Rozrywka

Sceny na Orange Warsaw Festival już wybudowane

Kasia Barys Kasia Barys
01 czerwca 2016
Sceny na Orange Warsaw Festival już wybudowane

Wczoraj pojechałam na Tor Wyścigów Konnych, żeby zobaczyć jak idzie budowa scen i miasteczka festiwalowego. Na razie teren jest chroniony i nikt nie może wchodzić, ale uwierzcie mi. Tam za ogrodzeniem już jest moc. Orange Stage i Warsaw Stage już stoją! Orange Strefa się buduje. Będzie pełna atrakcji pomiędzy koncertami. Technicy ustawiają teraz nagłośnienie i oświetlenie. Zobaczcie materiał wideo. I do zobaczenia w piątek na koncertach.

Napiszcie na jakiego artystę z tegorocznego line-up najbardziej czekacie i dlaczego. Pięć najciekawszych wypowiedzi nagrodzę gadżetami OWF. Konkurs trwa do 3.06.

 


Oferta

HTC i fajne ciuchy w jednym pakiecie

Piotr Domański Piotr Domański
31 maja 2016
HTC i fajne ciuchy w jednym pakiecie

Od czasu do czasu na blogu piszę o naszych pomysłach na „sprzedaż wiązaną”. Czyli: kupujecie telefon - dostajecie voucher na ciuchy w konkretnym sklepie. Tym razem sprawa jest dużo ciekawsza. Otóż jeżeli zdecydujecie się na nową umowę lub przedłużycie już posiadaną przy okazji biorąc jeden z trzech modeli telefonów HTC: Desire 626, Desire 820, One M8 dostaniecie rabat wysokości 30% w sklepie internetowym www.liveheroes.com.

I gdzie to wielkie halo? Otóż właśnie w samym sklepie. Po pierwsze możecie kupić w nim naprawdę ciekawe ciuchy. Nie znajdziecie takich w żadnym innym. Po drugie możecie je sami w kilku prostych krokach zaprojektować. Po trzecie, możecie zaprojektowany przez siebie produkt pozostawić na stronie sklepu kreując własną markę, a nawet nieco na niej zarabiać. Jest nawet takie modne słowo, które to opisuje: crowdsourcing.

Mi się ten pomysł podoba. A Wam?

O telefonach HTC pisać już nie będę. Wszyscy tę markę znamy, część z nas lubi, a wielu z niej korzysta. Ja zaliczam się do wszystkich trzech grup ;-)

Tutaj dowiecie się wszystkiego o ofercie.

P.S będziemy jeszcze nieco dodawali do tej oferty. To nie jest nasze ostanie słowo.


Rozrywka

Zjeżdżalnia na Dworcu Centralnym

Stella Widomska Stella Widomska
31 maja 2016
Zjeżdżalnia na Dworcu Centralnym

Wiecie jak szybki jest światłowód? Postanowiliśmy to pokazać w nietypowy sposób przyspieszając czas podróżnym na Dworcu Centralnym w Warszawie. Zamiast używać schodów odważni korzystali z naszej zjeżdżalni. Sami zobaczcie na filmie jak dużą popularnością się to cieszyło. I żeby nie było, że dopieszczamy tylko warszawiaków, to już niebawem podobna niespodzianka spotka pasażerów w Krakowie.

 

Scroll to Top