Rozrywka

Serce i Rozum kolejne odsłony

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 listopada 2010
Serce i Rozum kolejne odsłony

Nasi neostradowi bohaterowie wcielają się w kolejne role. Uczą gdzie zadzwonić, kiedy coś złego dzieje się z netem i pokazują jak łatwo zasiedzieć się przed komputerem :-) Korzystajcie z dobrych rad!


Oferta

Nagrody od Orange za punkty Payback

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 listopada 2010
Nagrody od Orange za punkty Payback

W oczekiwaniu na promocję w ofertach prepaid, pablo_ck napisał mi e-maila, w którym zaproponował notkę na blog dotyczącą dawno nieporuszanego tematu programu Payback. Z przyjemnością publikuję. "Spraw sobie lub swoim bliskim wyjątkowy prezent. Pod tym adresem możecie zapoznać się z bogatą ofertą naszych markowych i unikalnych produktów.  Miłośnikom nowinek technologicznych proponujemy oryginalne produkty z kategorii akcesoria. Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego telefonu lub modemu, zapraszamy do zakładki telefony. Jeśli masz wyszukany gust i lubisz się wyróżniać sprawdź asortyment naszych ekskluzywnych pendrivów w kategorii VIP. Unikalne nagrody nie tylko dla dzieci czekają na Ciebie w zakładce Serce i Rozum. Zapraszamy do naszego e-katalogu." Dzięki pablo_ck za wyręczenie od pisania :-)


Odpowiedzialny biznes

Maskotka

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
16 listopada 2010
Maskotka

Nie wiem czy wielu na to czekało, nie wiem ile osób tak naprawde się tym interesuje, ale wiem, że wszystkie media będą bombardować nas informacją, że mamy maskotkę Euro 2012. Poniżej filmik.

Teraz czas na oceny czy jest fajne czy nie fajne, ładne czy nie ładne, oryginalne (patrz. maskotka z Euro 2008) czy nie oryginalne, itd i itp. Oceny zostawiam innym. Ja powiem szczerze, jestem za każdą maskotką jaką sobie wymyślą organizatorzy, bo i tak żadnej nie kupię, tak jak nie kupiłem sobie żadnej dotychczas. Bo choć maskotka każdej imprezy jest dziś sprzedawana jako: "symbol", "wizualizacja", "duch imprezy", etc. to tak naprawdę nie jest symbolem, ale markietingiem i jest sprzedawana za pieniądze.  Niemniej wielkim plusem jest to, że znów cała Europa patrzy na nas i Ukrainę i pewnie patrzy życzliwym okiem.

Ja tylko przy okazji prezentacji maskotki życzę dziś białoczerwonym, żeby grali tak jak maskotki na filmie (powyżej) i żeby w czerwcu 2012 roku nie stali się jedynie maskotką tych mistrzostw.

 

Scroll to Top