;

Oferta

Subskrypcja roczna w Orange Flex – co warto wiedzieć (2)

Kasia Barys

24 kwietnia 2024

Subskrypcja roczna w Orange Flex – co warto wiedzieć
2

W Orange Flex możecie już aktywować subskrypcję roczną, która ma wiele korzyści. Poniżej zebraliśmy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym rozwiązaniu.

Dla przypomnienia: subskrypcja roczna jest dostępna w Planie 45 GB i daje Wam 12 miesięcy usługi w cenie 10. Płacicie raz, co oznacza, że efektywna cena za miesiąc to 29,17 zł.

Dla kogo jest oferta?

Subskrypcję roczną stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o klientach, którzy cenią Orange Flex, chcą być z nami na dłuższy czas i nie korzystają z możliwości częstej zmiany Planu. Elastyczność jest jednym z największych atutów Flexa, ale widzimy też, że nie każdy potrzebuje jej w takim samym stopniu. Jeśli więc pasuje Wam Plan 45 GB i zamierzacie korzystać z niego dłużej, to teraz macie okazję płacić mniej.

Plan roczny 45 GB będzie też dobrym rozwiązaniem dla tych z Was, którzy wolą zapłacić większą kwotę jednorazowo, by zaoszczędzić. Zyskujecie 12 miesięcy w cenie 10 – czyli zamiast 420 zł płacicie 350 zł. Zdajemy sobie sprawę, że ten model nie jest jeszcze popularny w usługach telekomunikacyjnych – klienci są przyzwyczajeni do comiesięcznych płatności za abonament lub cyklicznych doładowań. W Orange Flex postanowiliśmy jednak przetrzeć szlaki, bo wierzymy, że dla dużej grupy klientów takie rozwiązanie będzie korzystne.

Jak aktywować subskrypcję roczną?

Plan roczny można wybrać na etapie przenoszenia numeru do Flexa (lub zamawiania nowego), w momencie zmiany Planu albo reaktywacji po okresie niekorzystania z usługi. Użytkownik z aktywnym Planem Flex może wybrać subskrypcję roczną w każdym dniu bieżącego okresu rozliczeniowego (nie później niż 24 h przed zakończeniem), natomiast zmiana Planu na roczny nastąpi wraz z nowym okresem rozliczeniowym.

Kiedy i jak płacicie za usługę?

Opłata 350 zł za rok jest pobierana z góry. Co istotne – Plan roczny nie będzie się odnawiał automatycznie po 12 miesiącach. Użytkownik będzie mógł zdecydować, z jakim Planem chce kontynuować korzystanie z Orange Flex: z kolejnym rocznym czy z miesięcznym.

Jak to działa i kiedy będą odnawiać się GB?

Zakup subskrypcji rocznej w Orange Flex daje użytkownikowi 12 miesięcy (12 okresów rozliczeniowych) korzystania z usługi. Paczka 45 GB będzie się odnawiać na takiej samej zasadzie jak przy subskrypcji miesięcznej – co okres rozliczeniowy. Użytkownik nie dostaje od razu wszystkich GB na rok. Niewykorzystane w jednym okresie rozliczeniowym GB jak zawsze trafią do Sejfu GB. W subskrypcji rocznej można też korzystać z różnych promocji, które ogłaszamy w Orange Flex, a także przyjmować i wysyłać GB w ramach usługi Przekaż GB.

Co jeśli będziecie chcieli zmienić Plan lub wcześniej zrezygnować z subskrypcji rocznej?

Wybierając subskrypcję roczną, musicie się liczyć z tym, że rezygnujecie z możliwości zmiany lub zawieszenia Planu w najbliższych 12 miesiącach. Dlatego osobom, którym zależy na możliwości elastycznej zmiany, polecamy dotychczasowy model subskrypcji miesięcznej.

Czy można kupić subskrypcję roczną dla numerów dodatkowych?

Tak, subskrypcja roczna jest dostępna zarówno dla użytkowników mających we Flexie jeden (swój) numer, jak i dla zarządzających innymi numerami oraz dla numerów dodatkowych. Roczny Plan można wybrać również w ofercie Orange Flex dla Firm. Ta opcja dotyczy tylko Planu 45 GB.

Czy subskrypcja roczna będzie dostępna również w innych Planach?

W najbliższym czasie subskrypcję roczną będzie można wybrać tylko dla Planu 45 GB. Plan roczny z jednorazową płatnością to nowe rozwiązanie w usługach telekomunikacyjnych, więc na razie chcemy sprawdzić, jak Wam się spodoba. Nie pracujemy nad taką ofertą dla Planów 80 GB i 150 GB ani dla Planu 0 GB dostępnego dla numerów dodatkowych. Nie wykluczamy tego jednak w przyszłości.

Co z UNLMTD przy subskrypcji rocznej? Na jakich zasadach będzie można korzystać z pakietu?

Pakiet nielimitowanego internetu UNLMTD na 7 lub 30 dni można włączyć w dowolnym momencie – tak samo jak w subskrypcji miesięcznej.

Udostępnij: Subskrypcja roczna w Orange Flex – co warto wiedzieć
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  flex user 08:30 25-04-2024
  Dobrze mieć wybór, jednak ta oferta stoi w sprzeczności z nazwą marki. Na rok betonuje usługi użytkownika. Przydałaby się możliwość przejścia na wyższe pakiety za dopłatą różnicy. Według informacji zawartych na stronie Flex.orange.pl conajmniej od grudnia 2022 trwają prace nad SMS over WiFi. Kiedy ta usług zostanie uruchomiona?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 08:39 25-04-2024
  Dobra opcja dla tych którzy maja pokazna gotówkę na koncie i nie wiedzą co z nią zrobić...
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Dobre praktyki ESG z Orange (0)

Monika Kulik

23 kwietnia 2024

Dobre praktyki ESG z Orange
0

Od 22 lat Forum Odpowiedzialnego Biznesu publikuje raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Opisuje w nim najlepsze projekty ESG polskich firm. W tym roku w zestawieniu jest aż 1046 dobrych praktyk zrealizowanych przez 266 firm.

Projekty z Orange były obecne w każdym z dotychczasowych raportów. W sumie, na potrzeby raportu, opisaliśmy aż 129 naszych projektów. W pierwszych publikacjach występowaliśmy jeszcze jako Telekomunikacja Polska. Opowiadaliśmy wtedy o pierwszym w firmie kodeksie etycznym, programie Telefon do Mamy czy edukacji z internetem.

W tym roku dołożyliśmy pięć nowych, dobrych praktyk:

Prawa i podmiotowość dziecka

Inicjatywa powstała, aby podnosić świadomość na temat praw dziecka w obliczu wyzwań cyfrowych. Fundacja Orange włączyła się w propagowanie tworzenia standardów ochrony dzieci. Wydała „Dojrzeć do praw. Raport z monitoringu praw i podmiotowości dziecka w Polsce w dobie społeczeństwa informacyjnego”. Ta publikacja zawiera m.in. wyniki badań jakościowych prowadzonych przez ośrodek badawczo-projektowy „Ciekawość” z młodzieżą w wieku 11-17 lat. Fundacja Orange wsparła też wydanie książki Magdy Bigaj – prezeski Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa „Wychowanie przy ekranie”. Serio polecam. Fundacja wycofała się też z publikowania wizerunków dzieci w sposób możliwy do ich zidentyfikowania. Chodzi tu o to, aby wzmocnić dyskusję o prawach dziecka do prywatności w sieci. Zarówno Orange Polska, jak i Fundacja wzięły też udział w opracowaniu Karty Praw Dziecka w Biznesie.

#BurzaMózgów

Program #BurzaMózgów Fundacji Orange to kurs online dla nauczycieli szkół podstawowych na temat sztucznej inteligencji i jej wpływu na społeczeństwo. Poszerza on świadomość uczestników na temat zjawisk i mechanizmów AI, które działają, kiedy korzysta się z internetu i usług cyfrowych. Odpowiada tez na liczne pytania związane z rozwojem technologii i jej wpływem na ludzi od strony społecznej i etycznej. Nauczyciele mogą też korzystać z materiałów do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą w szkołach. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Lofi Robot. W 2023 roku kurs ukończyło już 227 nauczycieli.

Inkluzywne przywództwo

W strategii Orange przyjęliśmy cele w zakresie różnorodności i zmiany modelu przywództwa na bardziej inkluzywny. Realizujemy je m.in. poprzez szkolenia o budowaniu kultury włączającej. Uczestniczyło w nich już 226 naszych menedżerów i menedżerek. Wszystkich uczestników zaprosiliśmy też do autodiagnozy. W efekcie każdy, kto wziął udział w szkoleniu, otrzymał indywidualny raport z oceną stylu przywództwa pod kątem kultury inkluzywnej, spersonalizowane wskazówki rozwojowe i podpowiedzi, jak radzić sobie w zarządzaniu różnorodnym zespołem. 50 kluczowych menedżerów i menedżerek zaprosiliśmy także na warsztaty. Ich efektem było rozpoczęcie w naszej firmie wielu nowych inicjatyw, np. związanych ze wsparciem dla społeczności pracowników LGBTQ+, czy dla osób neuroróżnorodnych.

