Odpowiedzialny biznes

Taktyka i pewność

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
29 kwietnia 2010
Taktyka i pewność

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma" - powiedział Jose Murinho jakichś czas temu na pomeczowej konferencji prasowej. Po ostatnich wydarzeniach nietrudno się z tym niezgodzić. Mimo, że Portugalczyk i jego drużyna przegrała na Camp Nou to w dwumeczu przeciwko Barcelonie okazali się lepsi. Śmiało można powiedzieć, że górę wzięła myśl taktyczna i pewne wyrachowanie, nad romantyczną, katalońską ofensywą. Koniecznie trzeba też podkreślić umiejętności prowokacyjne, w których Murinho bryluję.

Jose Murinho swoimi osiągnięciami już wpisał się w annały piłkarskich stadionów. Jako pierwszy trener zdobył sezon po sezonie Puchar Uefa i Ligę Mistrzów z jedną drużyną (dokonał tego z FC Porto).  Pamiętny rewanżowy mecz z Manchesterem United na Old Trafford (sezon 2003-04), gdzie w ostatnich minutach prowokacyjnie, chodził wzdłuż linii bocznej z podniesionymi rękoma w geście triumfu. Portugalczyk lubi "grać" pod publiczkę, ale są to przemyślanie (czy zawsze?) i pewne ruchy. Po wygranym dwumeczu z Dumą Katalonii nie omieszkał wykonać ponownie pewnego gestu zwycięskiego (znowu prowokacyjnego?) w stronę kibiców. Tym razem Barcelony.

„The Special One”, jak zwykł o sobie mówić, stanie przed drugą szansą zdobycia trofeum Ligi Mistrzów. Choć po finale w Gelsenkirchen, Murinho także zachował się dość "oryginalnie". Po odebraniu medalu szybko opuścił boisko i udał się do szatni. Na Santiago Bernabeu można spodziewać się kolejnego przedstawienia, gdzie w roli głównej zagra Portugalczyk ze swoimi taktycznymi umiejętnościami. Zapewne on sam, jak i włoscy kibice chcieliby to przedstawienie nazwać "Bella notte". W innym przypadku na Bawarii Oktoberfest zacznie się już pod koniec maja...

bn.


Rozrywka

Urodziny Środy z Orange – mamy dla Was prezenty

Kasia Barys Kasia Barys
28 kwietnia 2010
Urodziny Środy z Orange – mamy dla Was prezenty

Środy z Orange obchodzą pierwsze urodziny, ale to ja chcę Wam dać prezenty. By je zdobyć trzeba wziąć udział w konkursie. Pierwsze 3 osoby, które do jutra, do godziny 14 odpowiedzą prawidłowo na pytanie otrzymają vouchery do kina. Pytanie brzmi: ile kinowych śród z Orange było do tej pory, łącznie z dzisiejszą?

Polska edycja projektu swą oficjalną premierę miała w środę, 22 kwietnia 2009 roku. W ciągu pierwszych pięciu tygodni skorzystało z niej 60 000 osób. Liczba chętnych do odebrania dwóch biletów w cenie jednego systematycznie wzrastała – do sierpnia z promocji skorzystało 310 tys. osób, w październiku było ich już 550 tys. Po roku już ponad milion kinomaniaków skorzystało z akcji Środy z Orange.

Myślę, że spokojnie można mówić o nowej erze chodzenia do kina. Przed uruchomieniem Śród z Orange niezbyt wiele osób bywało w kinie w środku tygodnia. Teraz, oprócz weekendu chętnie spędzamy czas w kinie właśnie we środę. W tym dniu widownia w kinach Cinema City w całej Polsce wzrosła ponad dwukrotnie w stosunku do średniej sprzed rozpoczęcia projektu. Ciekawie prezentują się także dane dotyczące ilości SMS-ów wysyłanych po dodatkowy bilet w ramach Środy z Orange. Około 80 proc. wszystkich SMS-ów z danego tygodnia wysyłanych jest w poniedziałki, wtorki i środy, przy czym w środy jest ich najwięcej! Ciekawi mnie czy skorzystaliście ze środowego wyjścia do kina? Czy lubicie tą akcję? Dla mnie środowe kino to jak weekend w środku tygodnia:)


Oferta

Mega bonus w OFnK

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 kwietnia 2010
Mega bonus w OFnK

Od jutra za każde doładowanie konta w ofercie Orange Free na kartę dajemy bonus, który można zużyć na surfowanie po sieci. Myślę, że ekstra megabajtów jest naprawdę sporo.

doładowanie limit data

w ramach doładowania

+ bonus

po doładowaniu

= łączny limit

na transfer danych

ważność
5 zł 48 MB 152 MB 200 MB 2 dni
10 zł 96 MB 152 MB 248 MB 5 dni
25 zł 0,24 GB 1,01 GB 1,25 GB 30 dni
40 zł 0,38 GB 1,01 GB 1,39 GB 40 dni
50 zł 0,48 GB 2,27 GB 2,75 GB 90 dni
100 zł i więcej 1 GB 6 GB 7 GB 150 dni

Promocja jest bezterminowa. Nie potrzeba żadnej aktywacji, wystarczy doładować konto. Przypomnę, że OFnk to oferta mobilnego dostępu do internetu bez rachunków i abonamentu. Współpracuje z każdą kartą do laptopa, modemem i telefonem. Aby korzystać z oferty należy kupić starter OFnk lub przejść z obecnej taryfy, wysyłając SMS o treści FREE pod numer 3033.

Scroll to Top