;

Oferta

Tańsze e-faktury z Mój Orange (48)

Wojtek Jabczyński

26 lipca 2021

Tańsze e-faktury z Mój Orange
48

Zmieniamy zasady otrzymywania rabatu za skorzystanie z e-faktury. Od dzisiaj klienci podpisujący nowe umowy lub je przedłużający – chodzi o Abonament komórkowy, Internet mobilny, Orange Love, Internet domowy/firmowy, Internet Domowy 4G – będą mogli otrzymywać rabat za korzystanie z e-faktury, dzięki regularnemu odwiedzaniu konta Mój Orange. Co miesiąc w ten sposób zmniejszą wysokość swojego abonamentu – w zależności od oferty – od 4,99 do 5,01 zł miesięcznie.

Jak dostać rabat?

Aby otrzymać zniżkę, wystarczy wyrazić zgodę na przesyłanie e-faktur i mieć ją cały czas aktywną, a także zalogować się minimum raz w miesiącu na swoje konto Mój Orange w aplikacji mobilnej lub poprzez stronę www.orange.pl.

Klienci będą dostawali przypomnienia o konieczności skorzystania z Mój Orange, żeby otrzymać rabat, a także powiadomienia o tym, że w danym miesiącu spełnili już warunki i otrzymają zniżkę na najbliższej fakturze.

Co zyskują klienci?

Korzystając z konta Mój Orange i e-faktury użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze, ułatwiając sobie korzystanie z usług telekomunikacyjnych. Pośrednio dbają też o środowisko naturalne, ponieważ nie trzeba drukować faktur.

W Mój Orange można: sprawdzić stan konta, opłacić swoje rachunki, skorzystać z atrakcyjnych ofert, włączyć się w akcje charytatywne i odebrać prezenty od Orange, którymi są dodatkowe GB czy darmowe usługi.

Jak zacząć korzystać?

Dla użytkowników, którzy nie posiadają konta w Mój Orange i e-faktury polecam krótki film wideo oraz materiał na naszej stronie.

