Oferta

Szalone ceny i tańsze urządzenia Apple

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
19 czerwca 2012
Szalone ceny i tańsze urządzenia Apple

Ruszamy z kolejnym weekendem szalonych cen smartfonów, który potrwa do 25 czerwca. Tym razem macie do wyboru: Samsunga Galaxy Ace 2 za 3 zł, Pantera 69,90 zł (stara cena 299 zł), HTC Desire C za 3 zł, Delfin 59,90 zł, (stara cena 259 zł) i Motorolę Defy Mini za 99 zł, Delfin 29,90 zł (stara cena 429 zł). Wszystkie kontrakty na 24 miesiące. Ponadto również od dziś zmieniają się nasze cenniki na iPhone`a 4S i iPada WiFi + 4G w ofercie biznesowej. Telefon można dostać taniej nawet 548 zł, a tablet o 300 zł. A jeśli już mówimy o tabletach, to nowością jest Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Szczegóły znajdziecie na www.orange.pl.

9498cb2c176e5313af9be8e095c0c4b7b16


Odpowiedzialny biznes

Fani OWF pomogli niedosłyszacym dzieciom

Kasia Barys Kasia Barys
19 czerwca 2012
Fani OWF pomogli niedosłyszacym dzieciom

Podczas Orange Warsaw Festiwal Fundacja Orange przygotowała ciekawą inicjatywę na rzecz dzieci niesłyszących. Do jazdy na stacjonarnych rowerkach zaprosiła wszystkich tych, którzy przyszli bawić się podczas festiwalu. Zobaczcie jak udało się wspólnie dojechać do Paryża :)

 

PlayWyłącz głos

A dlaczego akurat do Paryża? Bo udało się zrealizować dystans 1776 km, czyli tyle ile z Warszawy do stolicy Francji. Łącznie Fundacja Orange przekazała prawie 9 tys. zł.  Za te pieniądze kupimy pomoce logopedyczne min. zabawki dźwiękowe do zajęć rytmicznych oraz ruchowych, wspomagających stymulację słuchu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku. Fani muzyki mogli bawić się podczas festiwalu a jednocześnie pomóc dzieciom, wspierając finansowo program „Dźwięki Marzeń”.

Fundacja Orange od 7 lat prowadzi program „Dźwięki Marzeń”, w ramach którego rehabilituje 300 niesłyszących maluchów rocznie!


Odpowiedzialny biznes

Polska – Czechy na własne oczy

Ziemowit Ziemowit Ziemowit Ziemowit
19 czerwca 2012
Polska – Czechy na własne oczy

Dzięki Orange spełniło się jedno z moich największych marzeń – na żywo zobaczyć mecz Piłkarskiej Reprezentacji Polski podczas turnieju UEFA EURO2012. Wspaniałą atmosferę tego dnia poczułem już podczas ponad 6 godzinnej podróży pociągiem do Wrocławia. Co chwilę słychać było okrzyki i dźwięki trąbek a z okien powiewały biało-czerwone flagi.

Na miejscu atmosfera była równie dobra. Polscy i czescy kibice wspólnie jechali na stadion, razem śpiewając. Świetnie się bawiliśmy. Mimo, ze stadion jest na obrzeżach Wrocławia, nie było problemu z odnalezieniem odpowiedniego przystanku i właściwego tramwaju. Samo wejście na stadion miejski trwało ledwie kilka chwil. Sprawdziła się organizacja - bramek kontrolnych było bardzo dużo, dzięki czemu nie było kolejek.

Wewnątrz areny panowała atmosfera radości i zabawy. Momentem kulminacyjnym było odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego i rozwinięcie ogromnej biało-czerwonej flagi. Zakryła cały sektor, a ja miałem na tyle szczęścia, że udało mi się jej dotknąć. Zresztą sami zobaczcie film, który przygotowaliśmy wspólnie z redakcją blogów Orange. I z góry przepraszam za dźwięk przy mojej wypowiedzi – kręciłem telefonem.

PlayWyłącz głos

Niestety, jak wiecie przegraliśmy. Mimo to nie żałuję, dla mnie było to wyjątkowe przeżycie, które zapamiętam do końca życia. Oczywiście po meczu atmosfera nie była już tak radosna jak przed spotkaniem. Większość kibiców opuszczała teren stadionu w milczeniu. Tylko gdzieniegdzie dało się słyszeć dźwięki wuwuzeli i okrzyki „nic się nie stało”. Zapamiętam jednak to, czym najbardziej zaimponowali mi polscy kibice. Po zakończonym meczu gromkimi brawami podziękowali nie tylko naszym Orłom, ale także czeskiej drużynie. Nie było żadnych gwizdów, czy wyzwisk. Był szacunek do przeciwnika i zasada fairplay.

Scroll to Top