Oferta

Szybka promocja na Dzień Dziecka

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 czerwca 2011
Szybka promocja na Dzień Dziecka

Wiadomość dla łowców szybkich bonusów. Z okazji Dnia Dziecka odpaliliśmy jednodniową promocję na www.doladowania.orange.pl Każdy w Was, kto dzisiaj do północy doładuje konto za 40 zł dostanie 40 proc. ekstra z ważnością 14 dni.

dzień dziecka


Bezpieczeństwo

Plaga nadużyć

Monika Kulik Monika Kulik
31 maja 2011
Plaga nadużyć

Niedawno pisałam o spotkaniu z przedstawicielami organizacji konsumenckich w Warszawie. Potem uczestniczyłam w takich spotkaniach w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Olsztynie i Katowicach. Wszędzie najwięcej emocji i dyskusji budziła zmiana operatora telekomunikacyjnego. Okazuje się, że jest tu wiele nadużyć, a rzecznicy konsumentów są zasypywani skargami klientów. Pisały też o tym media.

Ludzie zgłaszają podrabianie dokumentów i fałszowanie podpisów na umowach/zamówieniach (51%), wprowadzanie w błąd (44%) oraz najpopularniejsze oszustwo - podawanie się za pracownika TP lub powoływanie się na współpracę z nami. By "złowić klienta" handlowcy mówią też o zmianie przepisów prawa telekomunikacyjnego w UE czy zmianie wzorów umów.

Ilość takich historii ciągle rośnie. Jak się dowiedziałam przez dwa miesiące 2011 roku zgłoszeń było tyle, co w całym 2009 roku! Blisko połowa z nich trafiła do prokuratury. Dlatego teraz dzwonimy do klientów by poinformować, że wpłynęło od innej firmy zamówienie na zmianę operatora i nastąpi rozwiązanie umowy z nami. Mówimy też konsekwencjach – np. terminie przeniesienia usług do operatora czy konieczności rozliczenia się ze sprzętu.

W 2010 roku aż 20% osób, do których dzwoniliśmy zaprzeczyło, że podpisali takie zlecenie A jeśli chcecie wiedzieć jakie zasady obowiązują przy zmianie telekomu czy zgłosić nadużycie zadzwońcie na infolinię 800 500 005.


Odpowiedzialny biznes

Spotkanie blogowe coraz bliżej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
31 maja 2011
Spotkanie blogowe coraz bliżej

Dziękuję za wszystkie e-maile w sprawie naszego drugiego spotkania blogowego. Żałuję, że niektórych z Was niestety nie zobaczę w Warszawie. Wczoraj wysłałem zaproszenia do kolejnych kilku osób i czekam do środy na odpowiedzi. Szczegółową agendę plus opisane kwestie logistyczne wyślę Wam na początku przyszłego tygodnia, bo w czwartek i piątek wybieram się Wrocławia oraz Leszna na konferencje prasowe dotyczące VDSL. A propos samego spotkania w Warszawie to niespodzianki powoli się klarują, terminy dopinają, a wejściówki na Orange Warsaw Festival czekają w zaczarowanej szafie rzecznika. Jednym słowej jest ok.

Scroll to Top