Poruszające i pełne ciepła produkcje, fantastyczne hity oraz mnóstwo filmów akcji znajdziecie w grudniu, w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange. Nie przegapcie m.in. takich tytułów, jak: „Tron: Ares”, „Wielki marsz”, „Downton Abbey. Wielki finał” czy „Super Charlie”. A dla tych, którzy chcą w pełni poczuć świąteczną atmosferę mamy dwie części kultowej komedii o Kevinie McCallisterze.
Już od 2 grudnia obejrzyjcie pełną akcji, dobrej muzyki i genialnych efektów specjalnych produkcję pt.: „Tron: Ares”. To trzecia część fantastycznej serii, którą zapoczątkował film „Tron” z 1982 roku.
Tym razem zobaczycie, jak program Ares zostaje wysłany z cyfrowego świata do naszej rzeczywistości, aby wypełnić niebezpieczną misję. Tylko czy ludzkość jest gotowa na kontakt z tak zaawansowaną sztuczną inteligencją? W filmie wystąpili Jared Leto, Jeff Bridges, Greta Lee oraz Gillian Anderson.
2 grudnia w Orange VOD znajdziecie także „Wielki marsz”, ekranizację powieści mistrza horrorów Stephena Kinga (książka została wydana pod pseudonimem pisarza - Richard Bachman). To osadzona w niedalekiej przyszłości, przerażająca i skłaniająca do refleksji opowieść o niezwykle brutalnym konkursie, w którym pięćdziesięciu młodych mężczyzn musi, bez chwili odpoczynku, maszerować w określonym przez organizatorów, szybkim tempie. Ten, kto zostanie w tyle - ginie, a morderczy wyścig kończy się dopiero wtedy, kiedy zostanie tylko jeden uczestnik…
Dla najmłodszych
19 grudnia polecamy pełną humoru i szalonych przygód animację pt.: „Super Charlie”. To historia o dwóch braciach, którzy muszą ocalić rodzinne miasto przed zakusami przebiegłych przestępców. Sęk w tym, że jeden z naszych bohaterów ma 10 lat, a drugi - co prawda - posiada supermoce, ale nosi jeszcze… pieluchy. Czy ten nietypowy duet jest w stanie powstrzymać zło?
Także 19 grudnia w naszej ofercie znajdziecie uroczy film dla całej rodziny pt.: „Lilly i kangurek”. Kiedy 11-letnia miłośniczka przyrody z Australii oraz prezenter pogody, który przechodzi bardzo ciężki okres w swoim życiu, znajdują osieroconego kangurka, nie wahają się ani chwili, żeby mu pomóc. Wkrótce ta sympatyczna dwójka zaczyna wielką misję - chcą uratować jak najwięcej futrzastych maluchów.
Jeszcze więcej hitów
A jeśli macie ochotę na współczesny western z odrobiną satyry, to koniecznie od 4 grudnia obejrzyjcie produkcję pt.: „Eddington”. W filmie zagrały takie gwiazdy, jak Joaquin Phoenix, Pedro Pascal, Emma Stone czy Austin Butler. To zaskakująca historia o wielkim konflikcie w małym miasteczku, w USA podczas pandemii w 2020 roku. Początkowo niegroźny spór szeryfa z burmistrzem przeradza się w ogromną awanturę, która zaczyna wpływać na całą, lokalną społeczność. Czy ktoś będzie w stanie zatrzymać ten chaos?
A już 11 grudnia zapraszamy na „Downton Abbey. Wielki finał”. To trzeci, pełnometrażowy film o rodzinie Crawley'ów i ich nieustraszonej służbie, znanych z uwielbianego przez widzów na całym świecie serialu „Downton Abbey”. Tym razem przeniesiecie się do lat 30. XX wieku i zobaczycie, jak nasi bohaterowie poradzą sobie z wielkim skandalem, wywołanym przez Lady Mary, a także z potężnym kryzysem finansowym oraz widmem utraty pozycji w arystokratycznym świecie. Czy tym razem Downton Abbey przetrwa te zawirowania?
Z kolei 16 grudnia polecamy dramat pt.: „Wielka Odważna Piękna Podróż”, w którym świetnie zagrali Margot Robbie oraz Colin Farrell. To opowieść o dwójce nieznajomych, którzy dzięki zaskakującemu zbiegowi okoliczności, wyruszają wspólnie na pełną przygód oraz rozmachu wyprawę w przeszłość i mają szansę na przeżycie jeszcze raz najważniejszych chwil ze swojego życia. Czy bardzo zmienią przyszłość?
30 grudnia zobaczcie dramat sportowy pt.: „Smashing Machine”. W filmie główną rolę zagrał Dwayne Johnson, a partneruje mu Emily Blunt. To historia o mistrzu mieszanych sztuk walki, który marzy o zdobyciu najważniejszego trofeum w swojej karierze. Jednak, żeby zakwalifikować się do prestiżowego turnieju, musi odbyć morderczy trening. Tylko czy w krótkim czasie zdoła pokonać uzależnienie od leków, uratować swoje rozpadające się małżeństwo i wypracować życiową formę?
Święta z Kevinem
Jeśli nie wyobrażacie sobie Świąt bez filmowych przygód Kevina McCallistera, to podpowiadamy, że w Orange VOD znajdziecie już dwie części tej kultowej komedii! W pierwszej, zatytułowanej „Kevin sam w domu” zobaczycie, jak 8-letni chłopiec staje się „panem na włościach", gdy jego rodzina w ferworze pakowania zapomina go zabrać na ferie świąteczne. Wkrótce Kevin musi ochronić dom przed włamywaczami, używając całej swej dziecięcej wiedzy z zakresu robienia psikusów i montowania pułapek. W drugiej części hitu, pt.: „Kevin sam w Nowym Jorku” poznacie dalsze losy bohatera, który tym razem także zostaje sam w Święta, ale w Nowym Jorku. Kolejny raz również musi zmierzyć się z poznanymi już wcześniej bandytami.

Beata Giska
Bartosz Graczyk




Komentarze