Udostępnij: Tańsze e-faktury z Mój Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 13:10 26-07-2021
  Mam nadzieję że to żart. Taka "promocja" to nie promocja. U mnie skutkowałoby to brakiem zgody na efakturę. Fakt płaciłbym więcej ale nie dałbym bym się zmusić. To mówisz Orange, że chodzi o ekologię?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 20:00 26-07-2021
   To nie jest promocja tylko rabat za korzystanie z e-faktury. Napisałem, że korzystanie z MO przede wszystkim pozwala oszczędza czas i pieniądze, ułatwia też korzystanie z usług telekomunikacyjnych. Jeśli chodzi o ekologię dodałem: "Pośrednio dbają też o środowisko naturalne, ponieważ nie trzeba drukować faktur." Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    Hmm.. 15:01 27-07-2021
    W jaki sposób oszczędza się czas i pieniądze jeśli tylko wchodzi się żeby dostać rabat ? Czyli jednak traci się czas i to całkowicie bez sensu.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Klient 22:58 10-11-2021
     jaja sobie robią z Klientów niepoważna firma
     Odpowiedz
   • komentarz
    Jakub 19:56 14-09-2022
    Najciekawsze z tym logowaniem, jest to, że tam nie ma co kliknąć, żeby rabat uzyskać. Na 3 okresy rozliczeniowe, już raz logowanie w danym miesiącu nie skutkowało udzieleniem rabatu. Komunikat o przydzieleniu rabatu za e-FV pojawia się 'losowo' - ogólnie pomysł beznadziejny. Po zakończeniu umowy zmienię operatora.
    Odpowiedz
 • komentarz
  mjm 13:11 26-07-2021
  Czyli następuje pogorszenie warunków. ponieważ do tej pory wystarczyło wyrazić zgodę na e-fakturę, a teraz jeszcze dodatkowo trzeba się logować?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 20:04 26-07-2021
   Jeśli pogorszeniem jest zalogowanie się raz w miesiącu na Mój Orange, to tak. Kto korzysta z MO w ogóle tego zmiany nie odczuje. Ktoś kto nie korzysta a zacznie będzie miał sporo korzyści, choćby regularne środowe promocje z darmowymi GD czy WideoPass. Moim zdaniem wyjdzie na plus. Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    hmm... 11:50 28-07-2021
    Nie wyjdzie na plus bo nie wszyscy cos dostają. Taki klient będzie tylko coraz bardziej wkurzony i zirytowany
    Odpowiedz
   • komentarz
    Wojtek 12:17 16-04-2023
    Zapomniałeś dodać, że logowanie musi być wykonane „z użyciem adresu e-mail”. Więc zwyczajne wejście w aplikację w telefonie nie wystarczy. Taka była odpowiedź na moją reklamację, bo do apki zaglądam nawet częściej niż raz w miesiącu, a opłatę naliczono. To akurat już jest poważnym utrudnieniem, a reklamacji oczywiście nie uznaliście.
    Odpowiedz
 • komentarz
  PanM 19:08 26-07-2021
  A co z klientami w starszym wieku którzy nie korzystają ze smartfona? Dość że przedłuża umowę drożej po 26 lipca to jeszcze zapłacą dodatkowe 5 zł za to że nie potrafią się logować i nie mają na czym. Brawo Orange, wychodzicie na orzeci klientom...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 20:18 26-07-2021
   Rozumiem, że korzystanie z Mój Orange może być kłopotem dla części starszych klientów. Moi rodzice obydwoje są +75 i korzystają z e-faktury. Tata regularnie używa z poczty e-mail. Na pewno nauczę go logowania do Mój Orange. Podaję swój przykład bo widzimy, że wielu seniorom regularnie pomagają dzieci/wnukowie. Jeśli jest taka potrzeba, bardzo do tego zachęcam, bo tak naprawdę nie chodzi tylko o MO, ale o korzystanie przez nich z usług telekomunikacyjnych i internetu. Moja firma od lat wspiera cyfrową edukację starszych osób. Działa też dla nich specjalna infolinia. Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    Mirek 23:58 26-07-2021
    Wojtku, nie uszczęśliwiajcie Klientów na siłę. Ja korzystam z e-faktury i mam MO, loguję się raz w roku pobieram wszystkie faktury i nie mam ABSOLUTNIE żadnej potrzeby częściej się tam logować. Dlaczego chcecie mnie do tego zmuszać wbrew mojej woli? To naprawdę mnie nie uszczęśliwi, a wręcz przeciwnie. Korpo-racja ma to do siebie, że Klienta traktuje jak idiotę, a ja naprawdę sam chcę i umiem decydować o sobie i o tym kiedy będę się logował do MO. Ponadto wprowadzenie obowiązku comiesięcznego logowania się do MO jest nieekologiczne, gdyż w tym celu potrzebna jest energia elektryczna, a jak zapewne wiesz w PL wytwarza się ją z węgla, a zatem, żebym mógł się zalogować do MO muszę zanieczyścić środowisko. Tylko mi nie odpisuj, że wystarczy wybudować sobie elektrownię solarną i będę mieć czysty prąd. Z punktu widzenia Klienta odniesiecie przeciwny efekt. Zapewne część Klientów zrezygnuje z e-faktury na rzecz papierowej wersji, skoro tak czy siak będą mieli płacić 5 zeta więcej, to przynajmniej nie będę się martwić logowaniem. Ja na szczęście mam starą umowę i nie obowiązują mnie żadne wymuszone zgody marketingowe ani logowania i nie zamierzam przedłużać umowy na czas określony. Ostatnio była sąsiadka, że stara się o światłowód dla naszej lokalizacji. Powiedziałem jej stanowcze NIE a teraz to NIE jeszcze się tylko wzmocniło. Dlaczego? Jako świadomy konsument nie zmienię umowy na gorszą, ot taka Kliencka-racja :-D
    Odpowiedz
   • komentarz
    Damian 22:56 10-11-2021
    Kpina z Klientów. Za 5 zł miesięcznie posuwacie się do takich praktyk. W trakcie przedłużania umowy zostałem poinformowany, że poza ceną i okresem zobowiązania nic nie ulega zmianie a tu proszę! Taka niespodzianka. Straciłem do Państwa zaufanie i postaram się rozwiązać z Wami umowę za zatajenie takiej informacji.
    Odpowiedz
   • komentarz
    KUPA 20:44 19-12-2021
    No tak i starsza osoba będzie musiała pamiętać żeby co miesiąc wejść do MO, albo wnukowie ustawią sobie w kalendarzu że raz w miesiącu pojadą do dziadka żeby wejść w MO. Pogieło orange. Jak ja mam trzy telefony które są rozliczane jedną fakturą to muszę wejść na każdym telefonie w MO raz w miesiącu. Żart jakiś. To moja ostatnia umowa z ORANGE.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 19:54 26-07-2021
  Kiepski pomysł :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maaciek 20:27 26-07-2021
  Czyli to jest rabat za korzystanie z MO a nie za e-fakturę. Co to ma wspólnego z ekologią? Jaka jest korzyść ekologiczna z comiesięcznego zaglądania do MO? ŻADNA!!! Bardzo niemądre posunięcie. Cóź, dobrze że jest konkurencja.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 20:45 26-07-2021
   Nie. Rabat jest za korzystanie z e-faktury, ale warunkiem jego otrzymania jest zalogowanie się przynajmniej raz w miesiącu na MO. Jeśli masz MO, a nie korzystasz z e-faktury rabatu nie dostaniesz. Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    Maaciek 21:01 26-07-2021
    Czyli nie ma znaczenia czy mam uruchomioną e-fakturę czy nie. Jeżeli się nie zaloguję do MO to rabatu za wlączoną e-fakturę nie otrzymam. Tęgie głowy nad tym chyba myślały....
    Odpowiedz
    • komentarz
     Jarosław 10:27 28-11-2021
     Próba uzyskania kolejnych kilku złotych rocznie na klientach
     Odpowiedz
 • komentarz
  Misiek62 08:33 27-07-2021
  Co z firmami, które mają kilka usług, np. internet, do tego kilka stacjonarnych numerów, być może numery komórkowe - czy dla każdego "kontraktu trzeba mieć osobne konto na MO i dla każdego przynajmniej raz w miesiącu logować się? Argumenty o korzyściach (dla każdego kontraktu) zupełnie się nie bronią.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 14:45 27-07-2021
  Ciekawa zmiana, ja problemu nie widzę. Uważąm że większość ludzi korzysta z MO i nie będzie to problemem aby raz w msc się zalogować do tej aplikacji.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Misiek62 21:37 27-07-2021
   Ciekawe jak to faktycznie wygląda z tym korzystaniem z MO. Może Orange ujawni liczby klientów, oraz zarejestrowanych użytkowników MO, to się zobaczy jak to wygląda.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 17:04 27-07-2021
  Tu chodzi o ludzi aby nie zapoiminali o Orange np na wakacjach ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Oszołomiony ułatwieniem firmy Orange 07:32 28-07-2021
  Kompletna kpina. Co wspólnego ma logowanie do aplikacji z rabatem za użytkowanie e-faktury. Równie dobrze za 12 msc trzeba będzie przejechać rowerem 3km aby w określonym miejscu oraz czasie zalogować się do aplikacji i wówczas mamy rabat. Jeżeli ma być rabat za e-fakturę to dlaczego mam logować się do aplikacji skoro e-fakturę otrzymuję na @?
  Odpowiedz
 • komentarz
  nic dodać 12:35 28-10-2021
  jak dla mnie? porazka. Nie uszczęliwiajcie ludzi na sile swoimi pomyslami jak to sie sami nazywacie ,, siecio nr. 1,,
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAKUMAK 13:01 22-11-2021
  Ja z tego powodu odmówiłem zawarcia umowy na nowych warunkach (i nowej promocji) - zostałem przy starej umowie, przy której nie robi się ze mnie małpy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Miszka 08:44 14-12-2021
  Przedłużyłem umowe i nie zostałem poinformowany o takiej zmianie :) Zgłaszam do UOKIK
  Odpowiedz
 • komentarz
  Michał 23:08 08-01-2022
  1) Podczas przedłużania umowy odrzuciłem propozycje zmiany, jakieś aplikacje mobilne itd. Prosiłem i pytałem czy umowa będzie taka sama. 2) Pani czytająca warunki przez 5 minut z prędkością karabinu maszynowego nie wspomniała o tej zmianie. 3) Mając wiedzę o tej wymuszonej zmianie zastanowiłbym się 3 razy nad przedłużeniem umowy 4) Nie dostałem żadnego powiadomienia czy przypomnienia, dowiedziałem się z wyższej faktury 5) Gdzie tu jest oszczędność czasu? I e-faktura nie będzie dla mnie "tańsza", będzie taka sama, z możliwością 5-zł kary/ utraty zniżki... czyli gorsza.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Konrad 12:06 11-01-2022
  mam to samo - przedłużyłem umowę i mnie o tym nie poinformowali - oszuści Taki ruch spowodował że zabieram telefon komórkowy i za dwa lata zabiore internet i nie chce miec z nimi do czynienia
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ola 14:25 19-02-2022
  Dla mnie zmuszanie stałych klientów do comiesięcznego logowania się w aplikacji to skandal. Kiedy odczytano mi tę zasadę podczas przedłużania umowy firmowego internetu normalnie mnie zatkało. Rozumiem, że dział marketingu Orange nie ma nic to roboty, niestety wasi klienci muszą pracować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 17:30 21-03-2022
  Kpina, z tego powodu również wstrzymałem się z decyzją o podpisaniu przedłużenia umowy z Orange, większej głupoty nie można było wymyśleć. Nie zamierzam pamiętać o dodatkowych pseudoobowiązkach!!!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr 12:54 04-04-2022
  Co za bzdurny pomysł. Co ciekawe, jeśli zapomnisz się zalogować, to nie dostaniesz papierowej faktury, czyli nie dostaniesz tego, co dostałbyś gdybyś nie zaznaczył zgody na e-fakturę. Żart z klientów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  DH7 21:18 08-04-2022
  Właśnie się dowiedziałem o OBOWIĄZKU logowania się do MO, gdybym przedłużył umowę, by zachować rabat za e-fakturę i terminową płatność. To jest jakaś KPINA. Ciekawe, co na to UOKiK... już jedną taką próbę zablokował, oby udało się z drugą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Klient 21:13 16-04-2022
  Kpina z klientów, nie przedłużam umowy
  Odpowiedz
  • komentarz
   Jaja sobie robią 08:28 08-05-2022
   To powinno być nazwane ‚Kara za niezalogowanie się do aplikcji’
   Odpowiedz
 • komentarz
  Uj 22:41 10-06-2022
  Właśnie sobie zmieniłem na papierową, a jak mi się umowa skończy to się poważnie zastanowię nad zmianą, bo nie wiem czy zniosę takie chore pomysły.
  Odpowiedz
 • komentarz
  niezadowolony 10:00 15-06-2022
  Umowę zawarłem przed tą zmianą, jednakże doliczono mi opłatę. Nie mam w umowie żadnego obowiązku logowania się gdziekolwiek, tylko aktywna eFaktura. Jeśli jest zmiana... to wyślijcie aneks. Ciekawy jestem ile byłoby rezygnacji. Co na to UOKiK?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zzz 21:16 28-06-2022
  Takiego idiotyzmu już dawno nie widziałem. Teraz muszę się rodzicom logować co miesiąc na konto, jakby wysyłka mailem była problemem. Gratuluję pomysłu, pewnie jakiś geniusz z marketingu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Małgorzata 20:11 08-08-2022
  Zaskakująca zmiana, o której nikt mi nie wspomniał przy przedłużeniu umowy. W którym miejscu umowy jest zapis na ten temat?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzys 14:10 20-08-2022
  Tutaj niepotrzebnie się denerwujecie gdyż płacicie za fakturę w aplikacji MO co miesiąc i to jest właśnie to comiesięczne logowanie 😆 no chyba ze nie płacicie terminowo to wtedy zmienia postać rzeczy 🙂
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piter 22:22 07-11-2022
   A kto niby płaci za fakturę przez aplikację MO? Chyba tylko ci, którym podoba się kolejna prowizja Orange (1,50 zł) za przelew. Ja płacę przez mój bank za 0 zł.
   Odpowiedz
 • komentarz
  andrzej_borawski@wp.pl 19:29 15-09-2022
  JAJA robią z mas, A jak starszy nie umie tego dokonać. jednym słowem DYSKRYMINACJA. Brak równych PRAW. Tylko do SĄDU to podać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  cris 19:00 30-09-2022
  Poważne traktowanie klienta który korzysta z e-faktury to automatyczne comiesięczne udzielanie mu rabatu i powiadomienie go o jego wysokości a nie zmuszanie go do grzebania w internecie i tracenie czasu. To co robicie to szopka !
  Odpowiedz
 • komentarz
  roman 22:08 07-11-2022
  W kategorii SZCZYT GŁUPORY ROKU 1 miejsce.
  Odpowiedz
 • komentarz
  dziadek 23:07 02-01-2023
  od 20 lat jestem w Orange, od marca ubr. mam nową umowę 2 -letnią. Logowałem się bez sensu na Mój Orange, aby uzyskać bonifikatę za e-fakturę. W grudniu ubr. wejscie na MO zostało zablokowane przez aktualizację, której mój smartfon Samsung kupiony w salonie Orange nie chce przyjąć, bo podobno aparat jest za stary - ma 4 lata. W salonie kazali mi wyrzucić go do kosza i kupić nowy za minimum 1000 zł. Chyba zatrudniają tam informatyków/programistów początkujących których nie stać na aktualizacje kompatybilną ze starszymi modelami smartfonów. Totalna porażka firmy i utrata dobrego imienia. Do Siego Roku dla all poszkodowanych.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 21:11 22-03-2023
  To wszystko idzie w złym kierunku, aplikacja biedronka,żabka Orlen, McDonald, inpost, orange itd.. wszystkie wymagają uwagi , poswiecenie coraz więcej czasu,"mocnych" haseł które mają się nie powtarzać. Orange mam nadzieję że w trosce o wygodę i oszczędność czasu swoich klientów wycofasz się z obowiązku logowania.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ryszard 19:44 14-04-2023
  Nie przypominam sobie głupszego pomysłu, na który bym trafił przez ostatnie 25 lat korzystania z Internetu. Może AI powinna zastąpić autorów tego dzieła?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ewa 10:15 23-04-2023
  Podpisywałam umowę, że będę miała niższe opłaty jeżeli wyrażam zgodę na e-faktury. Miałam na poczatku umowy. Potem każdorazowo otrzymuję do zapłaty więcej. To jest nie fair. Konsultant mówi, że muszę dodatkowo się logować aby rabat za e-fakturę otrzymać. Dlaczego Orange nie wywiązuje się z umowy. Takie działania, moim zdaniem, są przeciwko swoim klientom i naciąganie ich na koszty
  Odpowiedz

;

Innowacje

Cyfrowi nowicjusze, fala dronów i poufne dane (1)

Kasia Barys

24 lipca 2021

Cyfrowi nowicjusze, fala dronów i poufne dane
1

Cyfrowi nowicjusze – nowa grupa klientów online

Według badania McKinsey, w Polsce liczba osób, które skorzystały z co najmniej jednej usługi internetowej wzrosła od początku pandemii z 66 proc. do 78 proc. Przekłada się to na około 3,6 mln nowych użytkowników usług cyfrowych w kraju. Co więcej, ok. 70 proc. ankietowanych twierdzi, że będzie korzystać z nowych usług w sposób cyfrowy także po zakończeniu pandemii. 60% konsumentów określa się obecnie jako „cyfrowo ciekawych” lub „cyfrowych odkrywców”.

(źródło: dlahandlu.pl)

Niemal co 5 Polak mógł w pandemii przekazać przez telefon poufne dane oszustom


Z badania serwisu ChronPESEL.pl i Krajowego Rejestru Długów wynika, że 24 proc. Polaków deklaruje, że w pandemii rozmawiało przez telefon z osobą, która prosiła o podanie m.in. nr PESEL lub danych do logowania w e-bankowości. Aż 18 proc. osób przyznaje, że mogło podać takie informacje oszustom. Najczęściej oszuści podawali się za pracowników banków. Pamiętajcie, wakacje to czas odpoczynku, ale dla tych, co mają złe intencje to żniwa. Co ciekawe, coraz ostrożniejsze są osoby starsze. Dane do logowania w banku najczęściej przekazały osoby między 18 a 24 rokiem życia.

(źródło: wirtualnemedia.pl)

Flota dronów zapewni bezpieczeństwo w Dubaju

Władze Dubaju wdrażają nowy system oparty na flocie dronów, który będzie reagował 5 razy szybciej, niż służby ratunkowe. W Dubaju drony udzielą pomocy w zaledwie minutę. Dubajska policja i służby ratunkowe chcą wykorzystać potencjał drzemiący w załogowych i bezzałogowych pojazdach latających. Władze planują rozmieścić w różnych częściach metropolii specjalne bazy, z których będą startowały drony.

Czy to przyszłość ratownictwa medycznego, jak myślisz Pablo?

(źródło: geekweek.pl)

Udostępnij: Cyfrowi nowicjusze, fala dronów i poufne dane
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 15:44 27-07-2021
  Ciekawe dane dotyczące przekazywania poufnych danych, że młodzi ludzie też potrafią się złapać. Moją mamę też prosili o nr klienta w banku a nawet pin, ale nie dała się oszukać. Trzeba uważać!
  Odpowiedz

;

Oferta

Xiaomi w Ofercie Tygodnia. Szok cenowy dla biznesu (3)

Wojtek Jabczyński

23 lipca 2021

Xiaomi w Ofercie Tygodnia. Szok cenowy dla biznesu
3

Jeśli szukacie nowego smartfona i jesteście fanami Xiaomi, kolejna Oferta Tygodnia jest dla Was. Od dziś do 28 lipca, w ofercie bez abonamentu, możecie kupić o 100 zł taniej dwa popularne modele: Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128GB oraz Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB.

Nie zapominamy o klientach biznesowych, dla których w Planach Firmowych również mamy telefony w super cenach. Taniej kupicie: OPPO A15s, OPPO A54 5G, Xiaomi Mi 11 Lite 5G, Samsung Galaxy S20 FE 5G, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128 GB oraz iPhone 11 64 GB. Oferta jest dostępna do 28 lipca. Szczegóły tutaj.

Udostępnij: Xiaomi w Ofercie Tygodnia. Szok cenowy dla biznesu
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Neostrada 11:08 26-07-2021
  Do Neostrady lepiej wtyczkę 6p2c czy 6p4c. I jest szansa na Annex M do ADSL2+?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Dindu nuffin 06:55 29-07-2021
   Drutuj
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 14:41 27-07-2021
  Zawsze to 100-wa w kieszeni ;p
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej