Rozrywka

Rock w kinie z Orange

Marek Wajda Marek Wajda
18 kwietnia 2013
Rock w kinie z Orange

Na co wybrać się do kina, zwłaszcza gdy jest Środa z Orange? Od dzisiaj w decyzji pomoże Wam vloger Rock. Nawiązaliśmy z nim współpracę w ramach cyklu Rock w kinie.

- Nie są to typowe recenzje, tylko moje spostrzeżenia i wrażenia nagrywane bezpośrednio po filmie. Podkreślę, że Orange jako partner nie narzuca mi ani filmów, które komentuję, ani tego co mam mówić – podkreśla Rock. – W swoich filmach nie będę polecał ani zniechęcał - pozostawię ten wybór widzom.

Jakiego rodzaju kino lubi: – Nie przepadam za tzw. ambitnym kinem, lubię kino rozrywkowe i obyczajowe. Dramaty zdarzają się w życiu, a ja od filmów oczekuję odprężenia. Dlatego lubię oglądać dobre kino SF. Bardzo podobał mi się Hobbit (choć Władcy Pierścieni nie są moim faworytem (zarówno książka jak i adaptacja firmowa). Ostatnio fani komiksów byli dopieszczeni m.in. Iron Man, Avengers. Czekam też na nowego Star Trekawymienia Rock.

A jakie są ulubione filmy: – Zdziwisz się ;) Komedia Dziwna para z 1960 r. z ciekawymi dialogami. Matrix jest na topie nieustannie i wątpię by to się zmieniło, oraz uwielbiam filmy z Kevinem Spacey: K-Pax, American beauty i Podejrzani.

Dzisiaj na pierwszy ogień „poszedł” G.I. Retalation. - Takie współczesne disnejowskie kino akcji. Dużo kul, mieczy a ani jednej kropli krwi. Nie do końca przemyślana akcja, ale z zaskakującym zwrotem akcji. Słowem, dobre rozrywkowe kino – ocenia, a całość recenzji zobaczcie poniżej lub na blogu jarock.pl.

Jak Wam podoba się taka forma „recenzji”? Czy Rock zachęcił Was do filmu G.I. Joe 2 czy wprost przeciwnie?

I pamiętajcie, że co środę u Rocka możecie wygrać bilety do kin i filmowe gadżety!. Dzisiaj z G.I. Joe Retaliation.


Sieć

Światłowodowy pilotaż do domu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 kwietnia 2013
Światłowodowy pilotaż do domu

Wczoraj w jednym z komentarzy Krzysiek87 zagaił mnie o testy FTTH. Dziś potwierdziłem, że wszystko ruszyło zgodnie z planem i w ramach pliotażu, w wybranych lokalizacjach w Warszawie, oferujemy Internet o prędkości 200 Mb/s wraz z maksymalnym zestawem usług multimedialnych. Mam na myśli telewizję z bogatym pakietem nc+, nieograniczony dostęp do setek filmów, seriali i programów telewizyjnych w usłudze wideo na życzenie oraz Telewizję Tu i Tam. Można też wypróbować multiroom. A to wszystko do końca sierpnia br. za darmo, bo pilotaż ma swoje miłe prawa. Obecnie w zasięgu światłowodowego Internetu mamy ok. 12,5 tys. gospodarstw domowych. Do końca 2013 w będzie 20 tys., a w kolejnym etapie FTTH ruszy również w innych miastach. Od dziś z mieszkańcami wybranych budynków, które znajdują się w zasięgu nowej usługi, będą kontaktować się nasi przedstawiciele, aby zachęcić do skorzystania z oferty. Przypomnę, że podstawową zaletą FTTH jest stała prędkość Internetu, niezależna od obciążenia lokalnej sieci internetowej. Przepustowość łącza nie jest dzielona pomiędzy użytkowników z jednego budynku, jak w przypadku ofert wielu innych operatorów. Sam chciałbym skorzystać z takich testów, ale niestety mój dom się nie załapał na pilotaż.

ecf9f65dc5b0b599772736a7e05f5f7c36d


Odpowiedzialny biznes

Szukamy Ambasadorów Twojej Perspektywy

Agnieszka Świetochlowksa Agnieszka Świetochlowksa
18 kwietnia 2013
Szukamy Ambasadorów Twojej Perspektywy

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy zostać Ambasadorem tegorocznej edycji programu Twoja Perspektywa, to Ola, Przemek, Łukasz i Marek, czyli byli Ambasadorzy, przekonają Cię dlaczego warto się zaangażować ;) To szansa na unikalną wiedzę a także na dalszą współpracę. Na zgłoszenia czekamy do 21 kwietnia, czyli to ostatni dzownek! ;)

Scroll to Top