Oferta

Szalone ceny smartfonów HTC

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 listopada 2012
Szalone ceny smartfonów HTC

W listopadowej edycji szalonych dni, w których oferujemy Wam smarfony w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, tym razem oferta dla fanów HTC. Proponujemy trzy modele w różnych planach taryfowych, a dodatkowo w dwóch z nich dokładamy karty podarunkowe do realizacji na stacjach BP. HTC One S w Smart Planie Multi za 89,90 zł dostaniecie teraz za 99 zł (stara cena 819 zł); HTC Desire C w Smart Planie Halo za 39.90 zł kosztuje 0,07 zł (stara cena 479 zł) + karta podarunkowa BP o wartości 200 zł oraz HTC Explorer w Smart Planie Halo za 29,90 zł obniżyliśmy do 3 zł (stara cena 169 zł) + karta podarunkowa BP o wartości 100 zł. Wszystkie umowy na 24 miesiące. Szalone dni trwają od dziś do 13 listopada. Szczegóły tutaj.

8c96f93e48b1ced390210bc9b4d296ac9aa


Oferta

Testujemy iPad mini

Marek Wajda Marek Wajda
07 listopada 2012
Testujemy iPad mini

iPhone 5 się powiększył, a iPad pomniejszył. Jak myślicie, czy iPad mini to dobry krok? Według mnie tak, bo o ile iPad wydaje mi się nieporęczny i nie zachwycał mnie, o tyle jego mniejszy brat według mnie jest bardziej praktyczny przy zachowaniu wszystkich funkcjonalności. Z resztą zobaczcie sami - odwiedziliśmy nasz salon iSpace.

PlayWyłącz głos

 

Oczywiście iPad mini wkrótce w ofercie Orange. Jak myślicie, czy to ostatnie zdanie Apple w kwestii wymiarów? ;)))


Odpowiedzialny biznes

Orange wśród Liderów Filantropii

Monika Kulik Monika Kulik
06 listopada 2012
Orange wśród Liderów Filantropii

Orange został jednym z Liderów Filantropii. Forum Darczyńców już po raz szósty nagrodziło najhojniejsze firmy. Pierwsze miejsce za przekazanie na cele społeczne największej kwoty zajęła firma PZU, drugie KGHM Polska Miedź, a trzecie należy do Orange. Okazaliśmy się najlepsi w kategorii „telekomunikacja, usługi, handel, rozrywka”.

0368ec382d6d27ac927d877a937d87a7fdc

Jak widać, mimo kryzysu filantropia korporacyjna rozwija się całkiem dobrze -  uczestnicy bieżącej edycji konkursu przekazali na cele społeczne prawie 83 miliony złotych. Coraz częściej też w działaniach pro-bono do porywu serca, dodajemy rozum – coraz bardziej pomagamy w sposób zaplanowany, przejrzysty i odpowiedzialny - praktycznie wszystkie firmy z pierwszej dziesiątki rankingu posiadają strategie zaangażowania społecznego, kryteria udzielania wsparcia finansowego, publikują raporty ze swej działalności i podają do publicznej wiadomości informacje o wysokości przekazywanych środków oraz  zasadach udzielania wsparcia finansowego.

Myślę, że to dobra droga dla rozwoju filantropii korporacyjnej, która może być jednym ze sposobów na budowanie większego zaufania do biznesu. Poza tym to dobrze, że firmy w dobie kryzysu nie zamykają się na potrzeby lokalnych społeczności i osób potrzebujących wsparcia. A wy jak sądzicie?

Scroll to Top