Rozrywka

Są chłopaki, jest zabawa!

Krzysztof Swidrak Krzysztof Swidrak
13 stycznia 2012
Są chłopaki, jest zabawa!

Zapraszam Was na „Sztos2”, kolejną koprodukcję TP. Pamiętacie pierwszą część, zabawną historię pary oszustów: Synka, którego grał Cezary Pazura i Eryka (Jan Nowicki). Ich opowieść wciągnęła nas w świat drobnych oszustów z czasów PRL. Były dobre dialogi, sytuacyjny humor i absurdy tamtych czasów.

Tym razem do bohaterów dołączą m.in. Janek (Borys Szyc) dla którego nielegalna wymiana, nie do końca prawdziwych pieniędzy, nie ma żadnych tajemnic, Ludwik (Bartłomiej Topa) - uduchowiony idealista, ogarnięty chęcią poprawy losu wszystkich ludzi, Królik (Bogusław Linda) bardzo niebezpieczny człowiek, który uwielbia manipulować innymi i nie boi się używać siłowych argumentów.  - W „Szosie 2” oprócz fajnej historii będzie bardzo dużo humoru i mnóstwo żartów – zapewnia Cezary Pazura.

Film wchodzi do kin w całej Polsce już za tydzień - 20 stycznia. A my mamy dla Was pięć dwuosobowych zaproszeń na pokaz specjalny, który odbędzie się dzień wcześniej (19.01) o godz. 20.45 w Multikinie Ursynów w Warszawie. Żeby je otrzymać wystarczy wymienić tytuły trzech filmów, których TP była koproducentem. Kto pierwszy ten lepszy!


Odpowiedzialny biznes

Czekoladowy stadion

Marek Wajda Marek Wajda
12 stycznia 2012
Czekoladowy stadion

Czekolada do tej pory nie kojarzyła mi się z piłkarskimi emocjami, nie ma jak to chipsy i złocisty trunek. Aż tu nagle zaskoczył mnie Wedel, jeden z krajowych sponsorów Mistrzostw. Właśnie wypuścili całą serię specjalnych słodyczy, a to czekoladowe figurki Slavko i Slawka, a to ptasie mleczko z biało-czerwonymi piankami, praliny w kształcie piłek, itp. Będzie czym ładować energię ;)

Przy tej okazji Wedel zbudował także replikę stadionu narodowego w Warszawie, jego wymiary to: 160cm na 190cm a w najwyższym miejscu (przy iglicy) ma 60cm. Waży bagatela - 385 kg! Hmmm, gdybym tak jadł jedną tabliczkę czekolady dziennie, to skończyłbym go za ponad 10 lat ;)


Odpowiedzialny biznes

Podsumowanie roku w CSR.

Monika Kulik Monika Kulik
12 stycznia 2012
Podsumowanie roku w CSR.

Skoro już o podsumowaniach roku mowa, ja też coś chciałam dodać, ale oczywiście w temacie CSR.

Jak mieliście okazję się przekonać - wiele udało się zrobić w tym roku. Myślę, że najlepszym podsumowaniem jest nasz raport CSR  - przegląd 4 lat CSRu w Grupie TP. Zobaczcie filmowy przegląd naszych działań.

 

Mam nadzieję, że zdołałam Was przekonać, że CSR to nie filantropia, ani PR – ale konkretne działania biznesowe w odpowiedzi na wyzwania społeczne i problemy. Co zrobić, żeby dzieci korzystające z naszych usług były bezpieczne, jak sprawić, aby nowe technologie były bardziej przyjazne dla starszych, co zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska, ograniczyć zużycie energii i surowców, jak być dobrym pracodawcą, jak wspierać lokalne społeczności - to tylko niektóre z pytań, na które poprzez CSR staramy się odpowiadać.

A może Wy podsuniecie nam jakieś ciekawe tematy społeczne, etyczne, ekologiczne bezpośrednio związane z naszą działalnością biznesową? Dla najlepszych- nagrody.

Scroll to Top