Oferta

Tańsza konsola Xbox i niebanalne Samsungi

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 czerwca 2023
Tańsza konsola Xbox i niebanalne Samsungi

Tylko dzisiaj w ofercie bez abonamentu, obniżyliśmy cenę konsoli Xbox Series S 512 GB w zestawie z kontrolerem o 211 zł. Teraz zapłacicie za nią 1 599 zł od razu lub w 20 ratach po 79,95 zł.

Przy okazji przypominam. Jeśli jesteście fanami Samsunga i chcecie mieć smartfon, który na pewno nie jest banalny - polecam modele Galaxy Z Flip4 5G lub Galaxy Z Fold4 5G. Promocja, w której zaoszczędzicie nawet 552 zł trwa jeszcze tylko kilka dni. Największe zniżki macie kupując Plan L. Warto się pośpieszyć. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Sieć

Sieć Orange gotowa na wakacje

Kinga Gora Kinga Gora
29 czerwca 2023
Sieć Orange gotowa na wakacje

Jak co roku wzmocniliśmy naszą sieć na wakacje. Zbudowaliśmy nowe stacje bazowe, odnowiliśmy systemy w tych istniejących, dostawiliśmy stacje mobilne i dołożyliśmy nowe systemy LTE. Wszystko po to, żeby sieć była gotowa na letnie oblężenie w regionach turystycznych, a korzystanie z usług było komfortowe.

Od ubiegłego lata nowe stacje bazowe (14) wybudowaliśmy w Kołobrzegu i Świnoujściu (województwo zachodniopomorskie), Ścinawce Średniej (dolnośląskie), Pyzówce, Kasinie Wielkiej, Leśnicy, Izbach i Bielance (małopolskie), Olecku, Gołdapie, Niedrzwicy i Rydzewie (warmińsko-mazurskie), Kościerzynie (pomorskie) i Dwerniku (podkarpackie). Jak widać uwzględniliśmy nie tylko lokalizacje nad Bałtykiem, ale także w górach czy nad jeziorami, które również cieszą się zainteresowaniem turystów. Stacje mobilne (4) stanęły natomiast w miejscowościach nadmorskich – w Bobolinie w okolicach Darłowa, Grzybowie niedaleko Kołobrzegu, Rowach koło Ustki oraz w Jastarni.

Dodatkowo wzmocniliśmy stacje bazowe, które na stałe pracują w regionach turystycznych. Odnowiliśmy 195 stacji i dołożyliśmy 176 systemów LTE. Dzięki temu poprawia się zasięg sieci i pojemność, a to przekłada się na większe możliwości. Mówiąc wprost, więcej osób będzie mogło równolegle i komfortowo korzystać z naszej sieci.

Mapa nowych inwestycji w sieci mobilnej Orange

Tendencję wzrostową ruchu mobilnego obserwujemy od dłuższego czasu. W ubiegłym roku  transfer danych wzrósł o ponad 20% porównując do 2021 roku. W miejscowościach turystycznych w skali roku obserwujemy jeszcze wyższe wzrosty. Małe miejscowości zamieniają się wtedy w kilku–kilkunastotysięczne miasteczka. Ma to odbicie w danych. Ruch data w okresie urlopowym w regionach turystycznych jest większy średnio o 80% porównując do pozostałych, niewakacyjnych miesięcy. Średnio, bo np. w województwie pomorskim i zachodnio-pomorskim obserwujemy ponad 100-procentowy wzrost. Potrzeby są duże, więc i sieć wymaga działań specjalnych.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć miłych wakacji, odpoczynku i przyjemnego korzystania z sieci Orange


Rozrywka

Open’er Festival powered by Orange wystartował

Kasia Barys Kasia Barys
28 czerwca 2023
Open’er Festival powered by Orange wystartował

Rozpoczął się Open’er Festival powered by Orange 2023. Od dzisiaj do 1 lipca na Lotnisku Gdynia-Kosakowo dziesiątki tysięcy fanów ponownie spotka się na koncertach najważniejszych międzynarodowych i polskich artystek oraz artystów. W Gdyni wystąpią m.in. Lizzo, Lil Nas X, SZA, Arctic Mokeys, Kendrick Lamar, OneRepublic, Labrinth, Queens Of The Stone Age, Metro Boomin i wielu innych.

O godzinie 15:00 otworzyły się bramy 20 edycji największego festiwalu muzycznego w Polsce. Na kilku scenach zagra ponad 100 artystów i artystek, z których ponad 20 pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Wyjątkowość tegorocznego Open’era jest tym większa, że dla globalnych gwiazd takich jak SZA czy Labrinth będą to jedyne festiwalowe występy tego lata w Europie. Natomiast club2020, specjalny projekt skupiający kilkanaście najważniejszych nazwisk polskiej sceny hip-hopowej, zagra w Gdyni swój unikalny, jednorazowy koncert.

Zapraszamy do Strefy Orange

Strefa Orange to miejsce, które bywalcy Open’era znają dobrze z wcześniejszych edycji imprezy. Stoi w sercu terenu festiwalowego, przy samej scenie głównej Orange Main Stage. To tu festiwalowicze mogą skorzystać z wielu atrakcji i komfortowo obejrzeć koncerty. Centralną część strefy Orange tworzy trybuna na ponad 400 miejsc. To stąd jest najlepszy widok na koncerty największych gwiazd festiwalu. Nic, co można przegapić w tłumie, na trybunie Wam nie umknie. Strefa jest ogólnodostępna.

Zapraszamy do specjalnej strefy chillout z leżakami, pufami i poduchami. Tutaj można odpocząć ładując swoje „baterie” do dalszej zabawy, korzystając z darmowego Orange Wi-Fi i ozdobić się brokatem dopełniając festiwalową stylizację. Wyjątkowa fotobudka 360 stopni czeka na festiwalowiczów, którzy chcą mieć najlepsze zdjęcia.

Pamiętajcie, że jeśli baterie nie dadzą rady to naładujecie swoje telefony w jednej z czterech szafek depozytowych Orange dostępnych na całym terenie festiwalu. Także w pobliżu strefy Orange.

Więcej zdjęć i materiałów graficznych dostępnych jest w Mediatece.

Co poza koncertami na Open'erze?

Na uczestników czeka również wiele aktywności i specjalnych stref, w których nie zabraknie miejsca na zabawę, odpoczynek, spotkania, ale też inspiracje. Powraca Teatr na Opene’rze. Pierwszym krokiem jest specjalny projekt „Teatr Zdarzenie”, składający się z 3 małych form teatralnych, które będzie można zobaczyć na festiwalu od 29.06 do 1.07: „Cyber Elf” (reż. Magda Szpecht), „Ich Heisse Frau Troffea” (reż. Sergey Shabohin, Igor Shugaleev), „Fizyka Kwantowa. Czyli rozmowy nigdy nieprzeprowadzone” (reż. Julia Wyszyńska). W Strefie Fashion ponownie zaprezentują się projektanci zainspirowani ideą upcyclingu. W namiocie Let’s Talk goście specjalni podejmą dyskusję o najważniejszych tematach społecznych dotyczących przede wszystkim kobiet. A tegoroczna strefa NGO, której przyświeca hasło „Siła kobiet”, pobiła wszelkie dotychczasowe rekordy pod względem liczby zgłoszeń.

Jak dojechać na festiwal?

W poniedziałek rozpoczęła się wymiana biletów i karnetów na opaski festiwalowe. We wtorek pierwsi uczestnicy zameldowali się na polu namiotowym. Na festiwal najlepiej dojechać komunikacją miejską a dokładnie autobusy bezpłatnej linii Open’er Festival, która kursować będzie wahadłowo pomiędzy dworcem Gdynia Główna a wejściem na festiwal. Uczestnicy wracający z koncertów będą mogli skorzystać z aż 27 dodatkowych składów nocnych SKM.

Scroll to Top