Oferta

Ruszają Weekendy z Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 stycznia 2011
Ruszają Weekendy z Orange

Koniec tygodnia to najlepszy czas na rozrywkę i zabawę. Dlatego wymyśliliśmy promocję Weekendy z Orange, w której dajemy możliwość bezpłatnego korzystania z atrakcyjnych usług dodatkowych w wybrany weekend każdego miesiąca. Oznacza to, że czeka Was 12 ciekawych weekendów z naszymi usługami bez obaw o koszty. Już w najbliższy weekend, od piątku 28 stycznia od godz. 20.00 do niedzieli 30 stycznia do godz. 23.59, zapraszam wszystkich klientów Orange do wypróbowania przez swój telefon komórkowy pakietu Orange World. Możecie m.in. bez ograniczeń przeglądać stronę m.orange.pl,  korzystać z mobilnego Facebooka, oglądać zdjęcia bliskich na Fotka.pl i sprawdzić pocztę na wp.pl.


Rozrywka

Ściema roku, czyli prawie 4G w Playu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 stycznia 2011
Ściema roku, czyli prawie 4G w Playu

Dziś telekomunikacyjny świat dowiedział, czym tak naprawdę jest technologia 4G w Polsce. Do tej pory żyliśmy w błogiej nieświadomości jej prawdziwych możliwości, ale dzięki marketingowcom Playa dokonał się cud i wreszcie ją mamy. Nie trzeba przetargów, urządzeń, pozwoleń, niczego. Wystarczy powiedzieć mamy ją. Cóż, że jest wolna. Że są ograniczenia. Cieszmy się z sieci 4G, tej jedynej, największej, niepowtarzalnej. I jeszcze dołóżmy w reklamach amerykańskie miasta grające za rodzime metropolie, uśmiechniętych ludzi i wypasione telefony. Jest cool. Czekamy na Was klienci! Tylko zanim nabierzecie się na ściemę roku Playa powinniście wiedzieć, że rajska wyspa, na którą proponuje się Wam wyjazd, to w rzeczywistości tropikalny namiot pod Berlinem. Nie chcę się dalej znęcać i rozpisywać, co to jest prawdziwe 4G, bo możecie o tym przeczytać choćby w poczciwej Wikipedii. Dodam, że "4G" Playa jest o połowę wolniejsze niż nasze HSPA+ DC, które uruchomiliśmy w ubiegłym tygodniu. Chociaż na wykresie z materiałów Playa, które widziałem, prawie nie widać różnicy między 21, a 42 mega. Bartkowi i jego zespołowi gratuluję kreatywnego podejścia do rzeczywistości, ale jestem przekonany, że klientów takimi pomysłami nie przekonacie, co widać na forach telko. Ciekawe też co na taki sposób rynkowego konkurowania powie UOKiK.


Odpowiedzialny biznes

Wywiad o partnerstwie technologicznym

Marek Wajda Marek Wajda
24 stycznia 2011
Wywiad o partnerstwie technologicznym

Obiecałem, porozmawiałem, a teraz dzielę się z Wami wywiadem jaki o partnerstwie technologicznym przeprowadziłem z Piotrkiem Furtakiem, kierownikiem Projektu Euro 2012 - ICT.

Jeśli temat Was zainteresował a macie jeszcze jakieś pytania, napiszcie je w komentarzach, postaramy się na nie odpowiedzieć.

A teraz zapraszam do wysłuchania wywiadu.

Scroll to Top