;

Oferta

Smartfony Xiaomi taniej nawet o 1000 zł (2)

Beata Giska

11 czerwca 2023

Smartfony Xiaomi taniej nawet o 1000 zł
2

W ramach naszej niedzielnej tradycji – specjalnej jednodniowej okazji cenowej – tym razem sprzedajemy taniej popularne telefony Xiaomi.

Oferta dotyczy opcji bez abonamentu, gdzie obniżyliśmy ceny wybranych modeli Xiaomi nawet o 1000 zł.  Tak duża przecena dotyczy Xiaomi 12 5G 8/128 GB. Proponujemy również Xiaomi 12 Lite 5G 8/128 GB – przeceniony o 300 zł. Warto się pospieszyć. Liczba telefonów objętych promocją jest ograniczona – kto pierwszy ten lepszy.

Więcej o niedzielnej okazji przeczytacie tutaj. A skoro już kupujecie smartfon w opcji sim free, może warto pomyśleć o przejściu na kartę i znalezieniu interesującej oferty? Zajrzyjcie do zakładki orange/na-kartę.

Udostępnij: Smartfony Xiaomi taniej nawet o 1000 zł
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Artur 12:59 11-06-2023
  Czemu smartfon: Xiaomi 12 5G 8/128GB jest reklamowany na stronie głównej Orange ze zniżką jako nowy, tymczasem w sklepie jest zaznaczony z Outletu?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:36 14-06-2023
  Wiele razy rozważałem zakup smartfonu z logo Xioami, ale jakoś nie przemawia do mnie ich soft. Gdyby poszli śladem Motoroli to.......
  Odpowiedz

;

Zielony Operator

Sto tekstów o „zielonych” sprawach (7)

Hania Jaworska-Orthwein

9 czerwca 2023

Sto tekstów o „zielonych” sprawach
7

Czy wpływ Orange na środowisko i chęć bycia bardziej „zieloną” firmą wzbudzi Wasze zainteresowanie? Czy nie zabraknie ciekawych tematów? Wreszcie, czy dam radę o skomplikowanych rzeczach pisać prostym językiem? Trzy razy TAK! To 100 artykuł z mojej serii „eko-piątki”. Dziękuję, że je czytacie i komentujecie. 

Prawie 3 lata, temu z lekką tremą, zaczęłam pisać na blogu o działaniach Orange na rzecz ochrony środowiska. Koledzy i koleżanki mocno zachęcali. Blogowy „Ojciec Redaktor” – Wojtek Jabczyński przekonywał, że warto temat przybliżać na blogu. Skorzystałam. Dzielenie się z Wami informacją i wiedzą stało się dla mnie jednym z ulubionych, cotygodniowych rytuałów. W eko-piątki pokazujemy przede wszystkim, jak nam idzie realizacja celów klimatycznych. Cykl ma być też źródłem rzetelnej, sprawdzonej wiedzy oraz rozmowy z czytelnikami i czytelniczkami, dlatego cieszy każdy komentarz.

Zmieniamy się na lepsze

Najczęściej piszę dla Was o naszych sposobach redukowania emisji gazów cieplarnianych oraz optymalizacji zużycia energii, bo to najistotniejsze kwestie. Celem Orange Polska było 65% emisji mniej oraz 60% energii odnawialnej w 2025 roku i dziś już wiemy, że ten cel nie tylko osiągniemy, ale nawet przekroczymy jeszcze w tym roku. Zrobiliśmy to, dzięki długoterminowym umowom podpisanym bezpośrednio z wytwórcami energii odnawialnej. To duży sukces, na który składa się praca wielu zespołów w firmie, którą koordynuje nasz oficer klimatyczny.

Na blogu sporo uwagi poświęcam na działania, które mają znaczenie dla środowiska i opierają się o ekonomię cyrkularną. Szczególnie bliski jest mi program Re, dzięki któremu zachęcamy naszych klientów do wspólnych działań w celu wydłużania cyklu życia urządzeń. Cieszą widoczne już efekty – przychodzicie do nas coraz liczniej, aby odsprzedać lub zostawić do recyklingu w salonach niepotrzebne Wam już telefony.

Współpraca i edukacja

Produkcja i zużycie energii przez urządzenia potrzebne do korzystania z naszej sieci to istotne źródła w tzw. łańcuchu wartości (zakres 3 emisji). Dlatego blisko współpracujemy z partnerami mierzącymi i minimalizującymi swój wpływ na środowisko. Promujemy też produkty o niższym śladzie węglowym tj. odnowione telefony, akcesoria oraz inicjatywy pro-środowiskowe – Eco-Rating czy też energooszczędne i  zmniejszające indywidualny ślad węglowy nawyki. To wszystko przekłada się na redukcje emisji, mniejsze zużycie zasobów i lepszą efektywność. O  tym wszystkim również piszę na blogu.

