Rozrywka

SNOOP DOGG AKA SNOOP LION kolejnym wykonawcą Orange Warsaw Festival 2014

Kasia Barys Kasia Barys
22 stycznia 2014
SNOOP DOGG AKA SNOOP LION kolejnym wykonawcą Orange Warsaw Festival 2014

Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać. Znają go nie tylko fani hip - hopu. Snoop Dogg Aka Snoop Lion zagra w piatek, 13 czerwca. Swoim występem otworzy listę wykonawców drugiej sceny festiwalowej – Warsaw Stage. Scena działać będzie równolegle do tej rockowej, na której zagra m.in. Kings of Leon czy Kasabian.

Piotr Metz, rzecznik Festivalu: „ To najbarwniejsza i jedna z najbardziej kreatywnych i niepokornych postaci współczesnego hip-hopu. Podopieczny Dr. Dre - jednego z najważniejszych mentorów tej muzyki. Sprzedał na całym świecie ponad 30 milionów płyt, więcej niż niejedna supergwiazda rocka czy muzyki pop. Aktor, konferansjer, działacz polityczny. Wciąż na bakier z prawem, fan marihuany z prawnym pozwoleniem na jej używanie ostatnio jako Snoop Lion przeszedł na rastafarianizm uważając się za nowe wcielenie Boba Marleya. Do Polski przywiezie m.in. nagrania z ostatniego, jak twierdzi, albumu hiphopowego  w karierze.”

Przypominam, że Orange Polska przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę 15 proc. rabatu na zakup biletów festiwalowych.


Odpowiedzialny biznes

Seniorzy w globalnej sieci

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
21 stycznia 2014
Seniorzy w globalnej sieci

Od lat 80-tych liczba osób powyżej 60 roku życia podwoiła się. W 2050 r. na świecie będzie prawdopodobnie tyle samo ludzi starszych, co młodych. Seniorzy stają się jedną z najbardziej rokujących grup docelowych przy planowaniu strategii marketingowych. Ich aktywność w sieci rośnie systematycznie. Już obecnie stanowią ok. 4% wszystkich użytkowników Internetu. Upada stereotyp, że  przesiadują głównie przed telewizorem na kanapie. W istocie coraz śmielej korzystają z Internetu doceniając płynące z niego korzyści. W Internecie szukają informacji, dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami w różnych serwisach społecznościowych, robią zakupy.

Czy wobec tego zgodzicie się więc ze mną, że „seniorzy 2.0” to przyszłość?

0d4e6c9f949983a2d4a5fa485892a67ffb2

Mając na uwadze dzisiejsze i jutrzejsze święto - Dzień Babci i Dzień Dziadka - Orange Polska przygotował wyjątkową ofertę dla seniorów Jeśli nie macie jeszcze prezentu , polecam Wam praktyczną ofertę  z telefonem, bez żadnych rachunków i faktur. Dla tych, których przekonuje takie rozwiązanie, polecam Zetafon. W świątecznej ofercie możecie kupić  zestaw: starter Orange za 5 zł plus dwa telefony Nokia C2-05. Całość  za 1 zł ze zobowiązaniem systematycznych doładowań. Jeden telefon możecie podarować babci a drugi dziadkowi. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

6322772a22b13d935f32aa9218e17974cfc


Bezpieczeństwo

Orange Ekspert – Gdzie Jest Dziecko

r Grunwald r Grunwald
21 stycznia 2014
Orange Ekspert – Gdzie Jest Dziecko

"Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni..."   My możemy być niegrzeczni, a nasze dzieci? :)

Niebawem ferie, dzieci zyskają dużo wolnego czasu, a rodzice będą się martwić o ich bezpieczeństwo.  Dobrym rozwiązaniem może być lokalizator "Gdzie Jest Dziecko". Marta przypomni nam jak go używać:

Korzystaliście?

Scroll to Top