Oferta

Środy z Orange dla wszystkich

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
30 marca 2012
Środy z Orange dla wszystkich

Wczoraj ogłosiliśmy, że Orange stanie się marką handlową wszystkich produktów i usług TP. Już dziś pytacie o zmiany w ofercie :o) Ciekawość jest zrozumiała. Obiecałem zresztą wczoraj, że gdy tylko będziemy mieli ciekawe informacje, blogowicze dowiedzą się o nich od razu.

Mam więc dla Was konkretny przykład tego, co dla klientów TP będzie miała do zaoferowania marka Orange. Po rebrandingu wszyscy będą mogli skorzystać z dobrze Wam znanej akcji Środy z Orange. Zacznijcie więc przeglądać zwiastuny premier kinowych, bo za pewien czas środy będziecie mieć zarezerwowane na wizyty w kinie - pamiętajcie 2 bilety w cenie 1.

Mam dla Was jeszcze krótki film jak dziś wyglądała przeprowadzka Serca i Rozumu w siedzibie TP w Warszawie.

PlayWyłącz głos


Odpowiedzialny biznes

Bitwa na kopie? Dziękujemy i przebijamy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 marca 2012
Bitwa na kopie? Dziękujemy i przebijamy

Play i T-Mobile kłócą się od wczoraj, kto pierwszy miał nową ofertę, a kto potem zrobił sobie z tego copy-paste. Nieprzesadnie to interesujące, chociaż jak sprawa trafi do sądu może być ciekawie. Powoływanie świadków, biegłych telekomunikacyjnych, a może będzie konieczne skanowanie twardych dysków, przeglądanie poczty i zawiadomienie CBŚ. Myślę jednak, że was najbardziej interesuje, jak odpowie teraz Orange. Bo to, że tak się stanie, nie ma żadnych wątpliwości! Mogę zdradzić, że nasz pomysł, nie będzie tylko marketingowym skopiowaniem wabika „tylko SIM” za 79 zł. Planujemy dać wam dużo więcej, ale nie zrobimy tego dzisiaj, czy jutro. Pracujemy na tym od kiedy dostaliśmy zadanie jak najlepiej zorganizować przeprowadzkę Serca i Rozumu do Orange ;-) Ofertę, dużo szerszą niż ze zryczałtowanym abonamentem i zaszytymi rozmowami no limit do wszystkich sieci, przedstawimy w ciągu najbliższych tygodni. Dlatego proszę o trochę cierpliwości, bo warto będzie poczekać.


Oferta

Weekend z pocztą głosową

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 marca 2012
Weekend z pocztą głosową

Rusza marcowa edycja Weekendów z Orange, w której możecie przetestować śmieszne powitania na swojej poczcie głosowej. Do wyboru macie 10 pomysłów, które udostępniamy bezpłatnie od dziś, od godz. 20.00 do niedzieli 1 kwietnia, godz. 23.59. Aby włączyć wystarczy wysłać bezpłatny SMS pod numer 80200, wpisując w treści literę odpowiadającą powitaniu, które sobie wybraliście. W czasie trwania promocji możecie włączyć dowolną liczbę powitań. Po niedzieli aktywne pozostaje te włączone, jako ostatnie i będziecie mogli je używać bezpłatnie przez 12 miesięcy od chwili aktywacji. Oczywiście jak wam się znudzi, możecie je w dowolnej chwili wyłączyć lub zmienić, korzystając z opcji dostępnych w poczcie głosowej Orange. Szczegóły na stronie www.orange.pl/weekendyzorange

Scroll to Top