Rozrywka

San Remo i ciemne uliczki Londynu

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
24 listopada 2011
San Remo i ciemne uliczki Londynu

Dziś mam dla Was przedpremierowo dwie najnowsze przygody Serca i Rozumu. W TV spoty będzie można je zobaczyć od jutra. W pierwszej Serce i Rozum nawiązują do tradycji świąt - tym razem co prawda nie kolędują, ale po raz kolejny możemy podziwiać ich wokalne zdolności. I do tego piękne dziewczyny! Z góry jednak ostrzegamy, że melodia wyjątkowo potrafi wejść do głowy i nie gwarantujemy, że szybko wyjdzie ;)

Drugi spot mówi o jakości HD jaką oferujemy w naszych pakietach telewizyjnych dostępnych w FunPacku HD. Jeśli pakiety telewizyjne, to nawiązanie do prawdziwego klasyka chyba jak najbardziej na miejscu. Rozumowi nic nie umknęło, a Serce znowu dało się złapać... czyli o przewadze Rozumu nad Sercem :)

Czekamy na Wasze opinie!


Odpowiedzialny biznes

Eliminacje MŚ 2014

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
23 listopada 2011
Eliminacje MŚ 2014

Przed nami jeszcze "tylko" Euro 2012, a już za chwilę, a właściwie za niecały rok eliminacje do MŚ 2014. Od dziś możemy planować urlopy i wolne wieczory na następujące atrakcje. Powiem szczerze, że wolałbym, żeby te eliminacje  rozstrzygnęły sie zanim będziemy grać w 2013 roku na Wembly, ale z drugiej strony, gdyby to był mecz o wszystko mógłby być znów piękny jak kiedyś ... Ale to raczej marzenia.

Program meczów Polski w el. MŚ 2014 - grupa H:

7 września 2012 roku: Czarnogóra - Polska

11 września: Polska - Mołdawia

16 października: Polska - Anglia

22 marca 2013 roku: Polska - Ukraina

26 marca: Polska - San Marino

7 czerwca: Mołdawia - Polska

6 września: Polska - Czarnogóra

10 września: San Marino - Polska

11 października: Ukraina - Polska

15 października: Anglia - Polska


Oferta

Minutofon, czyli kolejny bonus

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 listopada 2011
Minutofon, czyli kolejny bonus

Dla tych, co mają ofertę na kartę przygotowaliśmy kolejną usługę - Minutofon. Już przestałem liczyć, tak ich dużo pojawiło się w tym roku. Zasada Minutofonu jest prosta. W zamian za comiesięczne doładowania określoną kwotą otrzymacie dodatkowe środki na rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Bonus ważny jest przez 31 dni i zależy od długości zobowiązania oraz wielkości doładowania. Możecie otrzymać ekstra od 2,90 do 17,40 zł, co daje Wam nawet 60 darmowych minut co miesiąc. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Minutofon - baner - sierpień 2011

Scroll to Top