Działania Orange dotyczące redukcji emisji staram się uzupełniać rzetelną komunikacją i edukacją. Wspomnę tylko o naszych współpracach, dzięki którym oferujemy dostęp do rzetelnej, bieżącej wiedzy o zmianach klimatu i narzędziu do liczenia śladu węglowego.

Ale tak najbardziej to lubię pisać o inicjatywach, które są uzupełnieniem naszego podejścia #OrangeGoesGreen. Dają naprawdę sporo satysfakcji. Mam na myśli: dbanie o naszych mniejszych przyjaciół – pszczoły, nietoperze i bociany, tworzenie zielonych miejsc, dawanie drugiego życia budynkom, sadzenie lasów czy elektryfikacja floty samochodowej, dzięki czemu redukujemy emisje z transportu. Z wielką radością piszę też o docenianiu naszych starań i otrzymywanych nagrodach.

Co dalej w planach

Dzięki szybszej realizacji głównego celu klimatycznego teraz będziemy skupiać się na działaniach redukujących emisje dwutlenku węgla w całym łańcuchu wartości (dostawcy, klienci, pracownicy). To duże wyzwanie, ale znamy nasze priorytety i mamy plan, który doprowadzi nas to tego celu klimatycznego na 2030 rok. Chcemy też mieć emisje niższe o 45% dla wszystkich zakresów w porównaniu do roku 2020. O postępach oczywiście będę o informować na blogu.

Na koniec jeszcze raz dziękuję, że czytacie moje teksty i je komentujecie. Dziś chwilę poświętuję mój 100 artykuł, ale już w kolejny piątek podsumuję Zielony Tydzień z Orange Polska, który właśnie trwa w najlepsze.

Udostępnij: Sto tekstów o „zielonych” sprawach
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Jacek 10:58 09-06-2023
  Brawo Hania!👏💪🙏 To teraz na 1000!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Hania 12:56 09-06-2023
   Dziękuję !!! Do 1000 to trochę się zejdzie, ale wyzwanie przyjęte 😄
   Odpowiedz
 • komentarz
  Daniel 19:58 09-06-2023
  Dlaczego w Orange Flex aplikacji zniknęła zakładka wykorzystania danych? Fajna opcja to była ale już nie można znaleźć. Czy będzie przywrócona? Można było sprawdzić jak wykorzystujemy dane z a teraz nie proszę o odpowiedź kogoś z Orange pozdrawiam 🙂
  Odpowiedz
  • komentarz
   Użytkowniczka Flexa 14:52 21-06-2023
   A ja widzę pasek danych, które mi zostały - na stronie głównej w apce. Po co osobna zakładka do tego? :D
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:32 14-06-2023
  Gratulacje. Ja mam nadzieję że niebawem w ofertach operatorów będą pojawiać się i będą premiowane smartfony z wymienną baterią. To czekamy i liczymy na kolejne 100 wpisów.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Hania 23:02 15-06-2023
   Dziękuję ! Niezmiennie polecam odnowione telefony - mamy ich w ofercie coraz więcej. Tych z wymienną baterią mniej zdecydowanie obecnie np. Samsung Galaxy Xcover 5 EE
   Odpowiedz
 • komentarz
  Użytkowniczka Flexa 14:55 21-06-2023
  A ja widzę pasek danych, które mi zostały - na stronie głównej w apce. Po co osobna zakładka do tego?
  Odpowiedz

;

Oferta

Prezent na kartę – 20 GB (13)

Beata Giska

7 czerwca 2023

Prezent na kartę – 20 GB
13

Ruszamy z kolejną promocją w Orange na kartę. Mamy dla Was w prezencie pakiet 20 GB na 20 dni.

Odbierzecie go w aplikacji Mój Orange lub logując się na swoje konto internetowe Orange – wchodząc do zakładki Pakiety i Usługi. Bonus jest bezpłatny, nie ma SMS-ów aktywujących, a każdy może skorzystać z niego tylko raz. Akcja Prezent na kartę trwa do 30 czerwca br. Regulamin dostępny jest tutaj.

Korzystajcie z dodatkowego internetu a tym, którzy rozważają przejście do Orange na kartę podpowiadam, że więcej informacji o ofercie znajdziecie na naszej stronie.

