Oferta

Rekordowe testy i 1006 zwycięzców

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 grudnia 2011
Rekordowe testy i 1006 zwycięzców

Dziś zakończyliśmy testowanie HTC 7 Mozart z Windows Phone. Lista 1006 osób, które w nagrodę zatrzymają telefon na zawsze, jest już na stronie www.testuj.orange.pl Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję i dziękuję za wspólną zabawę. Konkurs, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Oto kilka podsumowujących liczb: 39,9 tys. osób chętnych do udziału w testach, najmłodszy tester miał 18 lat, najstarszy 68, było ponad 1,7 mln odsłon stron konkursowych, 34,6 tys. napisanych postów, 68,5 tys. obrazków dodanych na blogach, 7,7 tys. wgranych filmów wideo, 6,1 tys. Facebook`owych "polubień" strony konkursowej oraz ponad tysiąc zadań zaproponowanych testerom do wykonania przez innych użytkowników. Te liczby robią wrażenie więc nikogo nie zdziwi, że już planujemy kolejne testy.


Odpowiedzialny biznes

Ostre naboje w AK74

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
29 grudnia 2011
Ostre naboje w AK74

Artur Kurasiński, którego znacie choćby z tego, że gościł już na naszym blogu, jeszcze przed Sylwestrem postanowił odpalić fajerwerki i na swoim blogu umieścił (przed)premierowy odcinek programu "Seria z AK74". Zgodnie z tym, co pisze sam autor mają to być rozmowy z pasjonatami i pozytywnymi świrami, nie tylko tylko z branży IT, ale szeroko - ze świata biznesu, mediów i życia publicznego. Pierwszym gościem jest Adam Jesionkiewicz - już jest ciekawie: "podejrzewam, że pewnie z 50% reklam, które w 90-tych latach pojawiały się w outdoorze (...) mniej lub bardziej wyszło spod mojej ręki". A kolejne zapowiedzi to Marek Zmysłowski z Mementis.pl (!) oraz Igor Janke z Salon24.pl. Zresztą, sami zobaczcie:

Wywiady Artura są częścią większego projektu - StartupTV.pl, który ma ruszyć z początkiem stycznia. Czuję więc, że wrócimy jeszcze do tego tematu.

A tymczasem Artur prosi: "Zasugerujcie kogo mam zaprosić do kolejnych odcinków. Zależy mi na osobach, które nie są oczywiste, znane i przede wszystkim naprawdę oddane temu co robią". Jeśli macie jakieś pomysły, piszcie w komentarzach - na pewno je przekażemy.


Odpowiedzialny biznes

Serce i Rozum za e-fakturę

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 grudnia 2011
Serce i Rozum za e-fakturę

Często pytacie mnie, jak dostać Serce i Rozum, dlatego podsuwam Wam kolejną możliwość. Właśnie trwa ciekawa promocja e-faktury tp, w której pierwsze 2 tys. zamawiających dostanie w nagrodę komplet maskotek. Wystarczy wejść na stronę, poprzez którą możecie wypełnić formularz e-zgody i gotowe. Korzyści z e-faktury są oczywiste dla obydwu stron. Wy zyskujecie wygodę i bezpieczeństwo, my oszczędzamy kasę za wysyłkę. Nie wspominając już drzewach, których nie trzeba ścinać i przerabiać na papier.

Scroll to Top