Rozrywka

Świetny OWF

Marek Wajda Marek Wajda
12 czerwca 2012
Świetny OWF

Trudno wybrać, który z tegorocznych koncertów był najlepszy. Co prawda Linkin Park przyciągnął najwięcej fanów, ale pozostali wykonywacy byli w wyśmienitej formie. De La Soul świetnie rozruszał publiczność, a fani The Prodigy mimo deszczu bawili się wyśmienicie. Nie zabrakło także innych atrakcji przygotowanych przez Orange: można było pograć w piłkarzyki, skorzystać z bezprzewodowego internetu a Fundacja Orange pomagała odkryć pierwiastek W.

Zobaczcie sami jak było, specjalnie dla Was byliśmy tam z kilkoma kamerami.

 

PlayWyłącz głos


Odpowiedzialny biznes

Rosja na mistrza?

Marek Wajda Marek Wajda
11 czerwca 2012
Rosja na mistrza?

Na faworyta mistrzostw wyrósł zespół Rosji, który w zachwycającym stylu pokonał Czechów i to wysoko bo 4:1.  Czy nasza drużyna będzie potrafiła im się oprzeć? I czy Czesi i Grecy zagrają na korzystny dla nas remis?

Największą niespodziankę sprawili I rundy sprawili Duńczycy, którzy pokonali faworyzowaną Holandię. Na razie zawiodła Hiszpania, która tylko zremisowała z Włochami.

NIemcy potwierdzili, że są solidną maszyną i pokonali finezyjną Portugalię. Super mecz rozegrali Chorwaci, ale Irlandia nie była wymagającym przeciwnikiem więc o ich formie będziemy mogli przekonać się w następnym meczu.

Nie mniejszą niespodzianką I rundy było zwycięstwo Ukrainy nad Szwecją, ech - tylko pozazdrościć formy  tego, że wytrzymali pełne 90 minut. Anglia mnie zawiodła - cudem uratowała remis z Francuzami (co ciekawe jeszcze nigdy ich nie pokonali na Mistrzostwach Europy).

Już dziś rozpocznie się II runda, która wyłoni pierwszych ćwierćfinalistów, ale może wskazać też pierwszych przegranych.

Kogo typowalibyście w tym momencie na mistrza?


Odpowiedzialny biznes

Bajkowe malownie

Kasia Barys Kasia Barys
11 czerwca 2012
Bajkowe malownie

Jakiś czas temu zapraszałam Was do wyremontowania salki doświadczania świata w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej. Zebrałam silną, sprawną ekipę i wspólnie z autorami naszego bloga zrobilismy coś naprawdę dużego. Efekt nawet nas zaskoczył. Salka była pusta, smutna i co najgorsze nie była wykorzystana przez dzieciaki. Pomalowaliśmy ściany, zakupiliśmy wykładziny i rolety, przywieźliśmy specjalistyczny sprzęt. Zresztą zobaczcie sami :)

PlayWyłącz głos

Scroll to Top