - Orange Polska ma swoją siedzibę w Warszawie i tu powstaje kontent, czyli zwycięzca musi rozważyć systematyczne bywanie w Warszawie.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 15:28 29-11-2018
    No i wyjaśnione :) Szukałem w Regulaminie i nie było, dzięki :)
    Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 15:55 29-11-2018
    Jednak przyszłość to praca zdalna, a tutaj pełne zaangażowanie z częstymi podróżami. Przejdę do "poczekalni" i zaczekam na "Home Office" :) Chodź patrząc na Polski rynek, to daleka droga.
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 10:45 30-11-2018
     Myślę że to tylko kwestia czasu ;) Spróbować można :) A nóż widelec :) ;p
     Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 14:57 30-11-2018
  Próba nie strzelba ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  paolo4 08:25 12-12-2018
  Poszło! Hura! Nie dostałem żadnego maila z potwierdzeniem dostarczenia. Czy napis: ,,Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia" wystarczy. Mogę mieć pewność, że do Was dotarło? Gdyby link nie działał to dacie znać, hmm? Choć sprawdzałem - działa :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 01:46 03-01-2019
  I kto dostał się w końcu do Waszej ekipy?
  Odpowiedz

Reklama

Prezent na święta od Orange (9)

Stella Widomska

20 listopada 2018

Prezent na święta od Orange
9

Milion naszych klientów lubi bardzo różne rzeczy. A nasza nowa kampania jest o tym, że zbliża ich świetna rozrywka w pakiecie Orange Love. Spot od dziś w telewizji. Jego kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, produkcją M5, postprodukcją Delapost, za dźwięk odpowiada Lunapark, a media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Mikołaj Łebkowski, który realizował zdjęcia m.in. do Planety Singli 2 i seriali Twarzą w Twarz i Prawo Agaty.

Udostępnij: Prezent na święta od Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Samochód. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 11:17 20-11-2018
  Samsung widzę że zrobił fajną promocję, po pewnie też mają w tej kampanii duży udział. Prezent całkiem fajny :) Reklama też może być :) ;p
  Odpowiedz
 • komentarz
  Puczi 03:10 21-11-2018
  Ciekawe czy w tym roku też zapomnicie o nas- Prepaidowcach. Dawniej dostawaliśmy super promocje na święta, rok temu zapomnieliście a jak będzie teraz?
  Odpowiedz
 • komentarz
  ciekawy 09:37 21-11-2018
  Czy w tym roku Orange jako jedyny operator "nie bierze udziału" w blak frajdej? :) Wiem, wiem, że u niektórych promocję są pożal się, ale Orange zazwyczaj miało coś ponad konkurencję :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:04 21-11-2018
   Oczywiście, że bierze, a ceny będą takie, że buty pospadają wszystkim ;-) Ale chcemy Wam zrobić bardzo miłą niespodziankę.
   Odpowiedz
   • komentarz
    ciekawy 10:56 21-11-2018
    A czy będzie to również związane z przedłużeniem abonamentu np. w Orange Love (również dla firm)? Kiedy będą szczegóły? ;)
    Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 23:12 21-11-2018
    Oby, może na coś się pokuszę :) Bo muszę dość pilnie wymienić smartfon, więc.....
    Odpowiedz
    • komentarz
     ciekawy 10:26 22-11-2018
     Kończy mi się umowa na cały pakiet w lutym, patrząc na promocje dzisiejsze i te, które mają być jutro poważnie zastanawiam się, czy nie brać czegoś poza abonamentem, jeżeli Orange nie pokaże czegoś mega :P Honor Play - wydajność flagowca a ma być jutro za 1099zł, Samsung Galaxy A8 - 999zł + abo w NJU (dobra jakość Orange) za 19zł(pakiet łączony), daje 1455-1555zł, także.... czekamy na ruch Orange ;)
     Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 10:17 21-11-2018
  Słabo. Ja nie ma orange "laif"... i nie ma co dokupić.... :/ a coś dla nowo - starych w orange ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Puczi 15:06 22-11-2018
   Dla lojalnych klientów co ma orange? pewnie nic! czekam do końca roku czy coś ruszy się w prepaidzie jeżeli chodzi o pakiety minut i SMS/MMS, bo jak nie to postanowieniem noworocznym będzie migracja do Virgin.
   Odpowiedz

Reklama

Święta w firmie z Orange (3)

Stella Widomska

19 listopada 2018

Święta w firmie z Orange
3

Milion naszych klientów lubi bardzo różne rzeczy. A nasza nowa kampania jest o tym, że zbliża ich świetna rozrywka w pakiecie Orange Love. Spot od dziś w telewizji. Jego kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, produkcją M5, postprodukcją Delapost, za dźwięk odpowiada Lunapark, a media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Mikołaj Łebkowski, który realizował zdjęcia m.in. do Planety Singli 2 i seriali Twarzą w Twarz i Prawo Agaty.

Udostępnij: Święta w firmie z Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Flaga. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 12:42 20-11-2018
  Ja mam propozycję nie do odrzucenia - może zaprosicie nas do jakiejś reklamy :) Może nie każdy z nas jest przystojny i piękny jak Tom Cruise, ale czemu nie spróbować ;p ;p Co do reklamy - fajna i przyjemna :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 10:22 21-11-2018
  Już dawno, ale chyba teraz wkurzają mnie takie teksty, by nie napisać ostrzej : tylko za jedyne 7999 zl. Ludzie co z wami !
  Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 00:33 07-12-2018
  Kto śpiewa tą piosenkę ?
  Odpowiedz

Reklama

W Orange na kartę już święta (11)

Stella Widomska

16 listopada 2018

W Orange na kartę już święta
11

Milion naszych klientów lubi bardzo różne rzeczy. A nasza nowa kampania jest o tym, że zbliża ich świetna rozrywka w pakiecie Orange Love. Spot od dziś w telewizji. Jego kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, produkcją M5, postprodukcją Delapost, za dźwięk odpowiada Lunapark, a media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Mikołaj Łebkowski, który realizował zdjęcia m.in. do Planety Singli 2 i seriali Twarzą w Twarz i Prawo Agaty.

Udostępnij: W Orange na kartę już święta
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Ciężarówka. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 11:13 16-11-2018
  O proszę, już święta? Fajnie że macie prezent dla karciarzy. Chociaż osobiście uważam że te najfajniejsze prezenty są w te szczególne, świąteczne dni. Wszędzie już widać święta, w reklamach w tv, w galeriach handlowych - po ponad miesiącu takiego "bombardowania" klimatem świąt osobiście uważam, że magia świąt nie jest już taka jak dawniej, 20 lat temu, a szkoda :I
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 11:51 16-11-2018
   Biznes Panie, biznes...
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 13:06 16-11-2018
    Wiem że biznes, ale jak zobaczyłem ostatnio świąteczną reklamę fioletowych to zwątpiłem, poczułem nudności i nie smak.......może kolędy już zaczną puszczać, uważam że taka otoczka psuje nam święta, dlatego tv oglądam sporadycznie.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 11:50 16-11-2018
  "na start"... A już ktoś ma to szczęście być w Orange na kartę? Ach, rozumiem. To już jest prezent całoroczny, być w Orange na kartę 🙂
  Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 13:08 16-11-2018
  Jak obecni " karciarze " mają odebrać ten PREZENT ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 13:28 16-11-2018
   Promocja ta dotyczy najprawdopodobniej tylko nowych klientów: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#prezenty-ciesza-setnie-nowy-klient
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 17:52 16-11-2018
  Czy promocja zadziała w Orange Ekstra Numer ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 00:05 17-11-2018
  Ciekawe co dacie na Mikołaja moze podwójne doładowanie albo potrójne 😀
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwekzolkusza 17:26 17-11-2018
  Wolę włączyć super usługę, kod *115*2*7#
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 15:25 18-11-2018
   @Sylwek, a co to za cudo?
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 18:59 18-11-2018
    Chyba żartujesz zadając to pytanie - Ty tego nie wiesz? :/ https://biuroprasowe.orange.pl/blog/rozmowy-i-sms-y-bez-limitu-do-wszystkichpakiet-gb/
    Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej