Sieć

Sto tysięcy klientów VDSL

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 czerwca 2014
Sto tysięcy klientów VDSL

Okrągła cyfra zawsze jest dobrym pretekstem aby się nią pochwalić. Zatem właśnie przekroczyliśmy 100 tys. klientów, którzy korzystają z internetu stacjonarnego w technologii VDSL o maksymalnej prędkości do 80 Mb/s. Jego udział w sprzedaży wzrósł z 31 proc. na początku 2013 do 71 proc. obecnie. Oznacza to, że ponad 2/3 klientów wybiera szybki internet, tam gdzie są takie możliwości techniczne. Przypomnę, że jeśli decydujecie się na naszą ofertę stacjonarna zawsze macie transfer danych bez ograniczeń, do tego atrakcyjne gadżety za 1 zł przy zakupie on-line np. nawigację, czy słuchawki oraz możliwość korzystania z Orange FunSpot.

 

9b40c0ce1746a5cbe09b7d4021b3567db1a

 


Odpowiedzialny biznes

Finał programu Twoja Perspektywa

Agnieszka Świetochlowksa Agnieszka Świetochlowksa
17 czerwca 2014
Finał programu Twoja Perspektywa

Zakończyliśmy V edycje programu Twoja Perspektywa. W ostatni piątek podczas spotkania podsumowaliśmy tę edycję.  Zorganizowaliśmy 31 Dni Orange – wydarzeń na uczelniach, w których wzięło  700 studentów w 50 specjalistycznych warsztatach prowadzonych przez pracowników Orange, a ponad 10 tys. młodych ludzi odwiedziło nasze stoisko. W program zaangażowanych jest 35 Ambasadorów i  11 naszych Doradców Rozwoju Zawodowego. W tym roku po raz pierwszy w programie wzięli udział Mentorzy – pracownicy Orange Polska, absolwenci uczelni partnerskich, których zadaniem było wsparcie Ambasadorów na uczelniach. Biorący udział w programie studenci mogą odbyć płatne praktyki w Orange Polska, a część z nich otrzymała od firmy propozycję zatrudnienia.

 


Rozrywka

Ostatni dzień Orange Warsaw Festival 2014

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
17 czerwca 2014
Ostatni dzień Orange Warsaw Festival 2014

Trzeci i zarazem ostatni dzień festiwalu za nami!  Wielu wrażeń i muzycznych atrakcji dostarczyli nam 15 czerwca m.in. Jurassic 5, Limp Bizkit, Kasabian i Outkast. Na koniec swoiste after party przygotował David Guetta. Szalone pląsy z najlepszym DJ-em świata, który na Narodowym urządził prawdziwe widowisko muzyczne i wizualne trwały aż do trzeciej w nocy.

W filmowym skrócie wyglądało to tak:

 

Scroll to Top