Inne

Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 kwietnia 2023
Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Drodzy czytelnicy, w imieniu całej redakcji bloga Orange Polska, życzę Wam wspaniałych i spokojnych Świąt. Spędzajcie ten czas jak lubicie. Pamiętajcie o bliskich i bądźcie radośni. Najlepszego.

Wracamy do Was we wtorek.


Oferta

Sony Xperia 10 IV 5G taniej nawet o 360 zł

Beata Giska Beata Giska
07 kwietnia 2023
Sony Xperia 10 IV 5G taniej nawet o 360 zł

Obniżyliśmy cenę popularnego modelu Sony Xperia. Zobaczcie jak możecie skorzystać z okazyjnych ofert.

Nowi klienci, dołączający do Orange i decydujący się na telefon Sony Xperia 10 IV 5G 6/128GB, w ramach powitalnego prezentu, mogą liczyć na zniżkę 360 zł. Taka cena jest przy zakupie telefonu z ofertą Orange Love Mini.

Przy zakupie pozostałych usług oraz pakietów, klienci nowi i obecni mogą liczyć na obniżkę o 264 zł. To jest również atrakcyjna cena. Parametry techniczne i wyróżniki tego modelu m.in. potrójny aparat, wyświetlacz OLED i nowoczesne technologie audio, znajdziecie tutaj.

Warto przeczytać też o szczegółach pakietów Orange Love i wybrać dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Tym bardziej, że w tych usługach znajdziecie teraz wiosenne promocje. A nowi użytkownicy Orange mogą liczyć nawet na pół roku abonamentu za darmo.


Rozrywka

Poznaliśmy kolejnych artystów Open’era

Kasia Barys Kasia Barys
07 kwietnia 2023
Poznaliśmy kolejnych artystów Open’era

Do line-upu Open'er Festival powered by Orange dołączają: PinkPantheress - muzyczne objawienie ostatnich 2 lat z UK, Kaleo - przedstawiciel islandzkiego rocka, Ezra Collective - fenomenalny zespół mieszający jazz, hip-hop i afrobeat, ZULU - amerykańscy przedstawiciele hardcore’u a także Deki Alem - bezkompromisowy szwedzki duet mieszający drum & bass, dance, grunge i rap oraz Ash Olsen - norweska raperka ze świetną sceniczną energią.

PinkPantheress

Bazując na nostalgii za brzmieniami lat '90, Victoria Walker, czyli PinkPantheress, zaczynała od tworzenia muzyki w swojej sypialni. Jej twórczość, oparta w dużej mierze na elementach drum'n'bassu i garage, wpisująca się niejednokrotnie w osobliwy nurt hyperpopu, szybko stała się soundtrackiem milionów internetowych filmików. Już w 2021 roku, kiedy ukazał się jej debiutancki mixtape "To Hell With It", prognozowano jej ogromny sukces. W ubiegłym roku trafiła na szczyt BBC Sound of 2022, a brytyjski VOGUE określał ją już mianem "global icon". Dziś PinkPantheress może poszczycić się jednym z największych międzynarodowych przebojów ostatnich miesięcy, czyli "Boy's a Liar Pt.2". Widzimy się 1 lipca na Tent Stage, na jej pierwszym koncercie w Polsce.

Kaleo

Od czasu wydania przełomowego albumu "A/B" (2016), islandzka formacja Kaleo zjeździła ze swoją muzyką niemal cały świat, grając szereg wyprzedanych koncertów, odwiedzając największe światowe festiwale, jak i wspierając legendy pokroju The Rolling Stones. Nic dziwnego, że szybko zaczęto ich nazywać światowym fenomenem. Do dziś w samym Spotify zanotowali ponad 1,5 miliarda streamów, napędzanych przez takie utwory jak "No Good", "All The Pretty Girls", a przede wszystkim "Way Down We Go" - wielki przebój, użyty w niezliczonych produkcjach telewizyjnych. W 2021 roku ukazał się ich trzeci album "Surface Sounds", a już 1 lipca przyjadą na Open’era. Do zobaczenia na Tent Stage.

Ezra Collective

Po wydaniu ich debiutanckiego albumu “You Can’t Steal My Joy” w 2019 roku Ezra Collective byli rozpędzoną jazzową maszyną, zbudowaną latami ciężkiej pracy nad ogromnym talentem. Jak przyznaje Femi Koleoso, perkusista i lider zespołu, nastanie pandemii było dla nich jak “wciśnięcie wielkiego przycisku pauzy”. W ubiegłym roku otrzymaliśmy ich drugi album “Where I’m Meant To Be”, który wypłynął z potrzeby celebracji życia i podkreślenia kolektywnego charakteru zespołu. Ten ostatni element przyjął na płycie postać muzycznych “rozmów” pomiędzy poszczególnymi instrumentami – naturalnego efektu ich wieloletniego doświadczenia w scenicznej improwizacji. Na wydawnictwie nie zabrakło także świetnych gości, jak Sampa The Great, Kojey Radical, Emeli Sandé czy Nao. Ezra Collective na Alter Stage 29 czerwca

ZULU

Dla wielu są przedstawicielami hardcore'u, jednak muzyka ZULU to coś zdecydowanie więcej. Ich EP-ki z 2019 i 2020 roku napakowane są emocjonalnymi tekstami, często ocierającymi się o poezję, które podejmują tematykę systemowej przemocy wobez mniejszości etnicznych w USA. Brudne riffy, mocny przekaz. Wydany w marcu album "A New Tomorrow" jest jednym z najlepiej ocenianych wydawnictw ostatnich miesięcy. ZULU 28 czerwca na Alter Stage.

Deki Alem

Deki Alem to czysta, bezkompromisowa energia, która tworzy nowe ścieżki współczesnej muzyki. Szwedzki duet łączy takie gatunki jak drum & bass, dance, grunge oraz rap we własny zupełnie naturalny sposób, a ważnym elementem ich twórczości i wizerunku jest nietoksyczna męskość.  Nie przegapcie ich koncertu – 28 czerwca, Alter Stage w ramach ESNS Exchange.

Ash Olsen

Już w 2020 roku, kiedy światło dzienne ujrzał jej debiutancki singiel "KITKAT", Ash Olsen zwróciła na siebie bardzo dużą uwagę - zarówno w Skandynawii, jak i w skali międzynarodowej. Po serii świetnie przyjętych singli, w marcu ukazał się najnowszy kawałek norweskiej raperki, zatytułowany "Low". A już niedługo zobaczycie ją w Gdyni. Koniecznie sprawdźcie jej występ. Ash Olsen 30 czerwca na Alter Stage w ramach ESNS Exchange.

Scroll to Top