Oferta

Szalone dni na koniec wakacji

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 sierpnia 2013
Szalone dni na koniec wakacji

Ruszamy z kolejną edycją szalonych dni, w których możecie kupić zdecydowanie taniej smartfony. Tym razem ofertę mamy dla przenoszących numer i przedłużających umowę. Konkrety:  Alcatel one touch Scribe HD w Smart Planie Multi 69,90 zł za 9 zł (stara cena 329 zł), Nokia Lumia 720 w Smart Planie Multi 89,90 zł za 9 zł (stara cena 199 zł), Samsung Galaxy SIII Mini w Smart Planie Multi 69,90 zł za 9 zł (stara cena 289 zł), Sony Xperia T w  Smart Planie Multi 89,90 zł za 9 zł (stara cena 149 zł), Sony Xperia L w Smart Planie Multi 69,90 zł za 9 zł (stara cena 319 zł) i Sony Xperia SP w Smart Planie Multi 89,90 zł za 59 zł (stara cena 459 zł). Wszystkie umowy na 24 miesiące. Szalone dni trwają do 4 września.

4bc4b87a983a376cf5f004972061868e752


Odpowiedzialny biznes

Zakończony warszawski sen

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
28 sierpnia 2013
Zakończony warszawski sen

Czekaliśmy lat 17, poczekamy przynajmniej kolejny rok. Champions Legaue znów bez polskiej drużyny.  Na osłodę Legionistów czeka teraz rywalizacja w fazie grupowej Ligi Europejskiej - przy czym wcale nie będzie tam drużyn łatwiejszych niż Steua. Za to pieniądze i prestiż na pewno mniejszy.

Nie można było wczoraj odmówić warszawskiej drużynie charakteru, woli walki czy też składnych akcji. To wszystko było, ale Steua po udanym początku umiejętnie się broniła i przetrzymała kilkadziesiąt minut naporu gospodarzy. Na pewno brakuje nam napastnika na miarę Ligi Mistrzów, kogoś kto jak Kosecki zakręci kilkoma zawodnikami i strzeli z każdej sytuacji,  jak wczoraj włoski gracz mistrza Rumunii. Jeśli jednak Legia będzie grała jak wczoraj i jak tydzień temu w Bukareszcie będzie szansa na piękne chwile w LE i na zebranie doświadczenia, które może zaprocentować już w przyszłym roku (pod warunkiem, że znów mistrzem będzie Legia).

Drużna widać, że ma potencjał, doskonałą bazę, stabilne finanse,  stadion i kibiców, którzy wczoraj bez jednej trybuny zaprezentowali fantastyczny doping, przy okazji dając prztyczka UEFA ("Ultra Extreme Fanatical Atmosphere"). Być może ten prztyczek odbije się czkawką, ale myślę, że w kilku miejscach wywoła dyskusję nad tym, czy UEFA dba o kulturę dopinu, czy też pod byle jakim pozorem po prostu zabija spontaniczny doping od zawsze towarzyszący piłce nożnej


Oferta

Tajemniczy gadżet Samsunga

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
27 sierpnia 2013
Tajemniczy gadżet Samsunga

Zapowiada się, że jesień tego roku w świecie nowych technologii będzie naprawdę ciekawa. Czeka nas kilka premier, ale jedna z nich przykuła moją uwagę najbardziej. Już na początku września odbędzie się oficjalna prezentacja tajemniczego gadżetu Samsunga Galaxy Gear. Nie mamy pojęcia, jak dokładnie będzie wyglądał smartwatch Koreańczyków, ale ostatnio w sieci pojawiła się informacja, że będzie dostępny w wielu kolorach. Zegarek ma zostać wyposażony w 2,5-calowy wyświetlacz (wcześniej była mowa o mniejszym) o rozdzielczości 320 x 320 pikseli (181 ppi). Jego sercem będzie dwurdzeniowy procesor Exynos 4212 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz z chipem graficznym Mali-400 MP4. Ponoć ekran zegarka, podobnie jak w przypadku smartfonów, nie ma być aktywny cały czas, ale wybudzać się, gdy użytkownik będzie tego potrzebował. Wbudowany akcelerometr ma rozpoznać charakterystyczny gest, gdy spoglądamy na zegarek. Będą także głośniki, 2-megapikselowy aparat.

Galaxy Gear miał być odpowiedzią na applowski iWatch. Jednak wszystko wskazuje na to, że zegarek Samsunga poznamy nieco wcześniej niż iWatch, którego istnienie nie zostało na razie jednoznacznie potwierdzone.

Premiera Galaxy Gear odbędzie się 4 wrześnie podczas konferencji "Unpacked Episode 2" w Berlinie, na której koreańczycy zaprezentują także smartfon Galaxy Note 3.

3271f5bbd5478602e7a78a3543385f7c4c7

Co sądzicie o nowym gadżecie?

Scroll to Top