;

Oferta

Rozświetliliśmy miasto – Orange Smart Light (16)

Piotr Domański

29 listopada 2017

Rozświetliliśmy miasto – Orange Smart Light
16

Pierwszych szesnaście „inteligentnych” lamp miejskich od Orange rozświetliło podwarszawski Piastów. Powstały dzięki współpracy Orange Polska ze start-upem Quantron oraz firmami BioSolution i JT Weston i działają w ramach bezpiecznego i otwartego środowiska API IoT.

„Proekologiczne i proekonomiczne”

Lampy pozwalają zaoszczędzić co najmniej 60% kosztów związanych z energią elektryczną, w porównaniu z tradycyjnymi lampami sodowymi. Zapewniają także szereg nowych możliwości – zdalne włączanie i wyłączanie, czy też możliwość dołączania nowych elementów tj. dedykowanych sensorów np. zanieczyszczenia powietrza.

W mieście jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia.  Dlatego sformułowaliśmy cel, jakim jest poprawa efektywności energetycznej oświetlenia ulic. To działanie proekologiczne i proekonomiczne. Zdecydowaliśmy się zainstalować 16 lamp przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego.

Tak o przyczynach, dla których miasto zdecydowało się na zainstalowanie nowych energooszczędnych lamp mówił Grzegorz Szuplewski, Burmistrz Piastowa. O lampach opowiedział nam także Michał Ciemiński, Dyrektor Marketingu Rynku Biznesowego w Orange Polska.

Smart City ma sens!

Rozwiązania, które pozwalają na budowę inteligentniejszych miast są w Polsce coraz popularniejsze. Powodów jest kilka – po pierwsze mamy tutaj sporo do zrobienia, bo miasta w których żyjemy bardzo rzadko są „smartne”. Po drugie większość „inteligentnych” rozwiązań pozwala także oszczędzić energię elektryczną. To w naszym kraju bardzo ważne, bo choć energochłonność naszej gospodarki spada systematycznie, to nadal jest dość wysoka na tle innych krajów Europy. Dlatego rozwiązania, pozwalające znacznie ograniczyć zużycie energii są w cenie. Równie ważna jest oszczędność w miejskim budżecie. W materiale padają dość konkretne liczby. Wynika z nich, że rachunek za prąd w choćby w przypadku Piastowa może spać o ponad 2/3.

Lampy (a właściwie „oprawy”, jak się o nich mówi w specjalistycznym języku), które zamontowaliśmy w Piastowie są wodoodporne, radzą sobie z chemią, a także mają wbudowane czujniki GPS, na wypadek, gdyby ktoś chciał je „pożyczyć”, a mówiąc bardziej dosadnie – ukraść. To także podstawa dla innych urządzeń – czujników pozwalających sprawdzać jakość powietrza, kamer monitoringu, czy czujników ruchu. O wszystkim mówi Michał Ciemiński  w nagraniu. Mamy także w ofercie lampy, które można włączać choćby SMS-em lub gdy w pobliżu ktoś przebywa. Dzięki modułowej budowie naszej platformy API IoT wszystko to można nie tylko połączyć, ale także zadbać o bezpieczeństwo i spójność całego rozwiązania.

A te „oprawy” do tylko jedno z wielu  naszych rozwiązań dla inteligentnych miast. Pracujemy nad kolejnymi, które dzięki „modułowości” w budowie platformy będzie mogli szybko wdrażać.

Dlaczego piszemy o tym na blogu? Po pierwsze dlatego, że takie rozwiązania stają się bardzo szybko ważnym elementem naszej oferty. Po drugie – to temat ważny nie tylko dla burmistrzów czy prezydentów miast, lecz także dla biorących w pracach nad budżetami obywatelskimi, czy radnych. To już znacznie większe grono.