W najbliższych dniach mogą się pojawić się również promocje dla klientów abonamentowych, a także na elektronikę i urządzenia dostępne w ofercie sim free. Sprawdzajcie na bieżąco orange.pl.

Udostępnij: Prezent na kartę – 20 GB
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Łukasz 14:13 07-06-2023
  Fajny prezent aktywowane - Dziekujemy :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 14:15 07-06-2023
  Fajny prezent - aktywowane - dziekujemy
  Odpowiedz
 • komentarz
  Beata Giska 14:23 07-06-2023
  Uprzedzając liczne, powtarzające się komentarze pod wpisami z promocjami, ofertami – drodzy Czytelnicy, jeżeli dajemy promocję na kartę tzn. jest ona dedykowana klientom na kartę, jeżeli jest coś w opcji na abonament, to mogą skorzystać z tego wyłącznie użytkownicy abonamentowi (więc nie działa ona klientom pre paid). I jeżeli w danym momencie jest promocja na kartę – nie piszcie proszę, że inni użytkownicy są pokrzywdzeni 😉 Sprawdzajcie naszą stronę, bo niebawem pojawiają się następne promocje. Startujemy co i raz z nowymi obniżkami, bonusami, zarówno dla jednych, jak i drugich, bo dbamy o każdego. Nie zawsze wszystkie promocje startują w jednym czasie. Polecam śledzić bloga, gdzie co i raz serwujemy Wam ciekawe okazje i raz otrzymują je jedni użytkownicy, raz inni. Zależy nam na różnorodności, na możliwości wyboru najlepszej promocji (co dla jednych jest atrakcyjne, przydatne dla innych nie zawsze musi być i na odwrót - nie jest to powód do krytyki). Pamiętajcie też, o zasadach, którymi się kierujemy – szanujemy siebie nawzajem, bądźmy wyrozumiali, nie wyśmiewamy w komentarzach. I cieszymy się z Waszych interakcji i aktywności, ale zanim padną liczne, takie same pytania - czy mnie ta promocja dotyczy - polecamy wczytać się w tekst i regulamin, tam zwykle jest ukrytych wiele odpowiedzi ;) Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego długiego weekendu :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 16:45 08-06-2023
   Właśnie dlatego, że wczytujemy się w regulaminy, które później cichaczem podmieniacie, aktywujemy sobie co poniektóre promocje nie działające u wszystkich ;)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Darek 15:01 07-06-2023
  Orange THX :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maniol 18:43 07-06-2023
  Czy łączy się z innymi promocjami?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:16 07-06-2023
  Super 💪💪💪
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karciarz 07:45 08-06-2023
  Według mnie to orange ma w chwili obecnej najlepsza ofertę na kartę, pakiety bez limitu od 31 zł na 31 dni do pakietu rocznego za 365 zł. Ma wiele różnych możliwości obniżenia pakietów, mnóstwo darmowych gb itp. Sądzę że po ostatnich zmianach u konkurencji (t-mobile i Play) najkorzystniejsza ofertę ma orange
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 15:37 09-06-2023
   To prawda oferta prepaid w Orange przebija wszystkie oferty na rynku tym bardziej że jest dużo GB internetu.Moglibyście jeszcze jakieś promocje dawać i może właczyć dodatkowe opcje takie jak oczekiwanie na połaczenie zawieszenie połaczenia blokowanie połaczeń tego chyba brakuje...
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 11:47 09-06-2023
  Nie długo bedą wakacje - ciekawe co w tym roku dacie aż sie nie mogę doczekać :) Kiedyś kilka lat wstecz była taka oferta promocja podwójne doładowanie doładowałeś 50zł dostałeś 50 zł gratis moglibyście cos podobnego wprowadzić ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 11:49 09-06-2023
  Kiedyś była taka opcja że mozna było sprawdzić ile jestem w danej sieci Orange ile lat itp niestety ta komenda starsza juz nie działa czy jest szansa aby mozna byłoby to sprawdzić :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof 12:55 13-06-2023
  Wszystko fajnie tylko brak informacji, czy wpierw schodzą GB z Bonusu Internetowego za doładowania czy z tego prezentu, a to dość istotne. Ostatnio dawaliście w prezencie usługę bez limitu też z GB i w tym przypadku niestety nic mi po tej promocji było, bo wpierw schodzą i tak GB z bonusu za doładowania, słabo.
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 20:49 14-06-2023
   Ten PREZENT wskakuje do tej samej puli GB (sumuje się), więc problemu tutaj nie ma ;)
   Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej