;

Oferta

Ślusarz i hydraulik w pakiecie z prądem (3)

3 października 2019

Ślusarz i hydraulik w pakiecie z prądem
3

Ostatnio kolega bardzo narzekał na brak hydraulików. Okazuje się, że w Warszawie na wizytę specjalisty można czekać nawet kilka tygodni a naprawa w ciągu 24h kosztuje dużo więcej. A w sytuacji, gdy cieknie woda, zaciął się zamek w drzwiach, nie ma prądu czy przestał grzać piec gazowy nie da się przecież czekać. I choć takie awarie domowe nie zdarzają się często, to przecież na 100% stanie się to w najgorszym możliwym momencie. Przykładowo, moim rodzicom piec gazowy dwa razy psuł się w czasie świąt Bożego Narodzenia. Szansa na wizytę serwisanta – 0%.

Prąd + specjaliści

Rozwiązaniem może być niedrogi abonament na usługi specjalistów, choćby jako dodatek do podstawowej oferty, którą każdy musi mieć – jak prąd. Takie rozwiązanie znajdziecie w spółce Orange Energia, gdzie nie tylko podpiszecie umowę na sprzedaż prądu, ale dostaniecie dostęp do usług elektryka, hydraulika, ślusarza, szklarza, dekarza oraz serwisantów urządzeń AGD, RTV, PC, gazowych i grzewczych. Umowa z Orange Energia to przede wszystkim atrakcyjne ceny prądu z gwarancją, że przez cały 2020 rok nie ulegną one zmianie. Spółka nie czekając na to jak mogą się zmienić w Polsce ceny energii elektrycznej w 2020 roku, już dziś oferuje klientom stałą cenę prądu do końca przyszłego roku. Dla wielu osób to ważne, bo oznacza, że nie trzeba będzie martwić się ewentualnymi podwyżkami.

Do wyboru macie dwa pakiety: komfort i wygoda. Pierwszy – komfort – z prądem (0,2951 zł/kWh) i wymienioną wcześniej grupą specjalistów. Poza kwotą za zużyty prąd miesięczna opłata za pakiet to 16,99 zł. W jego cenie dostajecie 5 darmowych napraw w ciągu roku, każda do kwoty 1500 zł. Nie zapłacicie nie tylko za wykonaną usługę, ale też za niezbędne części zamienne. Oczywiście pod warunkiem, że naprawa nie przekroczy tej kwoty. Jeśli tak się stanie, dopłacacie różnicę. Druga opcja to pakiet wygoda, na tej samej zasadzie: prąd (0,3074 zł/kWh) i w gotowości czekają: elektryk, hydraulik i ślusarz. Miesięczna opłata jest tu niższa, wynosi 12,99 zł + oczywiście kwota za zużyty prąd. Przysługują tu 4 bezpłatne naprawy każda do kwoty 700 zł, jednak części zamienne nie są już ujęte w tej cenie.

Naprawa w 24h

Zaproponowana grupa serwisantów, zwłaszcza w opcji komfort, załatwi całkiem duży zakres możliwych awarii: od drzwi zewnętrznych, przez sprzęt AGD, komputery, telewizory i dekodery, urządzenia gazowe, po awarie instalacji elektrycznej, gazowej, grzewczej, wodno-kanalizacyjnej czy uszkodzenie dachu. Usługi obejmują też uszkodzenie drzwi przy włamaniu, naprawę instalacji elektrycznej po uderzeniu pioruna czy przepięciu oraz wybitych szyby w oknach i drzwiach. Jest to możliwe dzięki współpracy Orange Energia z Allianz Polska, która odpowiada za ofertę assistance.

Działa to tak, że gdy zdarzy się awaria dzwonicie na dostępny całą dobę numer infolinii Allianz. W ciągu godziny zwrotnie dostaniecie informację o możliwym terminie wizyty serwisanta. Nie może on być dłuższy niż 24 godziny, wyjątek to awarie sprzętu AGD, PC lub RTV. Tu maksymalnie są to 72 godziny. Dla osób, które mogą wydać nieco ponad 155-200 zł na dostęp do usług specjalistów to realna alternatywa wobec ich samodzielnego szukania. Zwłaszcza, że według danych Allianz Polska średni koszt usługi hydraulika to obecnie 300 zł, a średni koszt naprawy pralki czy lodówki to 170 zł. Jednocześnie ze statystyk ubezpieczyciela wynika, że najczęściej psują się lodówki, pralki, zmywarki i telewizory.