 

Udostępnij: Rozświetliliśmy miasto – Orange Smart Light
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  MAURYCY 10:06 29-11-2017
  Operator telekomunikacyjny bierze się za oświetlanie ulic oferując własne oprawy, dobre dobre :-D
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:21 29-11-2017
   Oprawy nie są nasze. Reszta jest, choć też nie do końca ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Gosia 22:39 01-12-2017
    Orange kupuje podzespoły komponentów, płytki elektroniczne, plastiki etc. i montuje całość. To chyba tak w skrócie wygląda. O ile całości nie montuje jakiś podwykonawca.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Jacek 16:43 29-11-2017
   Orange nie oferuje opraw, a kompleksowy, bezpieczny system zarządzania oświetleniem ulicznym, z wieloma bardzo interesującymi funkcjami
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 10:37 29-11-2017
  Jeszcze bardziej eko były by lampy z panelem słonecznym .
  Odpowiedz
  • komentarz
   Jacek 16:46 29-11-2017
   No cóż, dziś mogę powiedzieć tylko tyle, że to nie jest ostatnie słowo Orange w zakresie Smart Lights i Smart City :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 17:00 29-11-2017
    Jacek wie co pisze ;-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  robert 13:42 29-11-2017
  A po jakim czasie zwraca się koszt zakupu i wymiany lampy? Wiem, że pieniądze to nie wszystko, bo oprawy umożliwiają wprowadzenie w życie nowych pomysłów, ale jednak też są ważne.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 08:03 01-12-2017
   Wszystko zależy od indywidualnego modelu kalkulacji (różne ceny za wiele składników wchodzący w jego skład). Zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem handlowym - z chęcią zrobimy indywidualne wyliczenie :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    robert 09:39 01-12-2017
    Dziękuję, przemyślę i umówię na spotkanie :-)
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr 08:51 07-12-2017
     Zapraszamy :)
     Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 18:31 29-11-2017
  O Mamusiu. To u mnie! W imieniu własnym i mieszkańców bardzo dziękuję ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:41 29-11-2017
   Podziękuj burmistrzowi ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:53 29-11-2017
  Smart lampy - czemu nie....chociaż ja wolałbym byście przysiedli jeszcze nad nowymi funkcjami inteligentnego domu :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 19:49 01-12-2017
  Nie rozumiem działania w takich kwestiach prze orange. Po co się pchacie w kwestie wam nie znane? Jest tyle firm z tematyki energo, że nie sposób je nawet zliczyć, które znają się na rzeczy!!! Wystarczy być RAZ w roku na targach w Bielsku Białej - toż to cały "świat" oferujący "wszystko" w tematyce energo-+wszystko! :D Ps. Swego czasu sam Wojtek Jabczyński pisał, że orange "pozbywa się usług", które nie są związane z telekomunikacją; a teraz banki, energia i inne "pierdoły"...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 15:33 06-12-2017
   Orange Polska zna się na bezpiecznej komunikacji - to jest właśnie ten wyróżnik, dla którego łącznie wraz z naszymi Partnerami - ekspertami w pozostałych zagadnieniach - wspólnie zrobiliśmy wyjątkowy produkt. Potwierdzenie tego stanowi nominacja w kategorii Cyfrowy produkt/usługa prze Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji w tym roku.
   Odpowiedz

;

Oferta

Więcej filmów i sportu 4K w Orange TV – konkurs (29)

Kasia Barys

28 listopada 2017

Więcej filmów i sportu 4K w Orange TV – konkurs
29

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Orange Polska, 60% osób uznaje 4K za technologię przełomową. Coraz więcej osób planuje kupić telewizor właśnie z tą technologią. To dobra wiadomość, tym bardziej, że coraz więcej treści jest dostępnych w jakości 4K. O tym właśnie mówiliśmy na piątkowej konferencji. Klienci Orange TV  w najwyższej jakości obrazu mogą oglądać już kanał Eleven Sports 1, pokazujący rozgrywki czołowych lig w Europie oraz Netflix z słynnymi już serialami m.in. „Stranger things”, „The Crown” czy „Narcos”. Zobaczcie materiał wideo, a w nim co planuje Netflix i Eleven Sports 1 na przyszły rok.

Mam dla was konkurs. Napiszcie, jaki jest waszym zdaniem najlepszy serial dostępny na Netflix i dlaczego. 10 osób, które napiszą najciekawsze odpowiedzi otrzymają darmowy kod dostępu na oglądanie Netflix przez pół roku. Ci, którzy mają dekoder i światłowód oraz odpowiedni tv będą mogli ulubiony serial obejrzeć w jakości 4K. A ci, którzy nie mają, mogą napisać list do Mikołaja. Jeszcze zdąży Wam dostarczyć świąteczną ofertę  od Orange Love właśnie z tv 4K. Konkurs trwa do południa 6.12, wtedy go rozstrzygnę.

Udostępnij: Więcej filmów i sportu 4K w Orange TV – konkurs
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 14:56 28-11-2017
  Moim zdaniem najlepszy serial dostępny na Netflix to "THE CROWN". Pokazuje on historię życia brytyjskiej królowej Elżbiety II. The Crown to jedna z najdroższych produkcji Netflixa. Historia życia angielskiej królowej jest bardzo ciekawa i pełna jest różnego rodzaju intryg i zawrotów akcji.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 00:14 30-11-2017
   Wojtku marzę o konkursie w którym będą do wygrania Złote numery w Orange na kartę :) Czemu ja w czasach gdy były specjalne startery że złotymi numerami w Orange go nie kupiłem :( Ech :(
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 06:57 30-11-2017
    Pablo Ty magiku. ;) Może jeszcze RWK i świąteczne doładowanie za 100 pln. ;) Albo numer na życzenie? :)
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 22:50 01-12-2017
     Mogę też zapłacić za fajny numer 100-200 zł, ale....musi być naprawdę fajny, np 5XX-155-155 ;p
     Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 18:21 28-11-2017
  Najlepszym serialem na Netflix mógł by być '' Ally Mc Beal '' Dlatego , że to najlepszy zagraniczny serial komediowy .
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof 19:19 28-11-2017
  Narcos. Niepowtarzalny klimat Bogoty ostatnich dwóch dekad ubiegłego wieku. Krajobrazy, dialogi w języku hiszpańskim i fenomenalny Wagner Moura sprawił, że zakochałem się w serialu od pierwszego odcinka! Plata o plomo!
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 20:35 28-11-2017
  Ale jak to jeden najlepszy? No jak? Zadanie niewykonalne wręcz. Mają w ofercie masę seriali, i to nie tylko własne produkcje. By skupić się tylko na trochę szerzej pojętej sf/fantasy. Sense8, serial pomysłowy acz w mojej ocenie przekombinowany z bohaterami/tkami, OA gdzie tajemnica pogania tajemnicę, Glitch-gdy zmarli powracają do życia (nie, nie jest to kolejna wariacja na temat apokalipsy zombi), klimatycznie kultowy już Stranger Things wzorowany na latach 80, czy 3 % czyli opowieść do czego prowadzi chęć należenia do elity. Czarne lustro ten chyba nawet dostępny w 4k :) Podróżnicy-podróż w czasie, jednak różna od wizji Wellsa. I dla mnie creme de la creme, numer 1, niezaprzeczalnie najlepszy, przemyślany i skazany na sukces (narastający dźwięk werbli): Expanse. Gdzie obie składowe S-F są równie widoczne (jest fikcja i nauka, dużo nauki) To nie jest filmowa wizja Układu Słonecznego, to w zasadzie ekstrapolacja dzisiejszej techniki, genetyki, rozwoju socjologicznego do postaci jaką ludzkość będzie prezentować za 200 lat. Taka sama poltyka (brudna i nie licząca się z jednostkami), korporacje wciskające się w każdy przejaw życia, mechanika lotów kosmicznych z respektowaniem praw fizyki, czy badania genetyczne. Ten serial to to wszystko i jeszcze więcej. Dużo więcej. To Ekspansja. Po prostu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 21:41 28-11-2017
  House of cards. Nie powtarzalny klimat brudnej polityki, haków spisków, intryg. Dobór aktorów do postaci wyśmienity, każdy z nich wciela sie w postać znakomicie.Po obejrzeniu kilku odcinków nachodzą pytania czy to czasem nie tak wygląda bezwzględny świat wielkiej polityki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  robert 15:08 29-11-2017
  "Ryzyko" przenoszący nas w realia I Wojny Światowej. Jest to opowieść o grupie walijskich górników, budujących podziemne korytarze, dojścia do okopów i cały system komunikacji oraz zaopatrzenia. Są najlepsi i dlatego zostają przydzieleni do rycia korytarzy pod pozycjami wroga. Bywało, że wojna toczyła się pod powierzchnią...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Popak 02:03 30-11-2017
  Moim ulubionym serialem jest "The Defenders", ponieważ opowiada on o Herosach, którzy chcą bronić bezbronnych, słabych ludzi przed sterroryzowaniem. Serial pokazuje, że nie zawsze jesteśmy w stanie obronić do końca, jednakże warto podejmować próby pomocy. Polecam!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szatyneczka 13:30 30-11-2017
  Jest wiele fajnych seriali na Netflixie ale dla mniej numerem jeden w tym momencie jest "Mindhunter". Serial opowiada o pracy dwóch agentów specjalnych FBI, którzy próbują zrozumieć zachowania seryjnych morderców. Agenci badają umysły morderców i dzięki rozmowom z nimi rozwiązują bieżące zbrodnie. Serial ciekawy, wciąga i dostarcza wielu emocji. Na mnie wywarł duże wrażenie. Polecam wszystkim!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Emilka 04:04 02-12-2017
  The Get Down- moim zdaniem kapitalny serial, w którym przewija się nieustająca ekstrawagancja pulsujących obrazów do których przygrywa dobre disco i wczesny Hip-Hop, w serialu jest też miłość, konflikt pokoleń i głód sukcesu, czyli to co my Kobietki lubimy oglądać. Serial przenosi nas do Nowego Jorku z lat 70tych i ukazuje jego piękne zakątki. Często oglądając ten serial moje ciało wyrywało się do tańca ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  ziemowy 20:20 02-12-2017
  Sense8 to jak dla mnie jeden lepszych seriali własnych Netflixa. Ośmioro bohaterów z różnych zakątków świata zostało połączonych zdolnościami telepatycznymi. Mogą oni wchodzić w swoje ciała i pomagać w sobie nawzajem. Serial pełen jest zwrotów akcji, rozbudowanych pobocznych wątków, zachwyca pięknymi krajobrazami i wspaniałymi ujęciami. Niektóre sceny są po prostu zachwycające - jak wspólne śpiewanie piosenki "What’s Up?" Mimo, że recenzje otrzymał bardzo zróżnicowane, dla mnie to jeden z ciekawszych seriali dostępnych na platformie Netflix.
  Odpowiedz
 • komentarz
  joanna34 12:15 04-12-2017
  13 Powodów - serial o nastolatkach dla nastolatek? Taka właśnie była moja pierwsza opinia po przeczytaniu kilku zdań fabuły. Po kilku odcinkach wiedziałam, jak bardzo moja ocena była błędna, a serial niesamowicie mnie wciągnął. Nastolatka popełnia samobójstwo,a tuż przed śmiercią nagrywa kasety, w których opowiada o powodach swojej decyzji. Kasety po kolei trafiają do wszystkich osób, które przyczyniły się do śmierci dziewczyny. Serial trzyma w napięciu do samego końca, a scena śmerci dziewczyny jest bardzo realistyczna. Serial na pewno nie daje o sobie zapomnieć i na długo pozostaje w pamięci, a to jest chyba najlepsza jego recenzja.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Siergiej_Azzip 21:56 05-12-2017
  Najlepszy serial dostępny na Netflixie to z pewnością: "Chłopaki z baraków", choć Netflix odpowiada za produkcję dopiero od 2014 roku. Bardzo specyficzny humor, irracjonalizm i chęć utrzymania w para dokumencie. Serial robiony po taniości, byle jak przez "aktorów" którzy znani są tylko z niego i tak mocno wczuli się w role, że jeżdżą w trasy jak zespół rocka. Nie ma nic bardziej odmużdżającego niż "Chłopaki z baraków" kurde faja. Fabuła jest prosta, dialogi banalne, a żarty bazują na tych samych schematach, ale nie znam drugiego takiego serialu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  buniek 22:18 05-12-2017
  Bojack Horseman to bez dwóch zdań najlepszy serial jaki oferuje Netflix. Animowana historia konia który był gwiazdą sitcomu w latach 90, a po dwudziestu latach jest znany z tego że jest znany. Kreskówka która z jednej strony bawi do łez, a z drugiej nie pozwala zasnąć. Przerysowany świat jest tylko tłem dla poważnych, wręcz egzystencjalnych problemów przed którymi stają bohaterowie. Bojack zbiera wysokie noty za sarkazm i ironię, a mnie zwyczajnie przeraża, bo co można czuć gdy kreskówkowy koń wciągający kreskę koksu mający moralnego kaca pyta o sens związków międzyludzkich. To w jaki sposób twórcy prowadzą to postać, sprawia że raz jej współczujemy, raz jej nienawidzimy, ale nigdy nie jest obojętny to jakiś majstersztyk. Uwaga, serial uzależnia i prowadzi do przemyśleń. Polecam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 10:09 06-12-2017
  Zdecydowanie "Breaking Bad". Nauczyciel chemii który wraz ze swoim uczniem zaczyna wytwarzać metamfetaminę :-) Fałszywa tożsamość, mnóstwo emocji (nie koniecznie pozytywnych) i zmiany życiowych priorytetów "Heisenberga" - świadomie czy nieświadomie - wciąga w te długie jesienne i zimowe wieczory.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Grzechu 11:47 07-12-2017
  Kiedy i w jakiej formie zostaną zaprezentowane wyniki? Pozdrawiam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  SA 15:28 08-12-2017
  Przyłączam się do pytania o wyniki :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 13:32 12-12-2017
  hej, przepraszam za opóźnienie, mea culpa. Dziękuję za udział w konkursie. Nagroda jest super, więc na pewno zwycięzcy się ucieszą i będą mogli do woli oglądać ulubiony serial Netflix. Poproszę o adresy do wysyłki nagrody: Krzysztof, Mike278, Szatyneczka, Emilka, Joanna 34, Siergiej, Buniek, Popak, Łukasz i Robert. Gratulacje
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 13:52 12-12-2017
   Dziękuję bardzo. Nagroda zacna. I na ferie dla syna i dla mnie na wolne. I tak mam zamiar powtórnie obejrzeć całe Expanse. ;)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 14:52 12-12-2017
   adresy mamy w komentarzach podawać?
   Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 14:53 12-12-2017
   Ogromnie dziękuje:)
   Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 15:33 12-12-2017
   Gratulacje :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 21:51 12-12-2017
   Gratulacje
   Odpowiedz
 • komentarz
  Szatyneczka 14:21 12-12-2017
  Dziękuję bardzo :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 14:55 12-12-2017
  Nawet w tym wypadku najlepiej podać nr tel na adres katarzyna.barys@orange.com Wyślę wam vouchery mms
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 10:23 15-12-2017
  hej, proszę o kontakt osoby, które jeszcze nie odebrały nagrody :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Popak 21:25 21-12-2017
  Koledzy, mam pytanie do osób które wygrały Voucher, bo u mnie jest dziwna sytuacja. Po wpisaniu kodu z vouchera, wyświetlił się komunikat o Dostępie Ultra HD na 6 m-cy, jednakże jak sprawdzam saldo Netflix to mam 206 zł, a Premium kosztuje 54 zł, więc potem pobiera z tego salda 206 zł?
  Odpowiedz

