Rozrywka

Rusza Orange Kino Letnie

Kasia Barys Kasia Barys
30 czerwca 2014
Rusza Orange Kino Letnie

Czy wiecie, gdzie odbywa się największy wakacyjny festiwal filmowy? W Polsce, dokładnie w Sopocie i Zakopanem. Już jutro 1 lipca rusza Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2014. Festiwal potrwa dokładnie 62 dni czyli od 1 lipca do 31 sierpnia. Zaplanowane są aż 124 projekcje, a wyświetlonych zostanie ponad 40 filmowych hitów.

Wejście na festiwal jest darmowe. Repertuar podzielony jest na filmowe dni tematyczne. W poniedziałki "Kino ze smakiem", wtorki czarno-biała klasyka "Black and white", środy "Z Orange i mega hitem", czwartek "Made in Poland". Piątkowe seanse będą "Po francusku", w sobotę będzie można obejrzeć filmy pod znakiem "Oscary, Oscary". Wyjątkową i nową pozycją w repertuarze 7. edycji Orange Kina Letniego będą niedziele z „9 dokumentami, które musisz zobaczyć”. Seanse będą rozpoczynać się tuż po zachodzie słońca, a filmy będzie można oglądać na gigantycznych, pneumatycznie rozstawianych ekranach.

Jeśli tylko planujecie wakacyjne wojaże w okolicach Sopotu czy Zakopanego zapraszam serdecznie. Może podróż filmowym wagonem was zainteresuje? We wszystkie weekendy wakacji, na trasę między Sopotem a Zakopanem wyrusza Wagon Filmowy Orange Kino Letnie. To absolutnie wyjątkowe miejsce. To mobilna sala kinowa przygotowana we współpracy z PKP Intercity. Przez całą podróż w nowoczesnym, klimatyzowanym wagonie wyświetlane będą najsłynniejsze hollywoodzkie produkcje wszechczasów. Ważny bilet na przejazd pociągiem jest również biletem wstępu na seans.

ca42865c05a94c6ddeadb611ba3f8b0980a


Odpowiedzialny biznes

Jak to działa… telefon stacjonarny

Marta Krajewska Marta Krajewska
30 czerwca 2014
Jak to działa… telefon stacjonarny

Zapraszam Was na 5. odcinek naszego cyklu. Dzisiaj sprawdzamy, jak działa telefon stacjonarny. Przygotowanie zbiegło się w czasie z 5. zlotem blogowym, więc o to, jak działa telefon zapytaliśmy tym razem Was - naszych czytelników. Sprawdźmy, co wiemy o telefonie i jaka jest jego przyszłość.

Jak sądzicie, jaka jest przyszłość telefonu stacjonarnego?

 


Oferta

Lato w z@sięgu Orange

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
27 czerwca 2014
Lato w z@sięgu Orange

Wystartowaliśmy z nową ofertą on-line na wakacje. Kupując lub przedłużając umowę na internet mobilny Orange Free Net możecie otrzymać tablet Lenovo Yoga za 0 zł na start, a potem płacicie za niego w ratach na 24 lub 30 miesięcy. Natomiast przedłużając umowę w abonamencie za 49,90 otrzymacie większy pakiet danych - 24 GB. Jednocześnie dostaniecie 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze i z darmowym transferem danych. Lenovo Yoga to tablet z systemem Android, który wyróżnia się ciekawym wzornictwem i możliwością pracy w trzech trybach: Trzymaj w dłoni (hold), Połóż (tilt) oraz Postaw (stand). Całości dopełnia wyświetlacz Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon oraz aparat o świetnej ostrości i rozdzielczości obrazu. Baterii wystarcza na 18 godzin pracy. 10-calowa Yoga waży 610 g. Moim zdaniem to fajny przyjaciel na rozpoczynające się wakacje. A skoro o wakacjach i wyjazdach mowa, przypomnę Wam o konkursie na pstryknięcie sobie selfie i przesłania wraz z opisem miejsca, w którym go zrobiliście. Do wygrania są smartfony LG G2, power banki, plecaki, kubki termiczne i pendrivy. Konkurs najlepiej pokaże nowy zasięg naszej sieci. Powodzenia.

ee9f870561e134b11145e96a7273feaa097

Scroll to Top