Ważne, aby Karta Różnorodności nie pozostała w sferze deklaracji, ale przełożyła się na konkretne działania. By przekonać ludzi, że różnice mogą łączyć, a nie dzielić.
A może znacie rozwiązania, które sprawdzają się w innych organizacjach?
Ważne, aby Karta Różnorodności nie pozostała w sferze deklaracji, ale przełożyła się na konkretne działania. By przekonać ludzi, że różnice mogą łączyć, a nie dzielić.
A może znacie rozwiązania, które sprawdzają się w innych organizacjach?
Po raz pierwszy w historii zawody Pucharu Świata w Narciarstwie Biegowym zostaną rozegrane w Polsce. Choć w zawodach wystartuje 225 najlepszych sportowców z 20 krajów, zarówno w kategorii mężczyzn jak i kobiet, wszyscy czekamy na pojedynek Justyny Kowalczyk i Marit Bioergen. Czy Justyna znowu zostanie liderką Pucharu Świata, czy też Marit uda się utrzymać przewagę? Czy nasi kibice dodadzą sił Justynie? Dzisiaj sprint techniką dowolną, a jutro biegi dystansowe (10 km kobiety i 15 km mężczyźni).
Na takiej imprezie sportowej integrującej chyba wszystkich Polaków, nie mogło zabraknąć Orange, który został Partnerem Technologicznym. Grupa TP zapewni dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz zadba o łączność telefoniczną podczas zawodów, zarówno w miejscu imprezy jak i centrum prasowym i organizacyjnym. Wszystko musi działać jak najlepiej, żeby FIS, przekonał się, że w naszym kraju warto organizować duże imprezy narciarskie, a zawody w Szklarskiej Porębie zostały na stałe wpisane do kalendarza Pucharu Świata. Więcej informacji na Live Orange.
Każdy, kto choć trochę podróżuje po świecie wie jak trudno zwiedza się duże muzeum, bez wskazówek, przewodnika i planu. Można długo chodzić i niewiele zobaczyć. Dobrym przykładem jest Luwr. Tego muzeum nie da się ogarnąć bez planu, no bo jak, skoro jest w nim400 sal wystawowych. By obejść cały kompleks budynków trzeba przejść 15 kilometrów.
Jednak dla wszystkich miłośników sztuki mam bardzo dobrą wiadomość. Dzięki inicjatywie Ambasadora RP we Francji i wsparciu Orange powstała polska wersja językowa Planu Orientacyjnego Luwru. Teraz już bez problemu będzie można zaplanować zwiedzanie jednego z najpiękniejszych muzeów na świecie. Plan jest bezpłatny i można go otrzymać odwiedzając Luwr. Dostępny jest również na stronie internetowej muzeum.
A może ktoś z Was był w Luwrze? Ciekaw jestem, co zrobiło na Was największe wrażenie. Napiszcie, co koniecznie trzeba zobaczyć odwiedzając to muzeum. Może z Waszych wskazówek skorzystają ci, którzy jeszcze tam nie byli.