Udostępnij: Ślusarz i hydraulik w pakiecie z prądem
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:17 03-10-2019
  Czemu zaraz hydraulik ;p Tylko męskie zawody :) Ja bym wolał jakąś Panią ;p ;p :) Kochanie wybacz ;p ;p
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kris 01:39 25-01-2020
  Dodajcie że sprzęt nie może być starszy niż 5 lat oraz posiadać już gwarancji.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mrówa 11:04 10-09-2020
  A piec gazowy ?
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Wspólnie przeciw cyberprzemocy, Orange Polska służy dobrymi przykładami (2)

Wojtek Jabczyński

2 października 2019

Wspólnie przeciw cyberprzemocy, Orange Polska służy dobrymi przykładami
2

Wczoraj w Ministerstwie Cyfryzacji, wraz z innymi operatorami, mediami i instytucjami, podpisaliśmy deklarację „Razem przeciw cyberprzemocy wobec dzieci”. Złożone wśród fleszów podpisy są ważne, mam nadzieję pokazują dobre intencje i wiarę, które będą miały przełożenie na konkrety. Temat, jak żaden inny od dawna wymaga wspólnych działań, ponad jakimikolwiek podziałami.

W przyszłości zobaczymy, co przyniesie podpisanie deklaracji. Mam nadzieję, że inni jej sygnatariusze dołączą do awangardy, czyli Orange Polska. Wiem, że mogło to zabrzmieć samochwalczo, ale chwalić się mamy czym i powinniśmy. Od ponad 15 lat Fundacja Orange dba o bezpieczeństwo w sieci oraz edukację cyfrową uczniów, rodziców i nauczycieli. Jesteśmy jedynym operatorem, który posiada taką fundację. Na cele społeczne i edukacyjne wydaliśmy blisko 200 mln zł.

Po czynach nas poznacie czyli kilka realnych działań:

 • Program Bezpiecznie Tu i Tam – to działania na rzecz bezpieczeństwa w internecie oraz przygotowania młodych ludzi do świadomego korzystania z nowych mediów
 • Bezpieczny Starter z  zablokowanymi „z automatu” niepożądanymi dla dzieci treściami oraz aplikacja ochrony rodzicielskiej Chroń Dzieci w Sieci.
 • Od 2015 roku realizujemy ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych MegaMisja. Jest przeznaczony dla nauczycieli oraz dzieci w wieku 6-10 lat i przybliża im wiedzę na temat dziesięciu kluczowych obszarów rozwijających kompetencje medialne, cyfrowe i informacyjne.
 • Od marca 2019 prowadzimy kampanię #jestnaswiecej przeciwko hejtowi w sieci, zwracająca uwagę na ten problem, pokazująca młodym ludziom jak sobie z nim radzić, jak reagować.
 • W listopadzie 2018 Orange Polska podpisał Deklarację uczestników Okrągłego Stołu RPO do walki z patotreściami w internecie. Zainicjowaliśmy i sfinansowaliśmy pierwsze w Polsce badanie zjawiska patotreści. Koordynatorem działań była Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, a partnerem Biuro RPO. Badania i raport Patotreści w internecie” to pierwsza w Polsce próba naukowego zdiagnozowania tego zjawiska, opisania jego specyfiki, skali, potencjalnego wpływu na młodych odbiorców oraz jego ram prawnych.

Mógłbym jeszcze wypisać drugie tyle projektów, jakie robimy w Orange Polska, z których jestem dumny. Wierzę, że biznes to nie tylko zarabianie pieniędzy. To także odpowiedzialność, jaka spoczywa na operatorze dostarczającym wszystkim internet. Nie powinniśmy o tym zapominać. Dlatego zachęcam, żeby wspólna deklarację jak najszybciej przełożyć na realne działania. Wystarczy chcieć, pomyśleć i sięgnąć trochę do kieszeni.

 

Udostępnij: Wspólnie przeciw cyberprzemocy, Orange Polska służy dobrymi przykładami
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:24 02-10-2019
  Super, w jedności siła :) Tak trzymać :) Uważam że sieć 5G też moglibyście budować wspólnymi siłami z innymi operatorami :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 19:47 03-10-2019
   5G wspólnymi siłami? Jaki piękny był by ten świat... Poza tym - 5G to normalny matrix... Mi i każdemu innemu szaremu Kowalskiemu do niczego to niepotrzebne!!! :P
   Odpowiedz

;

Urządzenia

Zadbajmy razem o środowisko. Sprzedaj nam swój stary smartfon i zgarnij bon na zakupy w Orange. (5)

