Oferta

Smartfonowe okazje na dzień kobiet

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 marca 2013
Smartfonowe okazje na dzień kobiet

Do piątku jeszcze trochę czasu, ale już dziś pod hasłem „W Orange dzień kobiet trwa przez cały tydzień”, startujemy z ciekawą promocją 4 telefonów. Możecie je kupić ze sporymi rabatami do 12 marca włącznie. Dla odmiany, tym razem dajemy odpocząć e-sklepowi i ofertę udostępniliśmy tylko w salonach Orange. Z promocji mogą skorzystać oczywiście wszyscy, nie tylko panie, którzy kupią telefon, przedłużą umowę lub przeniosą numer do Orange. A teraz szczegóły: Nokia Asha 300 w Smart Planie Halo za 29,90 zł kosztuje 1 zł (stara cena 99 zł); HTC Desire C w Smart Planie Multi za 49,90 zł jest za 1 zł (stara cena 389 zł); Windows Phone 8S by HTC w Smart Planie Multi za 69,90 zł również za 1 zł (stara cena 329 zł); Samsung Galaxy SIII Mini w Smart Planie Multi za 89,90 zł jest za 99 zł (stara cena 289 zł) oraz Smart Planie Halo 109,90 zł dostaniecie za 49 zł (stara cena 249 zł). Wszystkie umowy na 24 miesiące. Kto zdecydowany, zapraszam do salonów.

0862463e476654c8a5646c7f06805bceba6 56340477d0d0481bccf18c403b2ed9efe3c


Rozrywka

Władza – 10 podwójnych zaproszeń do wygrania

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
06 marca 2013
Władza – 10 podwójnych zaproszeń do wygrania

Skoro dzisiaj środa, to warto wybrać się do kina;) a ja mam dla Was filmowy konkurs. Do grona zaprzyjaźnionych z nami dystrybutorów filmowych dołączył Monolith Films i dzięki tej właśnie współpracy mam dla Was 10 podwójnych zaproszeń do warszawskiego Multikino Ursynów na przedpremierowy pokaz filmu „Broken City”. Pokaz odbędzie się w najbliższy wtorek (12.03) o godz. 20.

„Władza”, bo tak brzmi tytuł w polskiej wersji, to potężna dawka adreanaliny. Ten  sensacyjny obraz polecam widzom o mocnych nerwach. Bohaterem filmu jest były policjant Billy Taggart. Jego przeciwnikiem jest burmistrz Nicolas Hostetler, który wrobił swego czasu Taggarta, gdy ten był bliski odkrycia tzw. „niewygodnej” prawdy. Jest korupcja, zbrodnia, porwanie, romans wplątany w opowieść i trio gwiazd z Hollywood: Mark Wahlberg, Russell Crowe i Catherine Zeta -Jones.

Jeśli udało mi się was zainteresować, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania aby wygrać podwójne zaproszenie:

- kiedy film miał premierę w Stanach?

- w jakich trzech innych filmach zagrał (jeden z moich ulubionych aktorów ;) - Russel Crowe.

Zasady są proste - podwójne zaproszenia powędrują do pierwszych 10 osób, które najszybciej udziela odpowiedzi (oczywiście w komentarzach). Na odpowiedzi czekam do piątku do godz. 9.


Rozrywka

Polskie Oscary dla naszych koprodukcji – wygraj bilety do Multikino

Marek Wajda Marek Wajda
05 marca 2013
Polskie Oscary dla naszych koprodukcji – wygraj bilety do Multikino

Drogówka i Obława, czyli filmy których koproducentem jesteśmy zdecydowanie zdominowały Galę Polskich Nagród Filmowych Orły 2013, potocznie nazywanych polskimi Oscarami.

Najwięcej statuetek zdobył film „Obława” w reżyserii Marcina Krzyształowicza. Zdobył nagrodę główną za najlepszy film oraz za zdjęcia, kostiumy i dźwięk. „Drogówka” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego została nagrodzona za scenariusz oraz rolę drugoplanowaną Arkadiusza Jakubika.

Warto wspomnieć, że nagrodę za najlepszą główną rolę męską otrzymał Maciej Stuhr ("Pokłosie"), który miał bardzo ważne rolę w obu naszych nagrodzonych koprodukcjach.

Przyznam szczerze, że w tym roku jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale mimo wszystko jestem zaskoczony werdyktem. Obydwa filmy oglądałem dwa razy w kinie, najpierw na pokazach prasowych, a później namówiłem znajomych i poszedłem zobaczyć jeszcze raz. Dlaczego? Bo to filmy jakich dawno nie było w polskii8m kinie, niejednoznaczne, z ciekawymi dialogami, z nieliniową fabułą.

Obława to film przejmujący, pokazujący, że zło siedzi w każdym z nas, a jednocześnie gdy zrozumie się motywy „złych” postaci inaczej patrzymy na ich postępki. W końcu to zrozumiałe, że dla ratowania najbliższych jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Bardzo ciekawa konwencja nieliniowej fabuły, gdy dopiero po połączeniu kilku historii przedstawianych przez różnych bohaterów wyłania się cały tragiczny obraz.

Drogówka to moim zdaniem najlepszy polski film, nie tylko tego roku. Ciężko go sklasyfikować, trochę komedia, trochę dramat obyczajowy no i polityczno-kryminalny thriller ukazujący sieć układów i zależności, które tworzone są także przez „stróżów” prawa. Tu także reżyser posłużył się nietypowym zabiegiem – oglądamy mnóstwo scen nakręconych telefonami komórkowymi.

Z tej okazji mam dla Was 5 podwójnych voucherów do sieci Multikino. W komentarzu napiszcie, który z filmów: Drogówka czy Obława bardziej Wam się podoba i uzasadnijcie dlaczego. Nagrodzę autorów najbardziej przekonujących mnie wpisów (czekam do piątku ;)

Scroll to Top