;

Oferta

Okazje na Black Friday w Orange (21)

Wojtek Jabczyński

23 listopada 2017

Okazje na Black Friday w Orange
21

Jeszcze parę lat temu nikt o tym nie słyszał, a jednak z roku na rok – dzień totalnych wyprzedaży znany na zachodzie pod nazwą Black Friday – zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Nic dziwnego bo, to świetna okazja nie tylko by taniej kupić coś fajnego dla siebie, ale także by zaopatrzyć się w świąteczne prezenty dla bliskich.

W Orange ta okazja kumuluje się dodatkowo z ofertą świąteczną, w której można wybierać zestawy dla siebie i najbliższej osoby albo dla całej rodziny. Dzięki temu, pod choinką mogą znaleźć się smartfony, telewizory 4K, a nawet konsole, komputery i akcesoria z naszej oferty dla graczy. Do tego oczywiście proponujemy bogatą ofertę telewizyjną, światłowodową, internetową i komórkową. Jak wiecie, można ją łączyć w pakiet Orange Love – oszczędzając w ten sposób na comiesięcznych abonamentach, czyli połączyć przyjemne z pożytecznym. Warto przy tym przypomnieć, że w ofercie świątecznej, na kupujących Orange Love czeka też super prezent. To smartfon Samsung Galaxy J3 (2016) dual SIM, który można dostać za 1 zł. Uwaga – to nie jest cena na start, ale jego całkowity koszt. To naprawdę smartfon za 1 zł. Jeśli mimo wszystko ktoś chciałby kupić wyłącznie telefon – dla niego też mamy coś ciekawego na Black Friday – pisał o tym Piotrek.

