Rozrywka

Środy z Orange przez kolejne dwa lata w Multikinie

Kasia Barys Kasia Barys
07 stycznia 2015
Środy z Orange przez kolejne dwa lata w Multikinie

Miłośnicy kina, klienci Orange wraz z przyjaciółmi i bliskimi będą mogli przez kolejne dwa lata korzystać ze Śród z Orange w sieci kin Multikino. Do końca 2016 roku będziecie mogli do kupionego biletu otrzymać drugi w prezencie. I pomysł na randkę czy miły czas spędzony z przyjaciółką gotowy :) W minionym roku największą popularnością wśród środowych kinomanów cieszyły się filmy polskie m.in. "Bogowie", "Miasto 44" czy "Służby Specjalne". Pamiętajcie, wystarczy wysłać sms o treści FILM na nr 241. Zwrotnie orzymacie kod, który należy pokazać w kasie Multikina. Ponad 25 tysięcy takich kodów wygenerowano na środę 22 stycznia 2014 r. Ale to i tak nie był rekord akcji, bo najwięcej takich kodów wygenerowano na jedną ze śród 2012 r. Było ich wtedy aż 75 tysięcy!


Oferta

Oddaj swój głos i zgarnij nagrodę

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
05 stycznia 2015
Oddaj swój głos i zgarnij nagrodę

W nowym roku chciałabym Wam przypomnieć o trwającym konkursie Klienci Orange Polecaja, w którym wygrać możecie: smartfon LTE w zestawie z tabletem, a także tablety, inteligentne opaski SmartBand SONY oraz rabaty na usługi Orange. Wystarczyć podzielić się w formularzu swoją opinie na temat usługi i oddać swój głos na jedną z nich: Szybka Neostrada w FunPacku z 40-calowym telewizorem za 1 zł, Tablet, smartwatch lub smartband do smartfona w Smart Planach Multi, oraz Orange Free Net z nowymi planami taryfowymi i nielimitowanym LTE. Na Wasze głosy i opinie czekamy do 12 lutego 2015 r. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

b533d224d69ff61fdac4e38f47ccc7da907

Zapisz


Odpowiedzialny biznes

#Webmagiel – podsumowanie … webmagla ;)

Marek Wajda Marek Wajda
31 grudnia 2014
#Webmagiel – podsumowanie … webmagla ;)

Zapraszam na ostatni odcinek pierwszej serii Webmagla. To był pierwszy autorski przegląd wydarzęń w internetach, dobrze przyjęty przez "branżę". Jak na #korpofilmy notował rekordowe wyświetlenia. Pojawiły się nawet kopie tego formatu ;)

Tym razem przegląd niepublikowanych dotąd nagrań - samych bloopersów z udziałem wszystkich naszych komentatorów, kilka danych liczbowych i poznajcie ekipę Amacom ;) Bawcie się dobrze na Sylwestra i w całym 2015 co najmniej tak samo dobrze jak my na planie ;)

Jak Wam podobał się Webmagiel? Który odcinek był ulubiony?

Scroll to Top