Marta Krajewska

2 października 2019

Zadbajmy razem o środowisko. Sprzedaj nam swój stary smartfon i zgarnij bon na zakupy w Orange.
5

Co zrobić z używanym smartfonem, którego już nie potrzebujecie? Zapytałam o to paru znajomych. Okazuje się, że najczęściej oddają go komuś z rodziny (a obdarowana osoba przekazuje swój telefon kolejnemu krewnemu). Część osób odsprzedaje starszy model w sieci,  a inni po prostu wrzucają go do szuflady z myślą, że „kiedyś się przyda”. Potwierdzają to nasze badania. W każdym domu w  Polsce są średnio dwa nieużywane telefony. Rekordziści, około 3 proc., mają ich aż 21!

Sprzedaj nam swój stary telefon

Biorąc pod uwagę, że telefon zmieniamy co dwa lata, a część z nas nawet co roku, szuflady szybko się zapełnią. Co wtedy? Zamiast gromadzić urządzenia, sprzedajcie je nam. Wystarczy, że przyniesiecie swój używany, sprawny telefon do salonu Orange, gdzie konsultant go wyceni, a w ramach rozliczenia otrzymacie bon. Można go wykorzystać w salonie na zakup nowego smartfona, sprzętu lub akcesoriów. Bon jest ważny przez 60 dni. Jednorazowo można odsprzedać pięć smartfonów.

Szczegóły akcji: Regulamin Promocji „Odkup telefonów”

Telefony możecie przynieść do czterech salonów Orange w Warszawie: przy ul. Marszałkowskiej 126/134 (Sezam), ul. Górczewskiej 124 (Wola Park), ul. Jubilerskiej 1/3 lok. 3 (King Cross Praga) oraz przy Alejach Jerozolimskich 160 (Miasteczko Orange). Wkrótce taka możliwość pojawi się w salonach w kolejnych miastach.

Wcześniej należy usunąć ze smartfona wszystkie dane, blokadę oraz kartę SIM. Co stanie się z waszym używanym smartfonem? Firma partnerska, z którą przeprowadzamy akcję, naprawi ewentualne uszkodzenia, a telefony trafią na rynek wtórny. To najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia środowiska.

Specjalne zniżki za zakup telefonów marki Samsung

Jeśli odsprzedacie nam dowolny  telefon i zdecydujecie się na zakup dowolnego modelu marki Samsung, to w październiku otrzymacie drugi bon na zakup nowego urządzenia tej marki. Wartość bonu jest uzależniona od zakupionego modelu: Galaxy A50 i A70 – 150 zł.  Ten bon może być przeznaczony również na zakup akcesoriów marki Samsung.

Udostępnij: Zadbajmy razem o środowisko. Sprzedaj nam swój stary smartfon i zgarnij bon na zakupy w Orange.
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:22 02-10-2019
  Ciekawe na ile wycenili by moją Lumię 920 :) Obstawiam jakieś 50 zł ;p Jeśli mam być szczery - to wolę taki działający telefon zostawić na "czarną godzinę" w szufladzie :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 19:30 03-10-2019
   Te akcje zawsze były do kitu! Nie chodzi o środowisko, jak w temacie... Gdyby tak było, to powinniście przyjąć w recyklingu KAŻDY aparat z waszym brandem!!! Ja mam na strychu całe muzeum fonów! :D
   Odpowiedz
   • komentarz
    Marta Cieślak-Krajewska 17:11 04-10-2019
    emitelek, stary, niedziałający telefon możesz zostawić w każdym salonie Orange. Zebrany sprzęt przekazujemy do uprawnionego odbiorcy, do dalszego zagospodarowania. Niesprawne telefony możesz też wycenić w serwisie www.orangerecykling.pl, odkupimy je i pokryjemy koszt wysyłki. Środki możemy przekazać organizacjom, które pomagają potrzebującym. Szczegóły na stronie.
    Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 17:53 04-10-2019
     Pani Marto!!! Do salonu??? A na stronie wskazanej, dla moich starych niepotrzebnych nikomu telefonów wyskakuje komunikat "Niestety nie możemy zaproponować żadnej kwoty za to urządzenie"... Więc co??? Jednak kasa, a nie jakaś ekologia!!!
     Odpowiedz
     • komentarz
      Marta Cieślak-Krajewska 10:54 07-10-2019
      nawet jeśli system nie wycenił tych telefonów, nadal możesz się ich bezpiecznie pozbyć. Napisz do mnie mail marta.cieslak at orange.com.
      Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej