Oferta

Ruszyliśmy z przedsprzedażą iPhone 13

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 września 2021
Ruszyliśmy z przedsprzedażą iPhone 13

Apple przyzwyczaił do premier nowego iPhone`a na początku jesieni i nie było zaskoczenia. W ubiegłym tygodniu amerykański koncern pokazał smartfon w 4 wariantach i zapowiedział start sprzedaży dla poszczególnych rynków.

Jak zawsze w Orange będziemy mieć dla Was wszystkie modele serii 13: iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 i iPhone 13 Mini. Dzisiaj ruszyliśmy z ich przedsprzedażą. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj. Zamówione urządzenia będziemy wysyłać do Was, tak aby dotarły do 24 września, czyli dniu startu regularnej sprzedaży.

Ps. Od 2 lat korzystam z iPhone`a 11 Pro Max. Jestem mega zadowolony ale… ten górski błękit bardzo kusi.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 21:56 20-09-2021

iPhone kusi mnie pod względem mobilnej fotografii. Jako pasjonat fotografii smartfonowej podziwiam zawsze zdjęcia zrobione tymi urządzeniami. Sam Wojtek robi takie kosmiczne zdjęcia ze czasem wciska mnie w fotel z pozytywnego zachwytu.

Odpowiedz
  emitelek
  emitelek 18:51 22-09-2021

  Ale KOSMICZNA cena Cię przygniata o ziemię? Ot całe jabłko… 😉

  Odpowiedz
poczciwy_bob
poczciwy_bob 08:46 24-09-2021

Zdecydowanie tak, iPhone 12 pozytywnie zaskakuje zarejestrowanym przez aparat obrazkiem, głównie w słabym oświetleniu. Poza tym, o czym rzadko się pisze, zwłoka od wciśnięcia spustu cyfrowej „migawki” do zarejestrowania obrazu jest niewielka, więc jesteśmy w stanie uchwycić interesujący nas moment – spróbujcie złapać krótki uśmiech np. Samsungiem S20, S21. Powodzenia 🙂 iPhone13 ma jeszcze lepsze aparaty, matryca z Pro trafiła do modeli podstawowych, więc raczej gorzej nie będzie. Nie jestem fan boyem Apple, ale ze względu na moc drzemiącą w aparatach, w telefonie o kompaktowych rozmiarach, przesiadka na ten sprzęt jest dla mnie nieunikniona. Nie do przecenienia jest również szybki procesor, sensowny iOS i długie wsparcie.

Odpowiedz
simon13
simon13 10:37 24-09-2021

„będziemy wysyłać do Was, tak aby dotarły do 24 września” – trochę Wam to nie zagrało, bo do mnie wysłaliście dopiero dzisiaj. A można było naprawdę się postarać i zrobić to zgodnie z polityką Apple, czyli zapewnić dostawę na 24 września. Nadmieniam, że kupiłem go w przedsprzedaży w poniedziałek.

Odpowiedz
  Niezadowolony
  Niezadowolony 13:35 24-09-2021

  Ja też kupiłem w poniedziałek i też liczyłem, że dzisiaj iPhone 13 mini będzie u mnie. A dopiero dzisiaj go wysyłacie. Ciekawe co na to Apple ? Dziękuję za taką przedsprzedaż…

  Odpowiedz
   Gdzie te iPhone13???
   Gdzie te iPhone13??? 17:27 25-09-2021

   Znajomi kupujący gdzie indziej mają już swoje telefony, gdzie te telefony podziały się w Orange ??????

   Odpowiedz
    Robostr
    Robostr 08:58 28-09-2021

    To widzę że jest Nas więcej… ja też dostałem aparat w poniedziałek w przed sprzedaży, a w weekend widziałem go na żywo w sklepie na M i E… bez reklamy… a miało być inaczej. ;-(

    Odpowiedz
rav
rav 10:10 03-11-2021

A wiadomo, kiedy 13 pro i pro max pojawia się znowu w Waszym sklepie?

Odpowiedz
Tom
Tom 09:28 17-01-2022

Początek roku a iPhone 13 pro jak nie było tak nie ma …

Odpowiedz

Oferta

Korzystne stawki w roamingu do Wielkiej Brytanii

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 września 2021
Korzystne stawki w roamingu do Wielkiej Brytanii

Od chwili wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej staramy się aby stawki w roamingu były możliwie przyjazne dla klientów Orange. To wciąż rodzinnie, biznesowo i turystycznie popularny kierunek dla Polaków. Dlatego przez kilkanaście ostatnich miesięcy obowiązywała promocja, która pozwalała aby klienci Orange, podróżujący do Wielkiej Brytanii korzystali z takich samych stawek jak w krajach UE (RLAH). Teraz przyszedł czas na lekkie zmiany.

Od 18 października br. klienci indywidualni i biznesowi ofert na abonament Orange, którzy podpisali umowy lub aneksy od 1 stycznia 2021 roku oraz wszyscy klienci nju mobile i ofert Orange na kartę będą mogli skorzystać z promocji „Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii”. Ceny rozmów, SMS, MMS i internetu nie będą już takie same jak w UE, ale dalej na rozsądnym poziomie.

Z kolei klienci indywidualni i biznesowi ofert na abonament Orange, którzy podpisali umowy lub aneksy do 31 grudnia 2020 roku będą dalej korzystać z promocji „Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE”.

Jeśli chodzi o użytkowników oferty Orange Flex od 1 października podczas wizyt w Wielkiej Brytanii będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji obejmującej nowe pakiety rozmów, SMS, MMS i GB. Nielimitowane połączenia SMS i MMS będą dostępne w trzech opcjach: 5 zł na jeden dzień (idealne rozwiązanie np. dla przesiadających się na lotnisku), 15 zł za tydzień oraz 30 zł za 30 dni. Paczki internetu będą dostępne także w trzech opcjach do wyboru, w tym 0,5 GB za 8 zł. Można je znaleźć w dobrze znanej użytkownikom Orange Flex wyszukiwarce krajów dla podróżujących. Promocja będzie obowiązywała do odwołania. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Komentarze


Inne

„Wszyscy ludzie strategii” – Witold Drożdż

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 września 2021
„Wszyscy ludzie strategii” – Witold Drożdż

Dwa tygodnie temu wystartowaliśmy na blogu z nowym cyklem wideo „Wszyscy ludzie strategii”, w którym przedstawiam Wam nasze menadżerki i menadżerów w kontekście strategii Orange Polska .GROW. Do kolejnego odcinka zaprosiłem Witolda Drożdża, który jest członkiem zarządu ds. strategii i spraw korporacyjnych. Rozmawiamy o tym, dlaczego w nowej strategii tak mocno wybrzmiewa "odpowiedzialność"? Czy warto być przyzwoitym w biznesie? I jaką strategię przyjąć aby przebiec maraton? Zapraszam do obejrzenia rozmowy.

Komentarze

Scroll to Top