Oferta

Samsung Galaxy SIII mini do wygrania na Google+

Arletta Wojtala Arletta Wojtala
11 kwietnia 2013
Samsung Galaxy SIII mini do wygrania na Google+

Ciągle tylko o tym Facebooku i Facebooku. A na Google+ tez jest życie ;) Jeśli macie tam konto na naszym profilu w tym serwisie możecie wygrać smartfon Samsung Galaxy SIII mini. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi na pytanie „nie liczę minut, kiedy rozmawiam o…” Możecie dzielić się w komentarzach z nami Waszymi pasjami, o których możecie rozmawiać bez końca.

fd7e8d05338dff180ea7d83dc4755e2a878

Pamiętajcie, że w Orange macie nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w planach Smart Plan Multi:, a w ofertach na kartę – nielimitowane rozmowy z wybraną osobą z dowolnej sieci.

9d9d903883637db2215327465eccc9e2754


Rozrywka

Filmowe propozycje

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
10 kwietnia 2013
Filmowe propozycje

Skoro dzisiaj środa, a Orange kocha kino zwłaszcza w środy ;),  mam dla was nowe filmowe propozycje. Razem z Multikinem zapraszamy Was do kina. 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu "G.I. Joe: Odwet" czeka. Pokaz odbędzie się jutro, w czwartek (11.04) w Multikinie Ursynów w Warszawie o godz. 20.15. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu dzisiaj, pod koniec dnia.

„G.I. Joe: Odwet” to amerykański film akcji , druga filmowa cześć przygód bohaterów elitarnej jednostki wojskowej G.I. Joe. W obrazie wyreżyserowanym, tym razem  przez  Jon M. Chu, świat znów stoi na krawędzi zagłady.. Do grona świetnie wyszkolonej, sprawdzonej w akcji ekipy dołącza człowiek, który ją stworzył – generał Joe Colton (Bruce Willis). I w tym momencie zapraszam was do udziału w konkursie, który moim zdaniem świetnie wpisuje się w klimat filmu. Historia kina pokazuje, że  kiedy nastają momenty zagrożenia, atmosfera zagęszcza się, niezbędne są mowy liderów, które zmotywują do walki, podjęcia oporu. Wyobrażcie więc sobie, że wcielacie się w rolę lidera, wodza, którego zadaniem jest zagrzanie do walki swoich żołnierzy by byli gotowi pójść za nim choćby do piekła.

Wymyśl przemówienie motywujące (maks. 3 zdania), które mogłoby być skierowane do żołnierzy elitarnej jednostki G.I. Joe  na chwilę przed bitwą – najciekawsze komentarze nagrodzimy zaproszeniami.

To nie koniec filmowych propozycji!!:) Mam jeszcze jedną. W naszej Telewizji Tu i Tam możecie zobaczyć dobre kino bez wychodzenia z domu. Jeśli więc np. nie widzieliście jeszcze „Operacji Argo” to nic straconego. W Telewizji Tu i Tam oraz na Orange Vod ten film jest już dostępny od 9 zł. Co więcej, filmy możecie obejrzeć na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie czy tablecie. Aura za oknem wciąż mało wiosenna.. zachęcam :)


Bezpieczeństwo

Orange Ekspert radzi – jak zablokować i odblokować kartę SIM

Marek Krupa Marek Krupa
10 kwietnia 2013
Orange Ekspert radzi – jak zablokować i odblokować kartę SIM

Zapraszamy Was na nowy cykl Orange Ekspert radzi. Będziemy w nim opowiadać i tłumaczyć jak korzystać z naszych usług i rozwiązań, pokażemy naszą obsługę od kuchni.  Na początek polecamy dwa filmy, w których tłumaczymy jak zablokować kartę SIM gdy stracimy telefon, a także jak go odblokowacć gdy pomylimy się i 3 krotnie źle wpiszemy PIN.

 

 

Padliście kiedyś ofiarą pokazanych wyżej sytuacji? Pomyliliście PIN? Czego chcialibyście się dowiedzieć w następnym odcinku?

Scroll to Top