Oferta

Smartfony Samsunga taniej przy przedłużaniu umowy

Beata Giska Beata Giska
07 września 2023
Smartfony Samsunga taniej przy przedłużaniu umowy

Niedawno rozpoczęliśmy promocję dla naszych stałych klientów. Osoby, które przedłużają umowę mogą liczyć na tańsze telefony.

Doceniamy, że jesteście z nami. Dziękując Wam za wspólne lata przy przedłużeniu umowa czeka prezent. Decydując się na kolejny abonament w Orange i zostając z Planami M, L, Love Standard, Love Extra lub przechodząc na wyższą opcję, możecie kupić okazyjnie dwa modele Samsunga. Galaxy A14 64 GB będzie dla Was tańszy o 144 zł, natomiast Galaxy A23 5G 64 GB o 168 zł.

Akcja jest czasowa. Szczegóły poznacie w salonach, na naszej stronie i infolinii.


Oferta

Ostatni taniec z darmowymi gigabajtami za gole

Kasia Barys Kasia Barys
07 września 2023
Ostatni taniec z darmowymi gigabajtami za gole

Coś się zaczyna, coś się kończy. Najbliższe dwa mecze polskich piłkarzy będą ostatnimi, którym będzie towarzyszyć akcja „Giga za gole”. Pracujemy już nad nową promocją z darmowymi gigabajtami. Bądźcie czujni.

Od kilku lat zbliżające się mecze oznaczały, że zgarniecie darmowe gigabajty. Ile? To zależało od liczby strzelonych goli przez naszych reprezentantów. W ten sposób nagradzaliśmy Wasze kibicowanie i radość, a czasami pocieszaliśmy po porażce. Dziś nasi piłkarze grają z Wyspami Owczymi, a w niedzielę z Albanią. To będą ostatnie dwa mecze, po których znajdziecie hasło dające GB.

Przez cały czas trwania promocji „Giga za gole” rozdaliśmy ich setki tysięcy. Mecz, meczowi nierówny, ale po każdym chętnie korzystaliście z bonusa. My cieszyliśmy się razem z Wami. Niechcący trafiliśmy nawet na Make Life Harder. Oj tak lubimy ten profil i dziękujemy za promocję, to był jeden z rekordów rozdanych gigabajtów.

Tyle wspomnień, ale co dalej. Mamy kilka pomysłów jak kontynuować promocję z darmowymi GB. Fanów pakietów GB zachęcamy do korzystania np. z akcji „Środy z Mój Orange”, w której często pojawiają się GB do wzięcia. Obserwujcie też nasze profile w mediach społecznościowych.

Komentarze


Oferta

Promocja na telefony, hulajnogi i drony

Beata Giska Beata Giska
07 września 2023
Promocja na telefony, hulajnogi i drony

Od dziś mamy dla Was kolejne wyprzedaże. Obniżamy ceny wybranych smartfonów oraz elektroniki. Zaoszczędzicie nawet 1800 zł.

Co jeszcze może przydać się w nowym roku szkolnym? Hulajnoga, by dojechać na lekcje? Drony by dać sobie ciekawą rozrywkę po zajęciach? A może telefony z dostępem do internetu, by poszerzać wiedzę i być w kontakcie z bliskimi? Takie urządzenia zdobędzie najkorzystniej decydując się na abonament w Orange.

Teraz smartfon OPPO Reno7 5G będziecie mieć za 1470 zł mniej przy zakupie Planu S. Ostatnie sztuki drona DJI Combo dostanie się aż 1800 zł taniej z wybranymi ofertami. Inny dron DJI Mini 3 Pro RC przeceniliśmy o 1296 zł z Planem S. Hulajnogi Xiaomi Scooter 3 są o 336 zł tańsze z wybranymi ofertami, a hulajnogi elektryczne RedBull 8.5 zjechały z ceny o ponad 160 zł.

Udanych zakupów.

Scroll to Top