Oferta

SimCity Deluxe za darmo w weekend

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 marca 2011
SimCity Deluxe za darmo w weekend

Przed wszystkimi klientami Orange kolejny weekend z usługą za darmo. Tym razem na próbę dajemy do ściągnięcia na telefon pełną wersję gry Java SimCity Deluxe. Weekendy z Orange cieszą się coraz większą popularnością, dlatego zapowiada się, że zbudujecie sporo miast. Będziecie planistami, którzy decydują o mieszkaniach, drogach, posterunkach policji, parkach i stadionach. Przygotujcie się też na walkę z przestępczością, zanieczyszczeniem, pożarami i huraganami. Tyle na zachętę, dla tych co jeszcze nie poznali tej kultowej zabawy. Przypominam, że grę możecie pobrać za free od piątku 25 marca, godz. 20.00 do niedzieli 27 marca godz. 23.59.  Aby to zrobić wysyłacie bezpłatnego SMS-a o treści SIMCITY pod numer 80200. W odpowiedzi otrzymacie SMS z linkiem do pobrania gry i zainstalowania jej w telefonie komórkowym. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Odpowiedzialny biznes

Godzina dla Ziemi

Marek Wajda Marek Wajda
24 marca 2011
Godzina dla Ziemi

Już w najbliższą sobotę (26.03) o godz. 20.30 rozpocznie się ogólnoświatowa akcja WWF „Godzina dla ziemi”. Wyłączenie oświetlenia na znak poparcia dla idei powstrzymania globalnego ocieplenia i racjonalnego wykorzystania energii elektrycznej.

Grupa TP już po raz trzeci przyłączy się do tej akcji. Tym razem oprócz TP i PTK Centertel weźmie w niej udział więcej spółek: Teltech, WP, Exploris, Fundacja Orange. Zgasimy oświetlenie w ponad 20 budynkach w całej Polsce. To tylko symboliczny gest, ale Grupa TP od lat podejmuje działania na rzecz ochrony środowiska. Oferowane przez nas usługi, np. tele- i wideokonferencje, czy choćby specjalistyczne rozwiązania, również mają wymierny wpływ na środowisko. Zachęcamy klientów do stosowania z e- faktury, sadzimy drzewa. W naszych budynkach są specjalne kontenery na papier, organizowane są zbiórki zużytych baterii, firma nie zapomniała również o rowerzystach. Można byłoby długo wymieniać różne inicjatywy ekologiczne Grupy TP. Co ważne w tego typu działania angażują się sami pracownicy.

Hmmmm, ale co tu robić wieczorem przez godzinę w sobotę bez światła? Macie jakiś pomysł? Spacer? Może czytanie książek przy blasku świec? A może po prostu położyć się wcześniej spać? Albo przez godzinę porozmyślać, co zmienić w swoim postępowaniu by żyć bardziej ekologicznie? Ja postaram się nie tylko wyłączyć światło, ale wszystkie urządzenia elektryczne, więc nie będzie miejsca na półśrodki: typu TV czy komputer. iPhona tez postaram się odłożyć ;) No cóż, w butelkę z Kingą Rusin nie zagram ; )

A Wy przyłączycie się do akcji? Jakie macie pomysły? Co w tym czasie będziecie robić? Autor odpowiedzi, która najbardziej nam się spodoba, dostanie nagrodę niespodziankę!

Więcej informacji na stronie o akcji na stronie WWF.


Oferta

Nokia E7 Communicator tylko w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
24 marca 2011
Nokia E7 Communicator tylko w Orange

Wprawadzamy kolejny smartphone z najwyższej półki - Nokia E7 Communicator. To biznesowy telefon z kolorowym, dotykowym 4 calowym wyświetlaczem AMOLED, wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY, aparat 8 Mpix, złącze HDMI (umożliwia podłączenie telefonu do zewnętrznego odbiornika TV czy projektora i zaprezentować zdjęcia lub filmy wideo w HD), moduł GPS z aplikacją Ovi Mapy do darmowej nawigacji samochodowej i pieszej oraz opcję USB on the Go. Technologia Clear Black powoduje, że ekran jest czytelny nawet w słoneczny dzień. E7 Communicator obsługuje Mail For Exchange oraz załączniki office, pdf i zip. Więcej możecie poczytać tutaj. Smartphone od dziś oferujemy, jako pierwszy operator na polskim rynku, przez naszych przedstawicieli i opiekunów biznesowych, a w przyszłym tygodniu pojawi się w e-sklepie i 25 salonach firmowych (także dla klientów indywidualnych).

e7_silver_white_front_l_slide_604x604.png

Scroll to Top