„Bądź sobą”

Inicjatywa „Bądź sobą” w Orange to sieć pracownicza, która promuje wsparcie i integrację pracowników LGBTQ+. Firma stworzyła platformę współpracy i wymiany doświadczeń dla społeczności LGBTQ+. Wpisuje się to w naszą szeroko rozumianą politykę różnorodności i inkluzywności. Działania sieci obejmowały spotkania zainteresowanych pracowników Orange Polska, spotkania z siecią w Grupie Orange i współpracę z międzyfirmową inicjatywą LGBTQ+ Network of Networks. Aktywność sieci obejmowała edukację, budowanie świadomości, szacunku i tolerancji dla różnorodności wśród wszystkich pracowników i tworzenie przyjaznego środowiska pracy.

Program RE

Orange Polska zebrał wszystkie działania gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) telefonów komórkowych pod wspólnym szyldem Programu RE. Postała w ten sposób platforma komunikacyjna, na której uczymy konsumentów, jak i dlaczego warto przedłużać życie urządzeń. Aspekt edukacyjny powiązaliśmy z naszą ofertą. Proponujemy klientom m.in. odkup smartfonów. Sprzedajemy też urządzenia po profesjonalnej odnowie w korzystnych cenach i akcesoria z materiałów biodegradowalnych, które ułatwiają dbanie o smartfona. W ramach naszej Ochrony Smartfona gwarantujemy jego bezproblemową naprawę w razie usterki. Dbamy też o regenerację modemów i dekoderów telewizyjnych. Przez naszą własną linię odnowy tych urządzeń przechodzi rocznie około pół miliona modemów i dekoderów.

W raporcie znajdziecie też 1041 praktyk z innych firm. A jeśli szukacie więcej inspiracji do działań ESG, to zapraszamy Was na stronę Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W bazie internetowej FOB znajdziecie ponad 9600 dobrych praktyk ESG z lat poprzednich.

Udostępnij: Dobre praktyki ESG z Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

;

Oferta

Prezent na urodziny nju (5)

Kasia Barys

23 kwietnia 2024

Prezent na urodziny nju
5

Dzisiaj nju obchodzi 11 urodziny. Świętujemy razem i z tej okazji mamy dla Was prezent – darmowe 11 GB. Bonus możecie włączyć do 6 maja br.

Jeśli jesteście klientami nju na abonament i nju na kartę prezent odbierzecie wysyłając bezpłatnego SMS-a pod numer 80455 o treści URODZINY. Klienci planu nju komórkowy (subskrypcja) otrzymają gigabajty automatycznie.

Przy okazji warto przypomnieć o ostatnich nowościach.

We wszystkich ofertach nju subskrypcja możecie korzystać z eSIM. Wystarczy wejść na swoje konto na stronie nju w internecie lub do aplikacji i wymienić bezpłatnie standardową kartę na jej wirtualny odpowiednik.

Od początku marca we wszystkich opcjach dodaliśmy więcej GB do wykorzystania, nie zmieniając ceny. Liczba GB wciąż będzie Wam rosła wraz ze stażem w nju.

Od niedawna możecie też korzystać z usługi bezpieczny roaming. Oferta dotyczy wybranych krajów poza Unią Europejską, w tym wielu bardzo egzotycznych. Dzięki temu możecie spokojnie używać internetu, nie martwiąc się o duży rachunek.

Udostępnij: Prezent na urodziny nju
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:17 23-04-2024
  Jak ten czas szybko mija. Pamiętam start tej oferty, a tu proszę, już 11 lat jest na rynku 💪💪💪
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 09:06 24-04-2024
  Tak, to jest prezent :) . I to miły. Dziękuję.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 08:40 25-04-2024
  Fajny prezent
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gosia 18:27 25-04-2024
  Pakiet 11 GB na jaki okres czasu jest ważny, po jego uruchomieniu?
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 12:34 27-04-2024
   Pierwszy od góry link kieruje do strony nju a tam napisano o 30 dniach.
   Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej