Oferta

Serwisant 24 – pomoc fachowców w abonamencie

Beata Giska Beata Giska
06 marca 2023
Serwisant 24 – pomoc fachowców w abonamencie

Zdarzyło Ci się kiedyś, że nagle w gniazdku nie było prądu albo zrobiło się zimno, bo przestał grzać piec gazowy? A może laptop odmówił współpracy w najważniejszym momencie, telewizor zepsuł się w trakcie ulubionego filmu lub lodówka przestała chłodzić?

Z pomocą przychodzi Serwisant 24. To nowa usługa, obejmująca pomoc fachowców - oferowana klientom Orange, którzy mają ofertę na abonament.

Jak to działa i w czym możemy Ci pomóc?

Wystarczy zadzwonić pod całodobowy numer centrum pomocy, opisać awarię, pozwolić Orange zająć się tym za nas i czekać spokojnie na przyjazd fachowca.

Dzięki usłudze Serwisant 24 można skorzystać z usług 8 specjalizacji:

 • elektryka (w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej);
 • hydraulika (przy problemach instalacji: wodnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania);
 • ślusarza (w razie blokady drzwi zewnętrznych; usługa świadczona w formie refundacji kosztów);
 • szklarza (na wypadek uszkodzenia szyb w oknach lub drzwiach zewnętrznych);
 • technika urządzeń grzewczych i gazowych (przy awarii wewnętrznej instalacji gazowej lub awarii urządzenia grzewczego i gazowego);
 • technika urządzeń klimatyzacyjnych (w razie awarii instalacji klimatyzacyjnej);
 • serwisanta RTV/AGD;
 • informatyka (awaria sprzętu PC lub oprogramowania)

Oferujemy również: całodobową infolinię, dzięki której zyskasz dostęp do sprawdzonych fachowców na terenie całego kraju i pomoc w przypadku nieoczekiwanych awarii. W godzinę zostanie umówiony termin wizyty, który możesz ustalić w dogodnym dla siebie czasie.

Kiedy możesz skorzystać z usługi Serwisant 24?

Z usług naszego serwisanta możesz skorzystać 3 razy w trakcie 12 miesięcy trwania umowy z Orange. Pokryjemy koszty każdej z nich do kwoty maksymalnie 1500 zł, w tym: koszty dojazdu specjalisty, diagnozy, robocizny oraz części lub materiałów użytych do naprawy.

Jeśli serwisant nie przyjechał w ustalonym czasie, możesz zorganizować naprawę we własnym zakresie. Orange zwróci Ci pieniądze na podstawie imiennych rachunków/faktur (do wysokości kosztów, nie wyższych niż przysługujący limit).

Usługę Serwisant 24 mogą aktywować nowi użytkownicy lub przedłużający umowę Orange Love lub na abonament komórkowy. Koszt miesięczny usługi to tylko 15 zł. Umowa lojalnościowa jest na 24 miesiące.

Zamów fachowca i uratuj domowy sprzęt! Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie.


Inne

Lajkonik i żurawie w biurach Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 marca 2023
Lajkonik i żurawie w biurach Orange

W ostatnich 4 latach ponad 8 tys. pracowników z 15 miast przeprowadziło się lub korzysta nowych biur. Zadbaliśmy w nich o komfort i możliwość pracy hybrydowej. Biura mieszcząc się w budynkach, które zbudowano z większą troską o środowisko.

Wszystkie obiekty mają podobny standard wykończenia. Chodzi zarówno o strefy pracy, jak i relaksu. Każde jest unikatowe i nawiązuje do lokalnych skojarzeń. W Łodzi do słynnej „Filmówki”, w Krakowie do Lajkonika i smoka, w Toruniu jest kosmicznie dzięki Kopernikowi, a w Olsztynie doceniliśmy piękno mazurskich jezior.

Biuro w Olsztynie

Przyjazne i hybrydowe

Najważniejsze celem było to, aby biura była maksymalnie przyjazne i funkcjonalne. Dostosowaliśmy je do hybrydowego modelu pracy i postępującej cyfryzacji. Nie ma dyrektorskich gabinetów i indywidualnych biurek, których jest mniej niż pracowników. Dlatego rezerwacja na dany dzień odbywa się przez aplikację. Takie rozwiązania pomogły efektywnie wykorzystać powierzchnię i obniżyć koszty. Klasyczne upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu.

Biuro w Szczecinie

Bardziej "zielone" budynki

Ważnym aspektem, który wzięliśmy pod uwagę, były kwestie ekologiczne w duchu #OrangeGoesGreen. Biura mieszczą się w budynkach, które są bardziej przyjazne środowisku. Zbudowane z ekologicznych materiałów i wykorzystujące energooszczędne rozwiązania.

Biuro w Szczecinie

We wszystkich lokalizacjach działają Rady Miasteczek Orange, złożone z przedstawicieli różnych działów Orange, które są w danym mieście. Ich zadaniem jest aktywizacja pracowników. Chodzi m.in. o wspólne działania społeczne czy promowanie aktywnego trybu życia.

Biuro w Gdańsku

W całej Polsce

Biura w nowym modelu działają w: Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Radomiu, Olsztynie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Bielsko-Białej, Lublinie i Warszawie.

Miasteczko Orange w Warszawie

Oprócz dużych biur udostępniliśmy - w szczególności dla naszych służb technicznych - 24 obiekty w mniejszych miastach. Są tak rozlokowane, aby pracownicy techniczni mogli w jak najkrótszym czasie zareagować na usterki. Przestrzeń składa się z powierzchni biurowej, strefy warsztatowej, magazynu i garaży na specjalistyczne samochody.

Biuro we Wrocławiu


Oferta

Obniżka cen iPhone’ów i nie tylko!

Beata Giska Beata Giska
04 marca 2023
Obniżka cen iPhone’ów i nie tylko!

Niedawno informowaliśmy Was o obniżce cen wybranych smartfonów marki Apple. Teraz pogłębiamy promocję przy zakupie Planu L.

W Planie L (opcja 36 rat 0 procent) nowe modele iPhone’ów można kupić taniej nawet o 699 złotych. Ofert dotyczy zarówno nowych klientów, jak i przedłużających umowę (w tym wypadku nie obowiązuje opłata startowa). Kupując online, dodatkowo można liczyć na 3 miesiące abonamentu za 0 złotych!

Z Planem M również pojawiły się obniżki cen smartfonów.

Modele, biorące udział w akcji:

 • iPhone 13 256GB 5G
 • iPhone 13 mini 128GB 5G
 • iPhone 14 256GB 5G
 • iPhone 14 512GB 5G
 • iPhone 14 Plus 256GB 5G

Najnowsze iPhone'y taniej od 6 marca

Nasze promocje wciąż się pogłębiają. Nowy tydzień przynosi obniżki najpopularniejszych iPhone'ów: 14 Pro i Pro Max. Zaoszczędzić można nawet 684 zł przy zakupie iPhone'a 14 Pro Max 512 GB 5G z Orange Love Extra lub Premium.

Kolejnym przecenionym modelem jest iPhone 14 Pro 5G (o różnych pojemnościach pamięci). Można go teraz kupić taniej aż o 648 zł przy wyborze Planu L, Orange Love Extra i Orange Love Premium.

Do każdego iPhone’a można też dobrać dedykowane akcesoria.

Smartfon Xiaomi a może laptop?

Telefon innej marki i z innej półki cenowej, ale również wart uwagi, a także będący akurat w bardzo atrakcyjnie cenie - to Xiaomi Redmi 9A. Przy zakupie Planu M smartfon kosztuje jedynie 5 zł na start, w 36 ratach - po 12 złotych każda. Ciekawą propozycją jest też opcja zestawów smartfonów Xiaomi. W duecie taniej niż solo!

A jeśli zamiast telefonu szukacie przenośnego komputera - laptop Huawei MateBook D16 dostępny jest teraz taniej o 900 zł - przy zakupie Orange Love Mini i Standard.

Więcej szczegółów danych modeli, parametry techniczne, jak i opisy taryf znajdują się na orange.com. Warto na bieżąco śledzić stronę Orange i sprawdzać najnowsze oferty, promocje. Przecenionych modeli jest znacznie więcej.Scroll to Top