Odpowiedzialny biznes

Seniorzy w globalnej sieci

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
21 stycznia 2014
Seniorzy w globalnej sieci

Od lat 80-tych liczba osób powyżej 60 roku życia podwoiła się. W 2050 r. na świecie będzie prawdopodobnie tyle samo ludzi starszych, co młodych. Seniorzy stają się jedną z najbardziej rokujących grup docelowych przy planowaniu strategii marketingowych. Ich aktywność w sieci rośnie systematycznie. Już obecnie stanowią ok. 4% wszystkich użytkowników Internetu. Upada stereotyp, że  przesiadują głównie przed telewizorem na kanapie. W istocie coraz śmielej korzystają z Internetu doceniając płynące z niego korzyści. W Internecie szukają informacji, dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami w różnych serwisach społecznościowych, robią zakupy.

Czy wobec tego zgodzicie się więc ze mną, że „seniorzy 2.0” to przyszłość?

0d4e6c9f949983a2d4a5fa485892a67ffb2

Mając na uwadze dzisiejsze i jutrzejsze święto - Dzień Babci i Dzień Dziadka - Orange Polska przygotował wyjątkową ofertę dla seniorów Jeśli nie macie jeszcze prezentu , polecam Wam praktyczną ofertę  z telefonem, bez żadnych rachunków i faktur. Dla tych, których przekonuje takie rozwiązanie, polecam Zetafon. W świątecznej ofercie możecie kupić  zestaw: starter Orange za 5 zł plus dwa telefony Nokia C2-05. Całość  za 1 zł ze zobowiązaniem systematycznych doładowań. Jeden telefon możecie podarować babci a drugi dziadkowi. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

6322772a22b13d935f32aa9218e17974cfc


Bezpieczeństwo

Orange Ekspert – Gdzie Jest Dziecko

r Grunwald r Grunwald
21 stycznia 2014
Orange Ekspert – Gdzie Jest Dziecko

"Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni..."   My możemy być niegrzeczni, a nasze dzieci? :)

Niebawem ferie, dzieci zyskają dużo wolnego czasu, a rodzice będą się martwić o ich bezpieczeństwo.  Dobrym rozwiązaniem może być lokalizator "Gdzie Jest Dziecko". Marta przypomni nam jak go używać:

Korzystaliście?


Rozrywka

Przygoda z Lego

Kasia Barys Kasia Barys
21 stycznia 2014
Przygoda z Lego

Dzisiaj środa, dzień jak najbardziej kinowy. Dlatego wcale nie zdziwiłam się, kiedy na swoim biurku znalazłam bilety. Chętnie je oddam. Ktoś lubi klocki lego? Może ktoś ma pudła pełne kolekcji? Jeśli ktoś jest chętny na obejrzenie śmiesznego filmu "Lego. Przygoda" w Cinema City Mokotów, 6 lutego o godz. 19.00 to proszę do mnie pisać na maila katarzyna.barys@orange.com. Pierwsze dziesięć osób, które odpowiedzą na pytanie: "Od jakiego zwrotu wzięła się nazwa klocków lego?" otrzymają podwójną wejściówkę. To ciekawa propozycja na rodzinne wyjście do kina. Film opowiada historię minifigurki LEGO, Emmeta, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób dołącza on do niesamowitej drużyny, która ma zrealizować misję powstrzymania złowrogiego tyrana.

Zobaczcie zwiastun filmu:

Konkurs kończymy w czwartek, 23 stycznia o północy :) Bilety wyślę kurierem po niedzieli 26 stycznia.

Scroll to Top