Oferta

Streaming w smartfonie Xperia Z1

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
19 września 2013
Streaming w smartfonie Xperia Z1

Ostatnio pisałam Wam o nowym Sony Xperia Z1, a dziś chcę skupić się na aplikacji filmowej Xperia Social Live dedykowanej dla użytkowników tego smartfona. Moim zdaniem może być ona przełomem w mobilnej komunikacji społecznościowej. Możliwości, jakie daje  to przede wszystkim prowadzenie transmisji na żywo (streaming) na swojej stronie na Facebooku. Podczas streamingu znajomi i widzowie mogą wejść w interakcje z filmującą osobą. Komentarze i lajki są wyświetlane bezpośrednio na ekranie. Wszystko dzięki połączeniu sił Sony i Bambuser. Technologia Bambuser automatycznie dostosowuje rozdzielczość, stopień kompresji i szybkość przekazu (ilość klatek) w trakcie transmisji na żywo. Wszystko by zoptymalizować transmisję nawet w warunkach mało stabilnej sieci. Aplikacja Social Live jest dostępna wyłącznie dla użytkowników Sony Xperia Z1, jako część zestawu aplikacji Xperia Camera Applications. Social Live działa w środowisku wirtualnym, wykorzystując każdy rodzaj transmisji danych.Co sądzicie o nowej aplikacji?

 

 


Oferta

Wygraj płyty gwiazd OWF 2013

Michał Rosiak Michał Rosiak
19 września 2013
Wygraj płyty gwiazd OWF 2013

Czym tu się radować, skoro pogoda kiepska, za chwilę przyjdzie jesień, a po niej zima, w miastach korki, a ogólna atmosfera jakaś taka sobie ? Wszystkim smutasom mówię katagoryczne NIEEE  i zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym blogowym konkursie z serii: Wygraj płyty gwiazd OWF 2013 !! :-) Baw się z Nami i słuchaj dobrej muzyki ;-)  Dzisiaj mam dla Was dwie płyty CD Cypress Hill.

fda1544a5162bfe246954bbd60aeadb2671

Radość, muzyka, zabawa – tak było :-) To Oni podczas tegorocznego OWF wcisnęli gaz do dechy i pokazali moc prawdziwego hip –hopu. Pamiętacie ?

A chcecie wygrać ich płytę ?

d5ab67c16670e0d81c74cb584ddcb617df4

Jeśli tak, odpowiedz na dwa pytania:  1. Jaki wpis pojawił się na ścianie Cypress Hill na facebooku po koncercie w Polsce 2. Jaką inną gwiazdę hip –hopu chciałbyś zobaczyć podczas OWF 2014 i dlaczego – i  tu jestem ciekawa waszych uzasadnień, wybiorę te najciekawsze ;-)

Nie ukrywamy, że zależy nam na poznaniu waszych upodobań muzycznych, o czym świadczy też aplikacja: Wybierz line-up marzeń 2014.

UWAGA! Mam też nagrody pocieszenia ;-) Tym, którym nie uda się wygrać płyty, mogę podarować koszulki OWF 2013 Mam 5 damskich (cztery w rozmiarze S i jedna w rozmiarze M)  i 5 męskich ( jedna S, jedna M i trzy w rozmiarze L). Na odpowiedzi czekam do poniedziałku.

A na koniec zapraszam jeszcze do śledzenia nowego wideobloga warszawskiej raperki WdoWy, który startuje już dzisiaj na orange.pl. W szczególności zachęcam dziewczyny, bo będzie można się dowiedzieć co myślą o nas kobietach, najpopularniejsi polscy raperzy, czy nasze strojenie się i wymyślne wizerunki są w ogóle zauważane przez mężczyzn, czy odróżniają spódnicę od sukienki i innych ciekawych rzeczy ;-)

Bawcie się i uśmiechajcie się ;-)


Odpowiedzialny biznes

Porażka nic wielkiego nie oznacza

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
19 września 2013
Porażka nic wielkiego nie oznacza

Te tyułowe słowa wypowiedział Jakub Rzeźniczak, defensywny pomocnik mistrza Polski. Zdanie dotyczyło dzisiejszego meczu z Lazio Rzym, którym Legia otwiera rywalizację w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Oczywiście Kuba ma racie - nic się nie stanie, bo po meczu w Rzymie zostanie jeszcze pięć spotkań grupowych. Z drugiej strony jakie to smutne, że zaczynamy od tłumaczenia sobie, że jak przegramy, to właściwie nic się nie stało, bo przecież jesteśmy np. ... słabsi, skazania na porażkę, niedoświadczeni, początkujący, stawiamy pierwsze kroki w LE, etc. W ten sposób przegrywamy mecz w głowie zanim się zaczął.

Nie jestem zwolennikiem hurra optymizmu typu Engel przed MŚ 2002, ale też nie ma się co kłaść przed meczem. To, że Lazio jest faworytem wszyscy wiedzą,  ale nie raz faworyt grupowy nie dawał rady przejść grupy. Przypomnijmy sobie choćby rywalizację Lecha z Juventusem czy Manchesterem City. Nie ma więc co teoretyzować o porażce i powalczyć o wyjście z grupy już w pierwszym meczu.

Scroll to Top