Sieć

Świetnej jakości połączenia wideo ViLTE

Kinga Gora Kinga Gora
16 maja 2024
Świetnej jakości połączenia wideo ViLTE

Korzystacie z rozmów wideo za pośrednictwem różnych komunikatorów internetowych? Jeśli tak, mam dla Was alternatywę – ViLTE, czyli połączenia wideo w sieci LTE. Zachęcam do wypróbowania. To dobry sposób, żeby pokazać komuś gdzie jesteśmy albo wspólnie zdecydować, który prezent kupujemy.

ViLTE to technologia, dzięki której można rozmawiać z wideo za pośrednictwem sieci LTE. Nie trzeba pobierać ani instalować żadnych dodatkowych aplikacji, a wideo jest w wysokiej jakości i ma niskie opóźnienia. Co ważne, korzystanie z ViLTE nie jest związane z żadnymi dodatkowymi opłatami. Dodam też, że, gdy korzystamy z ViLTE bateria zużywa się o kilkadziesiąt procent mniej niż wtedy, gdy używamy komunikatorów.

Dość gadania, zapraszam do obejrzenia filmu o ViLTE. Sprawdźcie sami, jak to działa.

ViLTE działa dla połączeń wewnątrz sieci Orange oraz na styku między siecią Orange i Play. Jeśli interesują Was bardziej techniczne aspekty ViLTE – zapraszam do mojego wcześniejszego wpisu.


Odpowiedzialny biznes

Ważna konferencja dla młodzieży o internecie

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
15 maja 2024
Ważna konferencja dla młodzieży o internecie

Już 4 czerwca startuje Digital Youth Forum - konferencja z udziałem młodzieży, adresowana do uczniów szkół ponadpodstawowych. Wydarzenie inspiruje do bezpiecznego, pozytywnego i kreatywnego korzystania z internetu oraz technologii. Fundacja Orange jest partnerem konferencji.

Jak co roku, wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, zapraszamy Was, Wasze dzieci, szkoły, nauczycielki i nauczycieli Waszych dzieci na Digital Youth Forum. To dawka wiedzy oraz ciekawych wystąpień związanych z internetem i technologiami, czyli przestrzenią życia młodych ludzi. Warto poznać ich perspektywę na temat internetowych aktywności, problemów i niebezpieczeństw.

Podczas konferencji dowiemy się, czym się interesują, co napędza ich do działania, ale też czego obawiają się w internecie – i jak w tym wszystkim wzajemnie się wspierają. Bo o to tu chodzi, aby dbać o siebie, myśleć o innych i reagować na takie hasła jak: cyberprzemoc, hejt, niebezpieczne treści. Edukacyjny charakter spotkania, wymiana doświadczeń i rzut oka na to, czym żyją młodzi ludzie, a o czym często wstydzą się mówić dorosłym – to ogromne wartości tego wydarzenia.

Prelegentami i prelegentkami będą także dorośli - eksperci, których doświadczenia i przebieg kariery mogą być dla młodych motywacją do działania.

Zapiszcie sobie w kalendarzach 4 czerwca i dołączajcie - naprawdę warto. Transmisja online, rejestracja i wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia oraz program, znajdziecie na stronie: https://digitalyouth.pl/

Do zobaczenia!


Oferta

Nowe iPady już w Orange

Beata Giska Beata Giska
15 maja 2024
Nowe iPady już w Orange

Od dziś kupicie u nas najnowsze tablety iPad Pro (M4) i iPad Air (M2). Do nich możecie dobrać akcesoria: rysik Pencil Pro oraz klawiaturę Magic Keyboard.

To najwyższej jakości nowoczesne, wielofunkcyjne tablety, które sprawdzą się do pracy, nauki czy rozrywki. Zrobicie nimi profesjonalne zdjęcia, porozmawiacie online, obejrzycie film czy pogracie. Mają ekrany o przekątnej 11 lub 13 cali. Litera M w nazwie oznacza nowe wersje procesora o większej wydajności i mniejszym zużyciu energii.

iPady Pro M4 charakteryzują się niezwykłą lekkością i smukłością (ok. 5 mm), wielką pamięcią - pojemność nawet 2T oraz najświeższą technologią wyświetlaczy Tandem OLED i najszybszym Wi-Fi 6E z obsługą sieci 5G.

iPad Air pracuje na procesorze Apple M2, co jest gwarancją ogromnej wydajności. Jest przy tym bardzo szybki. 16-rdzeniowy system Neural Engine umożliwia obsługę zaawansowanych aplikacji AI i pracę w kilku aplikacjach jednocześnie.

Do tabletów możecie dobrać akcesoria: rysik Pencil Pro i klawiaturę Magic Keyboard. Jeśli szukacie pomysłu na luksusowy prezent (np. na sezon komunijny, Dzień Matki czy Dzień Dziecka) to jest to świetny wybór.

Przy okazji przypominam o innych urządzeniach Apple, które dostaniecie teraz w Orange w atrakcyjnych ofertach. Polecamy okazje cenowe na: iPhone 13 128 GB, iPhone 14 128 GB, iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max. Dodatkowo – w promocji i wybranych planach mobilnych – możecie kupić nawet ok 300 zł taniej smartwatche Apple Watch i słuchawki AirPods.

Scroll to Top