Oferta

Szalone ceny smartfonów w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 marca 2012
Szalone ceny smartfonów w Orange

Ruszamy z kolejną edycją Szalonych Dni w e-sklepie, w których możecie kupić nie tylko trzy świetne smartfony tylko za 9 zł, ale także skorzystać z półrocznej promocji na abonament. Dodatkowo możecie otrzymać replikę oficjalnej piłki na Euro 2012. Teraz konkrety. Do wyboru macie: Nokię Lumia 710, taniej o 140 zł, w Panterze za 89,90 zł z abonamentem obniżonym do 59,90 zł; Nokię E6, taniej o 470 zł, w Delfinie za 79,90 zł z abonamentem obniżonym do 49,90 zł oraz HTC Mozart, taniej o 370 zł, w Pelikanie za 59,90 zł z abonamentem obniżonym do 39,90 zł. Z promocji mogą skorzystać wszyscy nowi klienci lub przedłużający umowę. Szalone dni trwają tylko do 14 marca. Zapraszam do najbardziej przyjaznej smartfonom sieci w Polsce. Szczegóły tutaj.


Rozrywka

Linkin Park na Orange Warsaw Festival

Kasia Barys Kasia Barys
08 marca 2012
Linkin Park na Orange Warsaw Festival

Moim kolegom wydaje się, że chwilę temu z niektórymi z Was widzieli się na Orange Warsaw Festival. Tymczasem minął rok i czas na newsy o kolejnej edycji. Zwłaszcza, że są z górnej półki. Gwiazdą pierwszego dnia piątego już OWF będzie Linkin Park. Czyli jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Sprzedali 50 milionów płyt. Dwukrotnie otrzymali nagrodę Grammy. A na Facebooku mają - uwaga ponad 40 mln fanów.

 

W tym roku rezerwujcie sobie czas 9 i 10 czerwca. Orange Warsaw Festival ponownie zabrzmi na Pepsi Arena (stadionie warszawskiej Legii). Mam nadzieję, że powiększycie grono ponad 115 tysięcy fanów muzyki, którzy bawili się z nami w poprzednich edycjach. Dzięki Orange na żywo mogli oglądać gwiazdy światowego formatu. Od dwóch lat współorganizatorem OWF jest TVN.

O kolejnych gwiazdach, będziemy Was informować. Informacji o artystach i terminie rozpoczęcia sprzedaży biletów możecie też szukać na stronie internetowej OWF.


Odpowiedzialny biznes

W Lublinie o CSR

Monika Kulik Monika Kulik
08 marca 2012
W Lublinie o CSR

Wczoraj odwiedziliśmy Lublin, miasto o największej liczbie studentów w Polsce. Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej rozmawialiśmy z nimi o społecznej odpowiedzialności biznesu. Nie obyło się bez pytań o opłacalność działań CSR i ich różnicę od PRu czy charytatywności.

Mam wrażenie, że ciągle mamy problem z tym, że dla nas może być „albo albo”, a nie „razem”. A przecież można robić coś korzystnego dla innych i dla swojego biznesu - na tym opiera się właśnie zrównoważony rozwój.

Jednocześnie w siedzibie naszego Centrum Operacji Księgowych prowadziliśmy wspólnie z CSRinfo warsztaty na temat dialogu. W 2011 roku zorganizowaliśmy 4 podobne szkolenia w Warszawie, a także konferencję poświęconą standardom dialogu.

Teraz wyruszyliśmy w Polskę. Planujemy podobne spotkania w Łodzi, Bydgoszczy, Białymstoku i Katowicach.

Ostatnie dyskusje o ACTA pokazuje, że dialogu społecznego nigdy za wiele. Wciąż jeszcze musimy się go uczyć, a konsultacji społecznych nie traktować jak zło konieczne, ale szansę na wypracowanie najlepszych dla wszystkich stron rozwiązań. Ale to już opowieść ....

Scroll to Top