Do poniedziałku ceny jeszcze bardziej      w dół

Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić przedświąteczną ofertę, od czarnego piątku – 24 listopada, aż do poniedziałku – 27 listopada obniżamy (po raz kolejny i kolejny) ceny smartfonów oraz towarzyszących im akcesoriów. W dół idą też ceny konsoli Xbox One S 500 i tabletów Huawei MediaPad. Konsolę w zestawie z grą można kupić nawet o 240 zł taniej, podobnie jak sporą część smartfonów. Ceny wielu z nich spadają nawet o ponad 300 zł. Przez weekend tanieją m.in:

 • Huawei P8 Lite,
 • Huawei P9 dual sim,
 • Huawei MediaPad T2 10.0,
 • Huawei MediaPad T2 8.0 Pro,
 • LG Q6,
 • LG K10 (2017)
 • Samsung Galaxy A5 (2017),
 • Samsung Galaxy S8.

Jeszcze większa gratka czeka na tych, którzy chcą kupić iPhona 7 32GB. W Planie Komórkowym – Wzbogacony, zapłacą za niego o 408 zł mniej, a przy wyborze pakietu Orange Love, nawet w jego podstawowej wersji zaoszczędzą 530 zł – na samym smartfonie.

Wszystkie wymienione smartfony można kupić także w zestawach z fajnymi akcesoriami. Znajdziecie wśród nich dodatkowe „plecki”, szkła ochronne, powerbanki, słuchawki BT lub zestawy czyszczące.

Black Friday dla wszystkich

Black Friday to także okazja do tańszych zakupów w ofercie Orange dla Firm. Zasady są podobne, bo co komplikować. W obu ofertach – dla klientów indywidualnych i dla firm, wielkość obniżek dla poszczególnych asortymentów jest różna. Zależą od wartości wybranego abonamentu lub pakietu. Szczegóły bez kłopotu znajdziecie (już jutro) na naszej stronie www, a także u konsultantów w naszych Salonach i na infolinii 801 234 567.

I na koniec refleksja… Zastanawiałem się, skąd wzięła się nazwa Black Friday? Brzmi trochę ponuro, a z punktu widzenia polujących na cenowe okazje – raczej nie pasuje. Szukałem odpowiedzi w internecie, ale jak się okazuje sprawa genezy Black Friday wcale nie jest jednoznaczna. Krąży na ten temat wiele teorii i chyba żadna do końca do mnie nie przemawia. Mówią za to liczby… Znalazłem informację według, której w samych Stanach Zjednoczonych, tego dnia większe zakupy robi… blisko 250 milionów ludzi. Szacuje się, że wydają oni łącznie około 50 miliardów (50 000 000 000) dolarów. A ile Wy macie w planie wydać w weekend?

Udostępnij: Okazje na Black Friday w Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  manyaky 17:53 23-11-2017
  Black jest nastrój i stan konta w sobotę...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 14:48 24-11-2017
   Chyba w niedzielę rano ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Fixer 21:21 23-11-2017
  Wiadomo gdzie i od której godziny będą obniżki cen telefonów bez umowy? :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  frk 08:33 24-11-2017
  Już jest ... ale popis programistów portalu ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tomy 08:48 24-11-2017
  Bo kto startuje o godzinie 8:30 ? Największy ruch w sieci, wszyscy zaczynają pracę. Trzeba ruszać od 7:00 byłoby lepiej, a tak kolejna wpadka :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Andrzej 09:08 24-11-2017
  możecie zainwestować w informatyków. Miałem w koszyku gogle i w momencie podsumowania mnie wywaliło. może nie bawcie się w czarny piątek jak nie potraficie sobie poradzić z www. Wtedy nie będzie problemu bo zajrzą tu nieliczni.
  Odpowiedz
  • komentarz
   spiro 15:47 24-11-2017
   U mnie było to samo - jak zobaczyłem sprzęt który mnie interesuje jako dostępny i dodałem go do koszyka to potem w kolejnych krokach zanikały niektóre dane i trzeba było je uzupełniać, a po kliknięciu na ostatni przycisk strona się zawiesiła. No nic, pierwsze koty za płoty. A teraz odpalam popcorn i czekam na lamenty w komentarzach ;)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 10:35 24-11-2017
  Black Friday powinniście zrobić na abonamenty bez telefonu -50%. Podstawowy 29,99 - 50% = 14,99, Standardowy 39,99 - 50% = 19,99. Momentalnie liczba klientów w górę i tym samy aktywnych kart SIM, zwiększenia bazy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  IćStont 10:43 24-11-2017
  Ależ wspaniale wyszła wam ta oferta na black friday! Sądzę, że konkurencja może się od was uczyć jak zniechęcać do siebie klientów :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  lukasz 10:47 24-11-2017
  Pomijam już tą ściemę z Samsungiem S7, brak oferty na Iphone 7 32...cena S8 miała nieco spaść a jest na takim samym poziomie...kłamać też trzeba umieć...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 10:58 24-11-2017
  Ponoć wszystko wykupione tak?? Dziwne jak nie można wejść na stronę od samego początku. Osoby, którym udało się wejść na stronę, to nagle po wpisywaniu danych przestała działać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  rw_1 12:13 24-11-2017
  Gratulacje, będzie głośno o Black Friday w Orange...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Saracen 13:58 24-11-2017
  Black Friday, generalnie pomysł niezły ale wykonanie jak zwykle do bani, 7 minut po północy wszystko wykupione, a skądinąd wiadomo mi że większość najbardziej okazyjnych aparatów jak np. Samsung S6 Edge wykupili pracownicy Orange w czasie gdy serwis doświadczał problemów z obciążeniem i na stronę można było dostać się jedynie za pomocą hasła, które znali tylko pracownicy...
  Odpowiedz
  • komentarz
   ZNIESMACZONA AKCJĄ 15:15 24-11-2017
   Jestem pracownikiem i żadnym hasłem nie dysponowałam - tak czy siak - nikomu z moich znajomych z Orange zakupy się nie udały - black friday to wielkie nieporozumienie - cokolwiek włożyłam do koszyka, ten samoistnie mi się opróżniał, bez przerwy mnie wywalało, a jak już udało mi się dojść do ostatniego kroku czyli potwierdzenia z obowiązkiem zapłaty - pojawiał się "zakaz" i ostanie kliknięcie dla finalizacji transakcji było NIEMOŻLIWE!!! Nie wspomnę o tym, że po całej nocy spędzonej na odświeżaniu strony - co trwało do 12 dziś w południe kiedy to poinformowano mnie, że wszystkie produkty przygotowane na Black Friday zostały wykupione - mam 1000% pewność, że Samsung S7 nawet na chwilę nie pojawił się w ofercie, z możliwością kupna. PO CO TA FIKCJA I GDZIE ROZESZŁY SIĘ ZAPOWIADANE PRODUKTY? Bardzo bym chciała, żeby ktoś łaskawie odniósł się do mojego pytania - jak widzę z komentarzy nie tylko ja miałam poczucie, że ktoś sobie ze mnie robi tą akcją żarty.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Olaf 15:00 24-11-2017
  Kreci Was to? Okłamywać klientów Samsunga nie było ani sekundy... Co to za reklama? Ośmieszacie się.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Taki se 17:08 24-11-2017
  Pic na wodę fotomontaż.
  Odpowiedz
 • komentarz
  BEZNADZIEJA 17:55 24-11-2017
  NIE KUPIE W ORANGE
  Odpowiedz
 • komentarz
  Abrakadabra 11:27 26-11-2017
  Nie da się nie zauważyć, że nie ma ŻADNEJ oferty dla planu standardowego (nie mówiąc o podstawowym)...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gonzo 10:38 27-11-2017
  Kiedy jakieś promocje/ bonusy świąteczne na kartę dacie?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Asli 18:11 27-11-2017
  Dobry Wieczór, Witam drogie orange i panie Piotre,'chciała bym zaproponować ofertę na kartę free na kartę pełny no limit czyli no limit na stacjonarne na komórki rozmowy i sms i mms do wszystkich sieci nawet po za granicami Kraju w Eu,ale tylko na polskie nr, i zapłacić z góry na rok czyli 600zł'pakiet ważny365dni czyli 12miesięcy i cykliczne co rok:) 2opcja) też zrobić pełny no limit, ale tylko połączenia w kraju może też połączenia poza krajem chociaż nie koniecznie i też zapłacić z góry 300zł na rok'ważny 365dni czyjś 12miesięcy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ewa 16:50 01-02-2018
  Jesteście oszustami towar nie dostarczony zero kontaktu
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej