Oferta

Szalone dni z Samsungiem

Michał Rosiak Michał Rosiak
16 czerwca 2014
Szalone dni z Samsungiem

Ruszamy z kolejną edycją szalonych dni, w których możecie kupić w bardzo dobrych cenach smartfony Samsunga. Tym razem z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę. Oferta dostępna jest wyłącznie poprzez stronę internetową. Promocja potrwa do 18 czerwca br. Proponujemy: Samsung Galaxy S4 - 99 zł zamiast 809 zł w Smart Plan Multi Max za 129,98 zł, Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE - 29 zł zamiast 629 zł w Smart Plan Multi Max za 129,98 zł, Samsung Galaxy Core Plus - 1 zł zamiast 169 zł w Smart Plan Multi za 49,98 zł, Samsung S7560 Galaxy Trend - 1 zł zamiast 119 zł w Smart Plan Halo za 39,98 zł.

8984b57480f5a885951b0bef11ce45552c3


Odpowiedzialny biznes

Zrób sobie selfie i wygraj nagrody

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
16 czerwca 2014
Zrób sobie selfie i wygraj nagrody

Bardzo często będąc w fajnych miejscach robię selfie, którym dziele się w sieci ze swoimi znajomymi. Wakacje to dobry czas do strzelania sobie takich fotek, dlatego wraz z Martyną Wojciechowską zapraszamy Was do wspólnej zabawy na najlepsze selfi. Konkurs to pomysł na kreatywne prezentowanie miejsc objętych nowym zasięgiem naszej sieci. Polega on na wykonaniu selfie i przesłania go na stronę konkursu wraz z opisem miejsca, w którym zostało zrobione. Opis nie może być dłuższy niż 160 znaków i musi zawierać informację o lokalizacji. Na ich podstawie  stworzona zostanie interaktywna mapa Polski zawierająca selfie uczestników konkursu. Każdy z uczestników może zgłosić dowolną liczbę prac. Zdjecie możecie dodać z telefonu, komutera Facebooka i Instagramu oznaczając je hashtagiem #nowyzasieg, łącząc swoje konto z apliakcją na stronie nowyzasiegorange.pl. Zabawa potrwa do 15 lipca br. Do wygrania codziennie są smartfony LG G2, power banki, plecaki, kubki termiczne, pendrivy. Więcej o konkursie możecie przeczytać w regulaminie. Uwieńczeniem waszych prac i udziałw  konkursie będzie emitowany w telewizji i w internecie spot, stworzony ze zdjęć przysłanych przez Was na konkurs.

 


Rozrywka

Drugi dzień Orange Warsaw Festival

Kasia Barys Kasia Barys
15 czerwca 2014
Drugi dzień Orange Warsaw Festival

Tak bawiliśmy się wczoraj na pełnym energii drugim dniu Orange Warsaw Festival. Dołączcie do nas dzisiaj, czekamy na Was na Stadionie Narodowym!

Scroll to Top