Odpowiedzialny biznes

Samba nad Wisłą

Marta Krajewska Marta Krajewska
19 sierpnia 2015
Samba nad Wisłą

Po czym poznać pasję? Podobno po tym, że „robisz to z zapartym tchem nawet przy 20 stopniach mrozu i nie narzekasz”.

Pasja, o której dzisiaj mowa poradziła sobie 35 – stopniowym upałem, a to już wiele mówi o jej sile. Samba batucada, brazylijska muzyka wygrywana na bębnach, tamburynach i gwizdkach to pasja naszego kolegi z Orange Labs, Maćka. Postanowił podzielić się nią z innymi i tutaj z pomocą przyszedł nasz program – Orange Passion. Maciek zebrał zespół, w którym gra, Bloco Central, wyszedł na warszawską Pragę i... zobaczcie, co stało się dalej.

Jeśli porwała Was samba, to jeszcze macie szanse nauczyć się walić w bębny. 26, 27 i 28 sierpnia odbywają się ostatnie tego lata warsztaty w Centrum Promocji Kultury na ul. Podskarbińskiej 2 (kliknij po więcej informacji).

A już w niedzielę (30 sierpnia) zapraszam Was na Krakowskie Przedmieście na Warszawskie Wielokulturowe Street Party. Będzie także zespół Bloco Central wspierany przez młodych adeptów samby.


Oferta

Testujemy Huaweia P8

Michał Rosiak Michał Rosiak
18 sierpnia 2015
Testujemy Huaweia P8

"Cześć telefonie, gdzie jesteś?"; "Tutaj!" - choć szukanie smartfona po domu w tak oryginalny sposób najbardziej rozbawiło moją żonę mimo wszystko nie jest to najciekawsza z możliwości Huaweia P8. Nie bez kozery Chińczycy już od dłuższego czasu mieszczą się w ścisłej czołówce producentów smartfonów. Nie ma już oczywiście mowy o "taniej chińszczyźnie" - choć ceny wciąż są konkurencyjne - a przede wszystkim flagowiec spod znaku pawia w niczym nie ustępuje konkurencji.


Oferta

Dłużej jesteś, więcej neta dostajesz

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 sierpnia 2015
Dłużej jesteś, więcej neta dostajesz

Świetna wiadomość dla tych z Was, którzy dłużej korzystają z nju z rachunkiem. Za lojalność dodajemy gigabajty i to sporo. Zasada prosta. Jesteś z nju od pół roku - dostajesz 2 razy więcej giga do swojej oferty, czyli np. zamiast 3 GB, masz 6 GB. Po roku zostajesz "Królem Netu" i 2,5 razy więcej netu (7,5 GB), a po 2 latach to już z Ciebie prawdziwy "Władca Wszechsieci" i zgarniasz 3 razy więcej neta (9 GB). Poniżej w tabeli wszystko macie jasno rozpisane. Aktywacja "Im dłużej, tym lepiej" jest bezpłatna. Możecie to zrobić wysyłając SMS-a o treści AKT pod numer 8021 albo logując na stronie njumobile.pl. Tam znajdziecie też szczegóły i regulamin.

1c101c49c4a28a6f5a814aaa086028a3abd

 

Scroll to Top