Rozrywka

Szansa na własny film

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
04 grudnia 2012
Szansa na własny film

Dziś o propozycji dla filmowców lub tych, którzy chcą nimi zostać. Fundacja Film Spring Open Sławomira Idziaka, m.in. przy wsparciu Orange, ma dla Was ofertę sfinansowania profesjonalnego filmu w tzw. ekonomicznym modelu produkcji.

By wygrać możliwość zrealizowania swojego pomysłu na film musicie zrobić coś nowatorskiego, zamiast wysyłać scenariusz kręcicie tzw. Previs, czyli brudno-film. W praktyce, wystarczy dowolną kamerą nakręcić scenę ze scenariusza, jako aktorów wykorzystując choćby przyjaciół czy rodzinę. Spróbujecie? Konkurs trwa do 31 marca 2013 r.

Na zachetę wywiad ze Sławomirem Idziakiem, nakręcony przez orange.pl.

PlayWyłącz głos


Oferta

FunTab – test użytkownika

Marek Wajda Marek Wajda
04 grudnia 2012
FunTab – test użytkownika

Po dużym teście FunTaba oraz dodatkowym miniteście aplikacji dzisiaj kończymy prezentacją kilku wymagających gier sprawdzonych przez użytkownika  marcinek7410. Na początek wziął na tapetę: Need for Speed™ Most Wanted a także Grand Theft Auto III (w komenatarzach były spory czy da się w to grać na FunTabie) i benchmark Quadrant.

Marcinek7410 pracuje już nad kolejnymi testami, już zapowiedział test Asphalt 7 i innych aplikacji. Jestem pewny, że na youtube pojawi się coraz więcej Waszych testów. Wszystkim "funtabowiczom" życzę zadowolenia i bezawaryjnego użytkowania oraz odpalenia wszystkich aplikacji ;).


Oferta

Kody w butach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 grudnia 2012
Kody w butach

Zapraszam Was do kolejnej zabawy na profilu Orange na Facebook`u, gdzie udostępniliśmy aplikację "Kod w butach". Dzięki niej możecie otrzymać pakiety minut, SMS-ów i złotówki na usługi. Zdobywanie ich jest proste. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać interesujący bonus i być spostrzegawczym. Komu się nie uda za pierwszym razem, może zrobić powtórkę. Z kodowej promocji mogą korzystać wszyscy klienci ofert na kartę i Mix. Aplikacja będzie dostępna do 10 grudnia, a kody możecie aktywować do 14 grudnia. Powodzenia.

c3b098cbac7a60d2ecca8d94e56c869b3a2

Scroll to Top